Coupe de France

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 06/11/19 Moulien 0 - 2 Jeunesse Evolution Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/11/19 Golden Star 0 - 1 Club Franciscain Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 08/11/19 Saint-Georges 2 - 1 CSC Cayenne Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 15/11/19 Χάβρη 1 - 3 Δουνκέρκη Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 15/11/19 Μπουρζ Περονάς 1 - 0 Τρουά Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Nœux-les-Mines 0 - 2 Bastia-Borgo Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Auch 0 - 5 Ροντέ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Saint-Flour 3 - 1 Αζαξιό Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Fabrègues Κ 3 - 1 Κ Αγκντέ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Μπελφόρτ 1 - 0 Γκαζελέκ Αζαξιό Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Gennevilliers 0 - 2 Λε Μαν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 La Charité 0 - 4 Οσέρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Μπερζεράκ 1 - 0 Κλερμόν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Ardziv 0 - 1 Le Puy Foot Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Επινάλ 2 - 0 Σοσό Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Σατορού Π 1 - 1 Π Νιόρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Ζουρά Σουντ 0 - 1 Saint-Pierroise Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Theix 2 - 3 Ρεντ Σταρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Πιερότς Βομπάν Στρασβούργου 3 - 1 Hienghène Sport Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Λανς Κ 3 - 1 Κ Μπουλόν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Φρεούς Σεντ Ραφαέλ 2 - 1 Γκρενόμπλ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Sarre Union 0 - 2 Κρετέιγ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Αμνεβίλ 0 - 2 Παρί FC Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Τουρ 2 - 0 Chauray Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Λοριάν 3 - 0 Γκινγκάμπ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Gonfreville 1 - 0 Le Touquet Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Καμπρέ 0 - 1 Κουεβί Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Τρελισάκ 2 - 0 Μαντουά Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Alberes Argelès 0 - 1 Πο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Grasse 2 - 0 Μαρσέιγ Εντουάμ Καταλάνς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Μοντκό Κ 4 - 2 Κ Geispolsheim Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 FC Lyon 0 - 1 Κονσολάτ Μαρσέιγ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Lons 1 - 2 Annecy Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Chilly 1 - 0 Hauts Lyonnais Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Ιζέρ 1 - 2 Σεντ Πριβέ Σεντ Ιλέρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Βολτιζό ντε Σατομπριάν 4 - 0 TA Rennes Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Betton 0 - 6 Κονκαρνό Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Μοντανιάρντ Ινζινζάκ Κ 1 - 2 Κ Μπριοσέν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Granville 2 - 0 AG Caennaise Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Λα Φλεσέ 2 - 3 Linas-Montlhery Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Ancienne Château-Gontier 0 - 1 C' Chartres Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Mûrs-Erigné 0 - 6 Κάεν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Challans 3 - 0 Λε Πουάρ Σουρ Βι Βεντέ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 La Baule-Le Pouliguen 0 - 1 Ανζουλιέμ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Marssac SRDT 2 - 1 Saint-Médard-en-Jalles Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Αλέ 1 - 0 Lattes Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Βιλεμόμπλ Σπορτς 1 - 5 Ορλεάν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Bourges Foot Π 1 - 1 Π Sablé Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Sireuil 1 - 7 Ερμπιέ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 16/11/19 Μποβέ 1 - 4 Chambly Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Évreux 3 - 0 Mtsapere Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Gravelines Κ 2 - 3 Κ Ρουέν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Olympique Lumbrois Π 3 - 3 Π Grande-Synthe Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Saint-Omer 0 - 1 Ντιέπ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Tourcoing 5 - 0 Grand Calais Pascal Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Pont Sainte-Maxence 1 - 2 Senlis Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Olympique Adamois Κ 2 - 3 Κ Ολιμπίκ Σεντ Κουεντάν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Prix-lès-Mézières 2 - 0 Βασκεάλ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Saint-Maximin 0 - 2 Βαλανσιέν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Mozac 2 - 3 Κουρνόν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Union Saint-Jean 0 - 1 Μπαγιόν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Saint-Galmier-Chambœuf Π 0 - 0 Π Côte Chaude Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Νανσί 2 - 1 Belfort Sud Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Vandœuvre 2 - 0 Lunéville Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Sundhoffen 0 - 3 Μιλούζ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Annecy-le-Vieux 0 - 4 Limonest Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 4 Rivières 70 3 - 1 Chassieu Décines Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Hombourg-Haut 1 - 0 Φορμπάχ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Boulay 2 - 1 Meaux Academy Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Reims Sainte-Anne Π 0 - 0 Π MJEP Cormontreuil Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 CEP Lorient 1 - 3 Πλαμπενέκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Guichen Κ 2 - 1 Κ Saint-Pierre Milizac Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Le Rheu Κ 4 - 3 Κ Paimpol Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Nanterre 2 - 0 Λαβάλ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 St Liguaire Niort 1 - 3 Βεντέ Φοντενιό Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Πουατιέ 5 - 0 Nueillaubiers Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Verton 0 - 3 Le Portel Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Vénus 1 - 4 Μπεζανσόν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Olympique Marcquois 0 - 1 IC Croix Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Erstein 0 - 2 Τάον Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Oberschaeffolsheim 1 - 3 Ραόν Λ' Ετάπ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 17/11/19 Sainte-Marienne 2 - 3 Versailles Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 19/11/19 Ροντεό Τουλούζ 0 - 1 Κολομιέρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 19/11/19 Bourgoin-Jallieu 0 - 2 Βιλεφράνς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/11/19 Σεντ Ζενιέβ 0 - 1 Εντέντ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/11/19 Dinan Léhon 0 - 1 Stade Pontivy Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/11/19 Montlouis 1 - 2 Vire Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/11/19 Olympique de Valence 3 - 1 Thonon Évian Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +47 79
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware