Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Chikhura | 0 - 0 | Τορπέντο Κουτάισι |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Imereti | 0 - 5 | Chikhura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Κουτάισι | 0 - 0 | Διναμό Τιφλίδας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Imereti | 2 - 2 | Merani Tbilisi | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Shevardeni 1906 | 1 - 2 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chikhura | 3 - 0 | Dila | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rustavi | 0 - 0 | Διναμό Τιφλίδας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Rustavi | 3 - 2 | Dinamo Zugdidi | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Imereti | 1 - 0 | Σιόνι | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Dila | 1 - 0 | Kolkheti Poti | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Gagra | 0 - 2 | Chikhura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Samgurali | 0 - 2 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gori | 0 - 0 | Merani Tbilisi | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Shevardeni 1906 | 2 - 0 | Guria | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τορπέντο Κουτάισι | 2 - 0 | Samtredia | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gagra | 2 - 0 | Meshakhte | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Merani Tbilisi | 1 - 0 | Λοκομοτίβ Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kolkheti Poti | 1 - 0 | Dinamo Batumi | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dinamo Zugdidi | 3 - 2 | Tskhinvali | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sapovnela | 0 - 2 | Τορπέντο Κουτάισι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lesitchine | 0 - 7 | Chikhura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Algeti | 0 - 2 | Διναμό Τιφλίδας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Samgurali II | 0 - 4 | Dila | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gareji | 0 - 1 | Imereti | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Skuri | 1 - 3 | Σιόνι | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Gori | 1 - 1 | Shukura | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Magharoeli Chiatura | 1 - 4 | Samgurali | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Samegrelo | 1 - 1 | Guria | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΒΙΤ Γεωργία Τιφλίδας | 1 - 2 | Samtredia | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rustavi | 1 - 0 | Merani Martvili | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Shevardeni 1906 | 3 - 0 | Iberia 1999 | Δείτε τους αγώνες |