Cup

Προημιτελικά

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 20/08/19 Tarvastu 1 - 4 Elva Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Põhja-Sakala 0 - 3 Tallinna Kalev Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 24/08/19 ReUnited 5 - 2 NPM Silmet Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 27/08/19 Rasmus Värki 3 - 0 Anija Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/09/19 Paide 13 - 0 Põhja-Tallinn… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/09/19 Τούλεβικ 11 - 0 Tallinna Wolves Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 04/09/19 TJK Legion II 0 - 1 Tammeka IV Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 05/09/19 Põhja-Tallinn… 2 - 0 Viimsi Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/09/19 Team Helm 1 - 21 Λεβάντια Ταλίν Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/09/19 Võru FC Helios 2 - 1 Tartu Welco Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 11/09/19 K-Järve JK Jär… Π 0 - 0 Π Tallinna Kalev III Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 25/09/19 Kuressaare 16 : 00 Τρανς Νάρβα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 09/10/19 Eston Villa II 19 : 30 Otepää Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 12/10/19 Paide III 12 : 00 Νόμε Κάλιου Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 23/10/19 Maardu 18 : 00 Φλόρα Ταλίν Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 29/10/19 Tabasalu Charma 18 : 00 Flora II Περισσότερες πληροφορίες

32nd Finals

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Πεμ 25/07/19 Tallinna JK 2 - 7 Tarvastu Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 27/07/19 Tallinna Wolves 5 - 1 Vastseliina Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 27/07/19 Kuressaare 12 - 1 Kadakas Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 28/07/19 Põhja-Sakala 5 - 1 Helios Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 28/07/19 TJK Legion II 9 - 0 Äksi Wolves Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 28/07/19 Team Helm 3 - 2 Rumori Calcio Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 29/07/19 Teleios 2 - 4 Põhja-Tallinn… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 31/07/19 K-Järve JK Järve 0 - 1 Võru FC Helios Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 31/07/19 Läänemaa Haapsalu 1 - 5 Flora II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 01/08/19 Loo 0 - 1 Eston Villa II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 01/08/19 Järva-Jaani 1 - 10 Tartu Welco Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 01/08/19 Põhja-Tallinn… 6 - 0 Jõgeva Wolves Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 02/08/19 ReUnited 5 - 1 Poseidon Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Vaprus 2 - 3 Tallinna Kalev III Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Legion 0 - 7 Τρανς Νάρβα Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Nõmme United 1 - 3 Tammeka Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Viimsi 2 - 0 Raplamaa Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Λεβάντια Ταλίν 7 - 0 Zenit Tallinn Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Puhkus Mehhikos 0 - 6 K-Järve JK Jär… Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Elbato 0 - 3 Maardu Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Kristiine JK 0 - 10 Paide Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 06/08/19 Hell Hunt 0 - 1 Tallinna Kalev Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 07/08/19 Igiliikur 1 - 7 Τούλεβικ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 07/08/19 Lelle 0 - 1 Tabasalu Charma Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 07/08/19 Elva 7 - 0 Viimsi Lõvid Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 07/08/19 Anija 2 - 1 Kompanii Marjamaa Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 11/08/19 NPM Silmet 5 - 2 Flora III Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 12/08/19 Kose 0 - 5 Paide III Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Pärnu Sadam Π 1 - 1 Π Otepää Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Rasmus Värki Π 2 - 2 Π Eston Villa Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Φλόρα Ταλίν 12 - 0 Kohtla-Nõmme Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Νόμε Κάλιου 2 - 0 Keila Περισσότερες πληροφορίες

64th Finals

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τρι 04/06/19 Paide III 13 - 2 Mauruse Saurused Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 08/06/19 Helios 5 - 1 Rumori Calcio II Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 12/06/19 Tammeka IV 0 - 4 Tallinna Kalev III Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 13/06/19 Tallinna FC Zapoos 0 - 0 Zenit Tallinn Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 13/06/19 Mulgi 0 - 1 Tallinna Wolves Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 19/06/19 Viimsi II 1 - 2 Igiliikur Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 19/06/19 K-Järve JK Jär… 0 - 0 JK 32.KK Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 19/06/19 Eston Villa 15 - 0 Metsis Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 20/06/19 Kompanii Marjamaa 6 - 0 Sssolutions Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 20/06/19 Kadakas 3 - 1 Maksatransport Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 20/06/19 Lelle 2 - 1 TransferWise Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 20/06/19 Soccernet 1 - 3 Vastseliina Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 21/06/19 Piraaja 1 - 3 TJK Legion II Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 26/06/19 Pusivus 0 - 5 Pärnu Sadam Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 27/06/19 Flora III 10 - 0 Poseidon II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 27/06/19 Noorus-96 Κ 2 - 4 Κ Otepää Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 09/07/19 Olympic 1 - 9 Paide Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Maardu 12 - 0 Warrior Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Τούλεβικ 0 - 0 Kadrina Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Τρανς Νάρβα 0 - 0 Maardu Aliens Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Rakvere Tarvas 0 - 3 K-Järve JK Järve Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Põhja-Tallinn… 18 - 0 Viking Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Põhja-Sakala Κ 5 - 2 Κ Pärnu Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 15/07/19 Tammeka 8 - 1 FCI Tallinn Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 24/07/19 Elva 3 - 0 EMÜ Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +11 15
2 5 +10 10
3 5 +5 8
4 5 +4 8
5 5 +2 8
18+ GambleAware