Kakkonen

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 31/08/19 KaaPo 1 - 1 EPS Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 31/08/19 Έσποο 5 - 1 GrIFK Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 31/08/19 P-Iirot 2 - 1 Ilves II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 31/08/19 Gnistan 2 - 1 SalPa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 01/09/19 Τάμπερε Γιουνά… 3 - 4 Τζαζ Πόρι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 10/09/19 Ilves II 1 - 0 Τάμπερε Γιουνά… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 Τζαζ Πόρι 0 - 2 P-Iirot Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 SalPa 2 - 1 Έσποο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 Ilves II 1 - 7 Gnistan Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 EPS 1 - 1 Honka Akatemia Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 ΚαΠα Ελσίνκι 3 - 1 Τάμπερε Γιουνά… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/09/19 GrIFK 3 - 3 KaaPo Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Τάμπερε Γιουνά… 1 - 2 EPS Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Έσποο 4 - 1 Ilves II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Gnistan 5 - 1 Τζαζ Πόρι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 P-Iirot 0 - 1 ΚαΠα Ελσίνκι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 SalPa 1 - 2 GrIFK Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/09/19 Honka Akatemia 1 - 3 KaaPo Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 27/09/19 Honka Akatemia 1 - 1 GrIFK Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 28/09/19 ΚαΠα Ελσίνκι 0 - 1 Gnistan Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 28/09/19 EPS 4 - 4 P-Iirot Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 28/09/19 Τζαζ Πόρι 3 - 2 Έσποο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Ilves II 1 - 1 SalPa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 KaaPo 3 - 1 Τάμπερε Γιουνά… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Έσποο 2 - 2 ΚαΠα Ελσίνκι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Τάμπερε Γιουνά… 2 - 1 Honka Akatemia Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Gnistan 4 - 3 EPS Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 P-Iirot 3 - 2 KaaPo Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 GrIFK 3 - 1 Ilves II Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 SalPa 2 - 2 Τζαζ Πόρι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 9 +8 17
3 9 +5 17
4 8 +18 16
5 8 +2 15
18+ GambleAware