Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Ανζέ | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ανζέ | 2 - 0 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 5 - 0 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Φρεούς Σεντ Ραφαέλ | 0 - 1 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μονακό | 2 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ανζέ | 2 - 1 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αβρανς | 0 - 4 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Φρεούς Σεντ Ραφαέλ | 2 - 0 | Οσέρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
CA Μπαστιά | 0 - 1 | Ανζέ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπορντό | 2 - 1 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 1 - 2 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νιόρ | 0 - 2 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αβρανς | 1 - 1 | Στρασβούργο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαρσέιγ | 3 - 4 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπερζεράκ | 1 - 2 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 3 - 0 | Κονσολάτ Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λε Πουάρ Σουρ Βι Βεντέ | 0 - 1 | Στρασβούργο | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Sarreguemines | 0 - 3 | Νιόρ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λιλ | 1 - 0 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σατορού | 2 - 3 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπορντό | 2 - 1 | Ντιζόν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μπερζεράκ | 2 - 0 | Λανς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μαρσέιγ | 2 - 1 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φρεούς Σεντ Ραφαέλ | 1 - 0 | Prix-lès-Mézières | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αβρανς | 1 - 0 | Fleury | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
CA Μπαστιά | 2 - 0 | Νανσί | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ερμπιέ | 1 - 2 | Γκινγκάμπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οσέρ | 3 - 0 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ανζέ | 3 - 1 | Κάεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chambly-Oise | 4 - 5 | Μονακό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεν | 0 - 4 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |