Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Φλόρα Ταλίν | 2 - 1 | Τρανς Νάρβα | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Elva | 2 - 4 | Φλόρα Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 4 - 1 | Tallinna Kalev | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Elva | 3 - 1 | Alliance II | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Νόμε Κάλιου | 1 - 2 | Τρανς Νάρβα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Võru FC Helios | 0 - 6 | Tallinna Kalev | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tammeka | 0 - 3 | Φλόρα Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
ReUnited Tallinn | 1 - 2 | Alliance II | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rasmus Värki | 0 - 1 | Võru FC Helios | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Τρανς Νάρβα | 21 - 0 | Eston Villa II | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tallinna Kalev | 7 - 0 | Põhja-Tallinna Volta II | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λεβάντια Ταλίν | 1 - 2 | Νόμε Κάλιου | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τούλεβικ | 0 - 1 | Tammeka | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Paide | 1 - 3 | Φλόρα Ταλίν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Elva | 2 - 0 | JK Tabasalu | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Tarvastu | 1 - 4 | Elva | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Põhja-Sakala | 0 - 3 | Tallinna Kalev | |
Σάββατο | ||||
FT
|
ReUnited Tallinn | 5 - 2 | NPM Silmet | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Rasmus Värki | 3 - 0 | Anija | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Paide | 13 - 0 | Põhja-Tallinna JK Volta | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τούλεβικ | 11 - 0 | Tallinna Wolves | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
TJK Legion II | 0 - 1 | Tammeka | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Põhja-Tallinna Volta II | 2 - 0 | Viimsi | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Team Helm | 1 - 21 | Λεβάντια Ταλίν | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Võru FC Helios | 2 - 1 | Tartu Welco | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Alliance II | 1 - 1 | Tallinna Kalev III | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kuressaare | 1 - 3 | Τρανς Νάρβα | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Eston Villa II | 3 - 0 | Otepää | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Paide III | 0 - 3 | Νόμε Κάλιου | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Maardu | 0 - 7 | Φλόρα Ταλίν | |
Τρίτη | ||||
FT
|
JK Tabasalu | 2 - 1 | Flora II |