Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Λυών | 1 - 0 | Κουεβί | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 0 - 4 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 2 - 1 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 3 - 2 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 1 - 0 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλανσιέν | 1 - 3 | Ρεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Παρί Σεν Ζερμέν | 1 - 3 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρεν | 3 - 2 | Εβιάν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λυών | 3 - 1 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βαλανσιέν | 2 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σατορού | 0 - 2 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 2 - 0 | Ντρανσί | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουρζ Περονάς | 1 - 3 | Μαρσέιγ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντιζόν | 0 - 1 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κουεβί | 2 - 0 | Ορλεάν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Sablé | 0 - 4 | Παρί Σεν Ζερμέν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπουρζ Περονάς | 3 - 2 | Αζαξιό | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Limoges | 0 - 2 | Ντρανσί | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Κομπιέν | 0 - 1 | Λιλ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ντιζόν | 2 - 1 | Ιστρ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νιόρ | 1 - 2 | Ορλεάν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Κρετέιγ | 2 - 2 | Μπορντό | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Οσέρ | 1 - 2 | Σατορού | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Κουεβί | 1 - 0 | Ανζέ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Βαλάνς | 0 - 2 | Εβιάν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νις | 0 - 0 | Ρεν | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Γκαζελέκ Αζαξιό | 1 - 0 | Τρουά | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βεντέ Λουσόν | 0 - 2 | Λυών | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βαλανσιέν | 3 - 1 | Μπαστιά | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Μαρσέιγ | 3 - 1 | Χάβρη | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Τουρ | 0 - 1 | Μοντπελιέ | Δείτε τους αγώνες |