Small Cup

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Tallinna Kalev Juunior - Ajax Lasnamäe
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Tabasalu Ulasabat / NPM Silmet - Keila
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Viimsi II - Metropol
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Team Helm - Ararat / Maardu
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Smsraha - Paide III
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
FC Kohvile / Eston Villa - Tallinna Wolves
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Tallinna FC Zapoos - Rummu Dünamo
Πέμπτη 27/06/2024
00:00
Maksatransport - Tartu Welco II

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρίτη 21/05/2024
FT
Saue 1 - 5 Rummu Dünamo
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Helios 1 - 2 Metropol
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Keila 1 - 1 Raplamaa
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Tallinna Kalev Juunior 8 - 2 Piraaja
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Tartu Welco II 6 - 1 Vändra II
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Paide III 1 - 1 Starmedia
Τετάρτη 05/06/2024
FT
Hell Hunt 2 - 2 Ajax Lasnamäe
Πέμπτη 06/06/2024
FT
Tallinna Wolves 3 - 1 Tamper
Τετάρτη 12/06/2024
FT
Team Helm 3 - 1 Lootos
Τετάρτη 12/06/2024
FT
Rakvere Tarvas 0 - 1 Viimsi II
Τετάρτη 12/06/2024
FT
Volta II / Arsenal 0 - 3 Smsraha
Τετάρτη 12/06/2024
FT
Maksatransport 7 - 4 Zenit Tallinn
Τετάρτη 12/06/2024
FT
Flora III 0 - 4 Tallinna FC Zapoos
Τετάρτη 19/06/2024
18:00
Ararat - Maardu
Τετάρτη 19/06/2024
18:45
Tabasalu Ulasabat - NPM Silmet
Τετάρτη 19/06/2024
19:00
FC Kohvile - Eston Villa

32nd Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 17/04/2024
FT
Saue 9 - 0 Kose II
Δευτέρα 22/04/2024
FT
Jalgpallihaigla 0 - 9 Tamper
Τρίτη 23/04/2024
FT
Võru FC Helios 1 - 3 Team Helm
Τρίτη 30/04/2024
FT
Vändra II 8 - 2 Rumori Calcio II
Τρίτη 30/04/2024
FT
Kose 2 - 5 Tartu Welco II
Τρίτη 30/04/2024
FT
Tallinna Kalev Juunior 2 - 2 Kristiine JK
Τρίτη 30/04/2024
FT
Poseidon 2 - 5 Keila
Τρίτη 30/04/2024
FT
Starmedia 15 - 0 Läänemaa JK II
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Volta II / Arsenal 2 - 1 TransferWise
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Rakvere Tarvas 9 - 0 GameSport
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Rumori Calcio 2 - 2 Hell Hunt
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Joker 1 - 3 FC Kohvile
Τετάρτη 01/05/2024
FT
ReUnited Tallinn 2 - 3 Piraaja
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Mustamäe 0 - 2 Helios
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Maardu Aliens 0 - 8 Maardu
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Laagri II 0 - 2 Maksatransport
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Inter Tartu 0 - 1 Rummu Dünamo
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Ajax Lasnamäe 6 - 0 EstHam United
Τετάρτη 01/05/2024
FT
Tabasalu Ulasabat 20 - 0 Salme
Κυριακή 05/05/2024
FT
Lootos 6 - 2 Otepää
Κυριακή 05/05/2024
FT
Smsraha 3 - 0 Tõrva
Κυριακή 05/05/2024
FT
Zenit Tallinn 3 - 1 Pivo
Τρίτη 07/05/2024
FT
Metropol 7 - 0 Poseidon II
Τετάρτη 08/05/2024
FT
Flora IV 3 - 10 Raplamaa
Τετάρτη 08/05/2024
FT
Tallinna FC Zapoos 4 - 0 GSE
Πέμπτη 09/05/2024
FT
Tallinna Wolves 4 - 2 Lootus JK Järve
Κυριακή 12/05/2024
FT
Kuusalu Kalev 2 - 5 Eston Villa
Τετάρτη 15/05/2024
FT
Saku Sporting II 1 - 4 Ararat
Τετάρτη 15/05/2024
FT
Paide III 8 - 0 Kohtla-Järve
Τετάρτη 15/05/2024
FT
Loo 1 - 4 NPM Silmet
Τρίτη 21/05/2024
FT
Tabasalu Ulasabat II 0 - 0 Viimsi II
Τρίτη 28/05/2024
FT
Saku Sporting 3 - 4 Flora III

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 38 +62 91
2 38 +62 89
3 38 +45 82
4 38 +15 68
5 38 +13 66
GambleAware 18+