Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
|
Νικητής 1ου ημιτελικού | - | Νικητής 2ου ημιτελικού |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
|
Once Deportivo U20 / FAS U20 | ΑΚΥΡ. | Águila U20 / Platense U20 | ||
Σάββατο | |||||
|
Águila U20 / Platense U20 | ΑΚΥΡ. | Once Deportivo U20 / FAS U20 | ||
συγκ. | ΑΚΥΡ. | ||||
Τετάρτη | |||||
|
Dragón U20 / Santa Tecla U20 | ΑΚΥΡ. | Alianza U20 | ||
Σάββατο | |||||
|
Alianza U20 | ΑΚΥΡ. | Dragón U20 / Santa Tecla U20 | ||
συγκ. | Alianza U20 | ΑΚΥΡ. |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Luis Ángel Firpo U20 | 0 - 3 | Alianza U20 | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Alianza U20 | 1 - 2 | Luis Ángel Firpo U20 | ||
συγκ. | Alianza U20 | 4 - 2 | Luis Ángel Firpo U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Águila U20 | 1 - 2 | Platense U20 | ||
Κυριακή | |||||
|
Platense U20 | ΑΚΥΡ. | Águila U20 | ||
συγκ. | Platense U20 | 2 - 1 | Águila U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Once Deportivo U20 | 1 - 2 | FAS U20 | ||
Κυριακή | |||||
|
FAS U20 | ΑΚΥΡ. | Once Deportivo U20 | ||
συγκ. | FAS U20 | 2 - 1 | Once Deportivo U20 | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Dragón U20 | 2 - 3 | Santa Tecla U20 | ||
Κυριακή | |||||
|
Santa Tecla U20 | ΑΚΥΡ. | Dragón U20 | ||
συγκ. | Santa Tecla U20 | 3 - 2 | Dragón U20 |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Águila U20 | 1 - 2 | Santa Tecla U20 |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Κυριακή | |||||
FT
|
Alianza U20 | 1 - 1 | Águila U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Águila U20 | 2 - 1 | Alianza U20 | ||
συγκ. | Águila U20 | 3 - 2 | Alianza U20 | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Chalatenango U20 | 0 - 2 | Santa Tecla U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Santa Tecla U20 | 5 - 1 | Chalatenango U20 | ||
συγκ. | Santa Tecla U20 | 7 - 1 | Chalatenango U20 |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Platense U20 | 2 - 3 | Santa Tecla U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Santa Tecla U20 | 5 - 1 | Platense U20 | ||
συγκ. | Platense U20 | 3 - 8 | Santa Tecla U20 | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Dragón U20 | 2 - 1 | Alianza U20 | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Alianza U20 | 3 - 1 | Dragón U20 | ||
συγκ. | Dragón U20 | 3 - 4 | Alianza U20 | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
FAS U20 | 2 - 2 | Chalatenango U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Chalatenango U20 | 1 - 0 | FAS U20 | ||
συγκ. | FAS U20 | 2 - 3 | Chalatenango U20 | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Once Deportivo U20 | 3 - 4 | Águila U20 | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Águila U20 | 2 - 0 | Once Deportivo U20 | ||
συγκ. | Once Deportivo U20 | 3 - 6 | Águila U20 |