Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Εβιάν | 2 - 3 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εβιάν | 4 - 0 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Τρουά | 1 - 2 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Τρουά | 3 - 0 | Νανσί | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 1 - 2 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λανς | 2 - 3 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εβιάν | 1 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σοσό | 1 - 2 | Τρουά | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Εβιάν | 3 - 1 | Χάβρη | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σεντ Ετιέν | 3 - 2 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λοριάν | 3 - 0 | Μπρεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ραόν Λ' Ετάπ | 2 - 2 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μινιέτ Βενισιό | 0 - 2 | Νανσί | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 2 - 0 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Λανς | 2 - 0 | Επινάλ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σεντάν | 0 - 1 | Λοριάν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Επινάλ | 1 - 1 | Ναντ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Avenir Foot Lozère | 0 - 3 | Χάβρη | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Βεντέ Φοντενιό | 0 - 5 | Τρουά | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
USSA Vertou | 0 - 2 | Εβιάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νις | 2 - 2 | Νανσί | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μοντπελιέ | 2 - 3 | Σοσό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ραόν Λ' Ετάπ | 1 - 0 | Ιστρ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Meaux Academy | 0 - 0 | Σεντ Ετιέν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μινιέτ Βενισιό | 0 - 0 | Λε Πουάρ Σουρ Βι Βεντέ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
CA Μπαστιά | 1 - 3 | Μπρεστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μουλέν | 1 - 2 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπορντελέ | 0 - 3 | Λανς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 3 - 1 | Τουλούζ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πλαμπενέκ | 1 - 3 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρουέν | 1 - 2 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |