Cup

Προημιτελικά

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 04/08/2021
FT
Τούλεβικ 10 - 0 Tulevik II Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 04/08/2021
FT
Paide III 5 - 0 Kristiine JK Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 09/08/2021
18:00
Τρανς Νάρβα - Eston Villa
Δευτέρα 16/08/2021
17:00
Elva - Viimsi
Τρίτη 17/08/2021
00:00
FC Tallinn - Paide
Τρίτη 17/08/2021
00:00
Tallinna Kalev - Tabasalu II / Järva-Jaani
Τρίτη 17/08/2021
00:00
Flora III - Φλόρα Ταλίν
Τρίτη 17/08/2021
00:00
Pärnu / TJK Legion II - JK Tabasalu
Τρίτη 17/08/2021
00:00
Ararat - Vastseliina
Τρίτη 17/08/2021
18:00
Läänemaa JK - Legion
Τετάρτη 18/08/2021
18:00
Tammeka - Kuressaare
Τετάρτη 18/08/2021
18:00
Νόμε Κάλιου - Tallinna FC Zapoos
Δευτέρα 23/08/2021
18:00
Raplamaa - Λεβάντια Ταλίν
Τετάρτη 01/09/2021
16:30
Tartu Kalev - Nõmme United
Τετάρτη 01/09/2021
18:00
Helios - Tartu Welco
Τετάρτη 01/09/2021
19:30
FCI Tallinn - Flora II

32nd Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 10/07/2021
FT
EstHam United 0 - 6 Ararat Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/07/2021
FT
Loo 2 - 3 FC Tallinn Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 22/07/2021
FT
FC Kohvile 1 - 2 Tartu Welco Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 23/07/2021
FT
Helios 3 - 1 Rakvere Tarvas Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 23/07/2021
FT
Tulevik II 4 - 0 Ganvix Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 23/07/2021
FT
TransferWise 2 - 9 Tallinna Kalev Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Warrior 1 - 4 Kristiine JK Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Tartu Kalev 10 - 0 Läänemaa JK II Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Flora II 24 - 0 Karsklus Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Nõmme United 0 - 0 Imavere
Σάββατο 24/07/2021
FT
Poseidon 0 - 9 Kuressaare Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Saku Sporting 0 - 9 Tammeka Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Viimsi 0 - 0 ReUnited Tallinn
Σάββατο 24/07/2021
FT
Legion 21 - 0 Soccernet Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 24/07/2021
FT
Τρανς Νάρβα 5 - 0 Alliance Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Rumori Calcio 0 - 7 Läänemaa JK Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Νόμε Κάλιου 32 - 0 Mulgi Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Maardu Aliens 2 - 3 Eston Villa Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Elva 13 - 1 Jalgpallihaigla Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Zenit Tallinn 1 - 4 Paide III Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Maksatransport 1 - 3 Raplamaa Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
Tallinna FC Zapoos 2 - 0 Phoenix Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 25/07/2021
FT
JK Tabasalu 11 - 1 Vigri Maarjamäe Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/07/2021
FT
Τούλεβικ 0 - 0 Olympic
Τετάρτη 28/07/2021
FT
FCI Tallinn 8 - 1 Pärnu Sadam Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 28/07/2021
FT
Flora III 12 - 0 FCP Pärnu Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 29/07/2021
FT
Vastseliina 0 - 0 Põhja-Tallinna JK Volta
Δευτέρα 09/08/2021
18:00
Pärnu - TJK Legion II
Τετάρτη 11/08/2021
19:00
Tabasalu II - Järva-Jaani

64th Finals

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Πέμπτη 17/06/2021
FT
Eston Villa II 0 - 0 Ararat
Τρίτη 22/06/2021
FT
Raplamaa 15 - 0 Wolfram Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 22/06/2021
FT
Viimsi Lõvid 0 - 3 Flora III Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 26/06/2021
FT
Mulgi 3 - 1 JK 32.KK Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 29/06/2021
FT
Loo 4 - 2 Alliance II Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 30/06/2021
FT
Kadakas 3 - 3 TransferWise Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 01/07/2021
FT
Olympic 2 - 1 Hiiumaa Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 05/07/2021
FT
Zenit Tallinn 4 - 2 Tallinna Kalev II Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/07/2021
FT
FC Kohvile 7 - 4 Young Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/07/2021
FT
Viimsi 3 - 1 Vaprus Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 10/07/2021
FT
Vastseliina 4 - 0 Teleios Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 10/07/2021
FT
Tulevik II 0 - 0 Piraaja
Σάββατο 10/07/2021
FT
Alliance 10 - 1 Welco X Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 10/07/2021
FT
Τρανς Νάρβα 0 - 0 Here for Beer
Σάββατο 10/07/2021
FT
Warrior 0 - 0 Titans
Σάββατο 10/07/2021
FT
Nõmme United 0 - 0 Noorus-96
Σάββατο 10/07/2021
FT
Rakvere Tarvas 3 - 1 Puhkus Mehhikos Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/07/2021
FT
Elva 3 - 0 Team Helm Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/07/2021
FT
Rumori Calcio II 1 - 4 FCP Pärnu Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/07/2021
FT
TJK Legion II 5 - 2 Ajax Annelinn Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/07/2021
FT
Kompanii Marjamaa 4 - 5 Imavere Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/07/2021
FT
Tallinna Wolves 1 - 5 Jalgpallihaigla Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 13/07/2021
FT
Läänemaa JK II 11 - 1 Äksi Wolves Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 14/07/2021
FT
Kose 0 - 2 Maksatransport Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 14/07/2021
FT
Kristiine JK 5 - 3 Jõgeva Wolves Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 18/07/2021
FT
Järva-Jaani 5 - 0 Kusti
Τρίτη 20/07/2021
FT
Τούλεβικ 26 - 0 Lelle Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 21/07/2021
FT
FCI Tallinn 8 - 0 Hell Hunt Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware