Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μονακό | 0 - 2 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μοντπελιέ | 2 - 2 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Rumilly Vallières | 1 - 5 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Rumilly Vallières | 2 - 0 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Περπιζάν | 1 - 2 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 5 - 0 | Ανζέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λυών | 0 - 2 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 0 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μονακό | 0 - 0 | Μετς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rumilly Vallières | 4 - 0 | Le Puy Foot | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντάν | 0 - 1 | Ανζέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ολιμπίκ Σαουμούρ | 1 - 2 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Περπιζάν | 1 - 0 | Μπουλόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βολτιζό ντε Σατομπριάν | 0 - 1 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 2 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Μποβέ | 0 - 2 | Μπουλόν | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Aubagne | 0 - 2 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ | 3 - 2 | Λανς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Rumilly Vallières | 1 - 1 | Annecy | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σεντ Λουά Νοβέγκ | 0 - 2 | Σεντάν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Αλέ | 1 - 2 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Βαλανσιέν | 0 - 4 | Μετς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Le Puy Foot | 1 - 0 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ολιμπίκ Σαουμούρ | 3 - 3 | Μοντανιάρντ Ινζινζάκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Λυών | 5 - 2 | Σοσό | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπρεστ | 0 - 3 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 1 - 3 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ανζέ | 5 - 0 | Club Franciscain | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ραμοραντέν | 1 - 3 | Βολτιζό ντε Σατομπριάν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Περπιζάν | 2 - 1 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Νις | 0 - 2 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |