Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Νόμε Κάλιου | 0 - 1 | Paide | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Φλόρα Ταλίν | 0 - 0 | Paide | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 0 - 1 | Νόμε Κάλιου | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 2 - 0 | Tammeka | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Legion | 0 - 2 | Paide | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Φλόρα Ταλίν | 2 - 0 | Λεβάντια Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Νόμε Κάλιου | 7 - 0 | JK Tabasalu | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Paide | 14 - 0 | Flora II | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Legion | 0 - 0 | Elva | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Τούλεβικ | 1 - 3 | Νόμε Κάλιου | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 3 - 0 | Tartu Welco | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Tammeka | 3 - 0 | Tartu Kalev | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λεβάντια Ταλίν | 3 - 0 | Tallinna Kalev | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Φλόρα Ταλίν | 0 - 0 | Paide III | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vastseliina | 0 - 0 | JK Tabasalu |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τούλεβικ | 10 - 0 | Tulevik II | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Paide III | 5 - 0 | Kristiine JK | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 0 - 0 | Eston Villa | |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Elva | 2 - 0 | Viimsi | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Läänemaa JK | 2 - 8 | Legion | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νόμε Κάλιου | 9 - 1 | Tallinna FC Zapoos | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tammeka | 3 - 1 | Kuressaare | Δείτε τους αγώνες |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Raplamaa | 0 - 5 | Λεβάντια Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ararat | 2 - 3 | Vastseliina | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Helios | 0 - 3 | Tartu Welco | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Tallinna Kalev | 3 - 0 | Tabasalu II | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Tartu Kalev | 4 - 2 | Nõmme United | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
FCI Tallinn | 2 - 3 | Flora II | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
FC Tallinn | 1 - 4 | Paide | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pärnu | 0 - 1 | JK Tabasalu | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Flora III | 0 - 14 | Φλόρα Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |