Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ρεν | 2 - 2 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Λυών | 2 - 3 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 0 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 0 | Ντιζόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεν | 2 - 0 | Ορλεάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λυών | 3 - 1 | Κάεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιτρέ | 0 - 2 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
IC Croix | 0 - 3 | Ντιζόν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μετς | 0 - 1 | Ορλεάν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ναντ | 2 - 0 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπαστιά | 2 - 2 | Κάεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιλεφράνς | 0 - 3 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιτρέ | 3 - 2 | Λυών Ντισέρ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεν | 2 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γκινγκάμπ | 1 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Τουλούζ | 4 - 4 | Ρεμς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Νανσί | 1 - 2 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αντρεζιό | 1 - 2 | Λυών Ντισέρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Βιλεφράνς | 2 - 0 | Ερμπιέ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σετ | 0 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μονακό | 1 - 3 | Μετς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 3 - 6 | Ντιζόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Πριβέ Σεντ Ιλέρ | 0 - 2 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπερζεράκ | 2 - 3 | Ορλεάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Marignane Gignac | 0 - 0 | IC Croix | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βιρί-Σατιγιόν | 0 - 6 | Κάεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 0 | Στρασβούργο | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπαστιά | 2 - 1 | Noisy-le-Grand | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Βιτρέ | 3 - 0 | Χάβρη | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αμιάν | 0 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Εντέντ | 0 - 1 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |