Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Αγώνες
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Club teams
Μπαρτσελόνα
Ρεάλ Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αρσεναλ
Λιβερπουλ
Δείτε όλα
Ιντερ
Μίλαν
Μπάγερν Μονάχου
Πόρτο
Μπόκα Τζούνιορς
Εθνικό
Ισπανία
Ολλανδία
Γερμανία
Αγγλία
Βραζιλία
Δείτε όλα
Αργεντινή
Ιταλία
Πορτογαλία
Γαλλία
Ρωσία
Περισσότερα
FIFA Rankings
σύγκριση αντιπάλων
Παίκτες
Points
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Παίκτες
Points
Δημοφιλών
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Εθνικό πρωτάθλημα
Αγγλία
Αζερμπαϊτζάν
Αίγυπτος
Αιθιοπία
Αϊτή
Ακτή Ελεφαντοστού
Αλβανία
Αλγερία
Ανγκόλα
Ανδόρα
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα
Αργεντινή
Αρμενία
Αρούμπα
Αυστραλία
Αυστρία
Αφγανιστάν
Βέλγιο
Βενεζουέλα
Βερμούδες
Βιετνάμ
Βολιβία
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Βουλγαρία
Βραζιλία
Βρετανικές Παρθένες Νήσοι
Γαλλία
Γαλλική Γουιάνα
Γερμανία
Γεωργία
Γιβραλτάρ
Γκάμπια
Γκαμπόν
Γκάνα
Γκουάμ
Γουαδελούπη
Γουατεμάλα
Γουιάνα
Γουινέα
Γρενάδα
Δανία
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Δημοκρατία της Κορέας
Δημοκρατία της Τσεχίας
Δομινικανή Δημοκρατία
Εκουαδόρ
Ελ Σαλβαντόρ
Ελβετία
Ελλάδα
Εσθονία
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράκ
Ιράν
Ισλανδία
Ισπανία
Ισραήλ
Ιταλία
Καζακστάν
Καμερούν
Καμπότζη
Καναδάς
Κατάρ
Κένυα
Κινεζική Ταϊπέι
Κολομβία
Κονγκό
Κόσοβο
Κόστα Ρίκα
Κούβα
Κουβέιτ
Κουρασάο
Κροατία
Κύπρος
Κυργιστάν
Λάος
ΛΔ Κίνας
ΛΔ Κονγκό
Λεσότο
Λετονία
Λευκορωσία
Λίβανος
Λιβερία
Λιβύη
Λιθουανία
Λιχτεστάιν
Λουξεμβούργο
Μαδαγασκάρη
Μακάο
Μαλαισία
Μαλάουι
Μαλδίβες
Μάλι
Μάλτα
Μαρόκο
Μαρτινίκα
Μαυριτανία
Μαυρίτιος
Μαυροβούνιο
Μεξικό
Μιανμάρ
Μογγολία
Μοζαμβίκη
Μολδαβία
Μπανγκλαντές
Μπαρμπάντος
Μπαχρέιν
Μπελίζε
Μπενίν
Μποτσουάνα
Μπουργκίνα Φάσο
Μπουρούντι
Μπουτάν
Νέα Ζηλανδία
Νέα Καληδονία
Νεπάλ
Νησιά Κούκ
Νησιά του Πράσινου Ακρωτηρίου
Νησιά Φαρόε
Νήσοι Κέιμαν
Νήσοι Σολωμόντος
Νήσοι Τέρκ και κάικος
Νίγηρας
Νιγηρία
Νικαράγουα
Νορβηγία
Νότιος Αφρική
Ολλανδία
Ομάν
Ονδούρα
Ουαλλία
Ουγγαρία
Ουγκάντα
Ουζμπεκιστάν
Ουκρανία
Ουρουγουάη
Πακιστάν
Παλαιστίνη
Παναμάς
Παπούα Νέα Γουινέα
Παραγουάη
ΠΓΔΜ
Περού
Πολωνία
Πορτογαλί
Πουέρτο Ρίκο
Ρεϋνιόν
Ρουάντα
Ρουμανία
Ρωσία
Σαμόα
Σαν Μαρίνο
Σάο Τομέ και Πρίνσιπε
Σαουδική Αραβία
Σενεγάλη
Σεντ Κιτς και Νέβις
Σερβία
Σερβία και Μαυροβούνιο
Σιγκαπούρη
Σιέρα Λεόνα
Σκωτία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σομαλία
Σουαζιλάνδη
Σουδάν
Σουηδία
Σουλτανάτο του Μπρουνέι
Σουρινάμ
Σρι Λάνκα
Συρία
Ταϊλάνδη
Ταϊτή
Τανζανία
Τατζικιστάν
Τζαμάικα
Τζιμπουτί
Τόγκο
Τουρκία
Τουρκμενιστάν
Τρινιδάδ και Τομπάγκο
Τσάντ
Τυνησία
Υεμένη
Φιλιππίνες
Φινλανδία
Φίτζι
Χιλή
Χόνγκ Κόνγκ
Διεθνές Πρωτάθλημα
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
ASEAN Club Championship
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
OFC Champions League
Εθνικό
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Προκριματικοί Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
CONMEBOL Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Παγκόσμιο Κύπελλο
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Veikkausliiga
Σύνοψη
αναμετρήσεις
Πίνακες
Παίκτες
Μεταγραφές
Γήπεδο διεξαγωγής
Αρχείο
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
>
Europa League Play-offs - Finals
Europa League Play-offs - 2nd Round
Europa League Play-offs - 1st Round
Ομιλος Πρωταθλητή
Regular Season
1ος Γύρος
Φινλανδία
Veikkausliiga
2019
1ος Γύρος
Regular Season
Ομιλος Πρωταθλητή
Europa League Play-offs - 1st Round
Europa League Play-offs - 2nd Round
Τελική φάση
Ykkösliiga
Ykkönen
Kakkonen
Kolmonen
Suomen Cup
League Cup
Ykköscup
Play-offs 1/2
Play-offs 2/3
A-Junior League
Kansallinen Liiga
Ykkönen Women
Women's Cup
Kansallinen Cup
Women's Play-offs 1/2
Kakkosen Cup
Club Friendlies
Μεταγραφές & Δανεισμοί
Year:
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Ομάδα:
Select team
HIFK
KPV Κοκόλα
SJK
Βάασα
Ελσίνκι
Ιλβες
Ίντερ Τούρκου
Κουόπιο
Λάχτι
Μάριεχαμν
Ροβανιέμι
Χόνκα
HIFK
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
01/01/24
S. Rissanen
JIPPO
Μ/Δ
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
08/02/24
E. Pallas
EIF
Free
08/02/24
A. Wahlman
KäPa
Free
08/02/24
T. Pasi
KäPa
Free
01/02/24
S. Jammeh
KTP
Free
26/01/24
E. Puro
EIF
Free
01/01/24
A. Hyppönen
KTP
Μ/Δ
01/01/24
J. Tiainen
JäPS
Free
01/01/24
I. Äijö
MP
Free
01/01/24
A. Ulmanen
Tilikratis
Μ/Δ
01/01/24
J. Järvinen
SalPa
Free
Ελσίνκι
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
01/07/24
K. Meriluoto
Stal Mielec
Μ/Δ
15/03/24
L. Plange
Crystal Palace
Loan
20/02/24
D. Tomas
Odd
Free
14/02/24
B. Lyons-Foster
Tottenham
Μ/Δ
24/01/24
Carlos Moros
Djurgården
Μ/Δ
01/01/24
A. Soiniemi
KäPa
Free
01/01/24
M. Ylitolva
KTP
Μ/Δ
01/01/24
E. Henriksson
Mariehamn
Μ/Δ
01/01/24
N. Pallas
Oulu
Free
01/01/24
S. Anini
Mariehamn
Μ/Δ
01/01/24
J. Yli-Kokko
Dundalk
Μ/Δ
01/01/24
P. Raitanen
Mariehamn
Μ/Δ
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
03/03/24
F. Rogić
FK IMT
Free
02/03/24
A. Partanen
Mariehamn
Free
09/02/24
A. Soiniemi
TPS
Μ/Δ
08/02/24
K. Kwasi Kwaw
EPS
Free
07/02/24
D. Iliev
Sarajevo
Free
06/02/24
J. Raitala
Gnistan
Free
02/02/24
M. Peltola
DC United
Free
02/02/24
P. Raitanen
Mariehamn
Free
02/02/24
R. Riski
Ilves
Free
01/02/24
M. Tenho
Djurgården
Free
22/01/24
H. Bağcı
Gaziantep
Free
05/01/24
B. Radulović
Huddersfield
Μ/Δ
01/01/24
O. Häggström
TPS
Free
01/01/24
Kristopher Da Graca
Sirius
Μ/Δ
01/01/24
A. Paananen
Oulu
Free
Χόνκα
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
02/04/24
A. Said Ahmed
Futura
Free
16/03/24
M. Desalegen
Futura
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
10/02/24
A. Tella
EPS
Free
10/02/24
E. Arko-Mensah
Dinamo Batumi
Free
09/02/24
M. López
Lahti
Free
08/02/24
L. Laine
SJK
Free
08/02/24
A. Könönen
VJS
Free
08/02/24
K. Jansen
Inter Turku
Free
02/02/24
E. Äijälä
Gnistan
Free
02/02/24
P. Katajamäki
Gnistan
Free
02/02/24
J. Ojala
Gnistan
Free
23/01/24
J. Muzinga
KuPS
Free
18/01/24
V. Koski
Istra
Free
15/01/24
M. Rale
Kauno Žalgiris
Free
09/01/24
Clésio
Qəbələ
Free
08/01/24
J. Voutilainen
KuPS
Free
07/01/24
A. Hernández
Kauno Žalgiris
Free
01/01/24
E. Vuorjoki
Inter Turku
Free
01/01/24
V. Ulundu
Ilves
Free
01/01/24
B. Haruna
SalPa
Free
01/01/24
A. Peltola
Oulu
Free
01/01/24
F. Krebs
Inter Turku
Free
Ιλβες
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
08/02/24
M. Kivikko
TPS
Free
08/02/24
J. Veteli
KuPS
Free
02/02/24
D. Bulgakov
OLS
Free
02/02/24
R. Riski
HJK
Free
26/01/24
J. Pikkarainen
VPS
Free
16/01/24
A. Popovitch
KuPS
Free
01/01/24
V. Ulundu
Honka
Free
01/01/24
B. Bushara
JäPS
Μ/Δ
01/01/24
A. Kanté
EIF
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
07/03/24
A. Kanté
EIF
Loan
28/02/24
B. Bushara
KPV
Free
16/02/24
K. Katz
EIF
Μ/Δ
08/02/24
E. Patut
Mariehamn
Free
08/01/24
S. N'Diaye
BGPU
Free
05/01/24
L. Kyllönen
KTP
Free
Ίντερ Τούρκου
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
29/03/24
V. Seppä
KPV
Free
10/02/24
J. Botué
Ajaccio
Free
08/02/24
Derik Osede
Waterford
Free
08/02/24
K. Jansen
Honka
Free
01/01/24
J. Asikainen
Ilves II
Free
01/01/24
T. Lahdensuo
KäPa
Free
01/01/24
E. Vuorjoki
Honka
Free
01/01/24
T. Kangasaho
PIF
Μ/Δ
01/01/24
J. Kekarainen
KäPa
Free
01/01/24
Olli Jakonen
SalPa
Μ/Δ
01/01/24
F. Krebs
Honka
Free
01/01/24
V. Vasara
Honka Akatemia
Μ/Δ
01/01/24
A. Granlund
Mariehamn
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
30/03/24
P. Forsell
Kielce
Free
05/03/24
N. Nurmi
Mariehamn
Free
06/02/24
T. Jyry
Petrolul 52
Free
26/01/24
Olli Jakonen
SalPa
Free
24/01/24
M. Riikonen
Mariehamn
Free
24/01/24
M. Ojala
Mariehamn
Free
22/01/24
D. Agbo
Gnistan
Free
12/01/24
B. Diallo
Standard
Μ/Δ
01/01/24
A. Sejdiu
Haka
Μ/Δ
01/01/24
J. Hyvärinen
VPS
Free
01/01/24
R. Arciero
Morón
Free
KPV Κοκόλα
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
28/02/24
B. Bushara
Ilves
Free
27/02/24
S. Viidas
Paide
Loan
26/02/24
E. Oteng
LV Lights
Free
08/02/24
T. Ali-Abubakar
TPS
Free
08/02/24
E. Vesala
P-Iirot
Free
08/02/24
Ricardo Cardoso
Skellefteå
Free
08/02/24
M. Raniowski
Notodden
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
12/04/24
J. Moilanen
KuPS Akatemia
Free
02/04/24
W. Haapiainen
KäPa
Free
29/03/24
V. Seppä
Inter Turku
Free
23/03/24
B. Heikkinen
KäPa
Μ/Δ
08/02/24
M. Kauppila
KäPa
Free
02/02/24
S. Lazarev
Jaro
Free
25/01/24
C. Chantzopoulos
Valour
Μ/Δ
20/01/24
S. Uusitalo
JBK
Free
01/01/24
S. Sipola
Jaro
Free
Κουόπιο
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
01/03/24
Kristopher Da Graca
Sirius
Loan
23/01/24
J. Muzinga
Honka
Free
08/01/24
A. Hakala
Haka
Free
08/01/24
J. Voutilainen
Honka
Free
01/01/24
O. Viljamaa
KäPa
Μ/Δ
01/01/24
L. Sahimaa
MP
Μ/Δ
01/01/24
O. Ruoppi
MP
Μ/Δ
01/01/24
J. Luyeye-Lutumba
MP
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
08/02/24
T. Miettinen
Odd
Μ/Δ
08/02/24
J. Veteli
Ilves
Free
24/01/24
S. Dahlström
Mariehamn
Free
16/01/24
A. Popovitch
Ilves
Free
01/01/24
C. Sichenje
AIK
Μ/Δ
01/01/24
Gabriel Bispo
Paysandu
Free
Λάχτι
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
20/07/24
E. Laamanen
Reipas
Μ/Δ
09/02/24
M. López
Honka
Free
08/02/24
L. Ivanovic
Perth
Free
25/01/24
O. Koskinen
Honka Akatemia
Free
25/01/24
M. Vainionpää
SJK Akatemia
Free
25/01/24
C. Odutayo
Riteriai
Free
25/01/24
R. Selander
Oulu
Free
24/01/24
T. Inkinen
Reipas
Free
11/01/24
J. Oluwayemi
Chelmsford
Μ/Δ
01/01/24
S. Harjula
Reipas
Μ/Δ
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
21/03/24
E. Laamanen
JäPS
Loan
06/03/24
O. Hänninen
SJK Akatemia
Free
08/02/24
L. Forss
JIPPO
Free
02/02/24
T. Penninkangas
Gnistan
Free
31/01/24
A. El Moukhantir
Admira
Free
29/01/24
L. Kreković
Kotwica
Free
25/01/24
A. Babiker
Lahti
Μ/Δ
01/01/24
M. Ljubić
Bunyodkor
Free
Μάριεχαμν
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
01/07/24
Dé
Oleksandria
Μ/Δ
05/03/24
N. Nurmi
Inter Turku
Free
02/03/24
A. Partanen
HJK
Free
29/02/24
Hugo Cardoso
1º Dezembro
Free
08/02/24
E. Patut
Ilves
Free
02/02/24
P. Raitanen
HJK
Free
24/01/24
A. Lundberg
Pafos
Μ/Δ
24/01/24
A. Larsson
AFC Eskilstuna
Free
24/01/24
M. Riikonen
Inter Turku
Free
24/01/24
S. Dahlström
KuPS
Free
24/01/24
E. Auvinen
Haka
Free
24/01/24
M. Ojala
Inter Turku
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
25/02/24
J. Hopcutt
Östersunds FK
Free
08/02/24
O. Hautamo
KäPa
Free
08/02/24
A. Ndom
Pacific
Free
24/01/24
Dé
Oleksandria
Loan
21/01/24
J. van der Heyden
B36
Free
09/01/24
M. Sumusalo
KTP
Free
01/01/24
E. Henriksson
HJK
Μ/Δ
01/01/24
S. Anini
HJK
Μ/Δ
01/01/24
P. Raitanen
HJK
Μ/Δ
01/01/24
A. Granlund
Inter Turku
Free
Ροβανιέμι
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
03/04/24
K. Assidjo
Dover
Μ/Δ
22/03/24
O. Haanpää
Hercules
Free
20/02/24
J. Petrishin
Jazz
Free
20/01/24
S. Roiha
KTP
Free
SJK
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
01/07/24
J. Streng
Ascoli
Μ/Δ
28/03/24
F. Ndiaye
Haka
Free
09/02/24
E. Mömmö
Lecce
Loan
08/02/24
L. Laine
Honka
Free
08/02/24
Kelvin Pires
Trenčín
Loan
01/01/24
T. Karkulowski
JäPS
Free
01/01/24
Vinícius Ribeiro
Džiugas
Μ/Δ
Μεταγραφές (έδωσε) (€0)
11/03/24
M. Turunen
KäPa
Loan
03/02/24
S. Obioha
Drita
Free
01/02/24
T. Yegbe
Elfsborg
Free
23/01/24
Murilo
Darul Ta'zim
Μ/Δ
21/01/24
K. Zviedris
Auda
Free
16/01/24
J. Streng
Ascoli
Loan
16/01/24
M. Hrádecký
Skalica
Free
01/01/24
J. Dunwoody
Oulu
Free
01/01/24
M. Haukioja
VPS
Free
01/01/24
D. Rojas
Curicó Unido
Free
Βάασα
Μεταγραφές (πήρε) (€0)
31/12/24
L. Vetri
VIFK
Μ/Δ
03/04/24
F. Matib
Akwa Utd
Free
15/03/24
M. Borchers
Varberg
Free
12/03/24
Pedro Justiniano
Radomiak
Μ/Δ
08/02/24
C. Valencia
Oulu
Free
01/01/24
A. Almén
VIFK
Μ/Δ
01/01/24
T. Hytönen
Kraft
Μ/Δ
01/01/24
R. Leislahti
KTP
Free
01/01/24
J. Hyvärinen
Inter Turku
Free
01/01/24
M. Haukioja
SJK
Free
Μεταγραφές (έδωσε) (€300K)
19/04/24
L. Vetri
VIFK
Loan
19/03/24
S. Morrissey
VIFK
Free
17/03/24
J. Lehto
Jazz
Free
01/03/24
A. Vironen
VIFK
Free
01/03/24
A. Nuutinen
VIFK
Free
16/02/24
C. Valencia
Llaneros
Μ/Δ
14/02/24
A. Camara
Sarpsborg
Μ/Δ
09/02/24
J. Viscosi
Valour
Free
30/01/24
Sávio Roberto
Khuzestan
Free
26/01/24
J. Pikkarainen
Ilves
Free
19/01/24
P. Michael
CFR
€ 300K
19/01/24
T. Reid
Sheriff
Free
01/01/24
B. Mensah
TPS
Μ/Δ
Πίνακες
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
1
Αρσεναλ
34
+56
77
2
Λιβερπουλ
34
+41
74
3
Μάντσεστερ Σίτι
32
+44
73
4
Αστον Βίλα
34
+21
66
5
Τότεναμ
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.