Czech Liga

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 28/09/19 Σίγμα Ολομουτς 2 - 2 Σλοβάτσκο Στάρ… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 28/09/19 Σλάβια Πράγας 1 - 0 Μλάντα Μπόλεσλαβ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Καρβίνα 1 - 1 Οπάβα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Βικτόρια Πλζεν 1 - 0 Σπάρτα Πράγας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Μπάνικ Οστράβα 3 - 0 Πρίμπραμ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Λίμπερετς 4 - 2 Τσέσκε Μπουντε… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 04/10/19 Σλοβάτσκο Στάρ… 3 - 1 Λίμπερετς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Πρίμπραμ 0 - 0 Σίγμα Ολομουτς Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Οπάβα 0 - 1 Τέπλιτσε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Μπάνικ Οστράβα 4 - 0 Ζλιν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Σπάρτα Πράγας 4 - 0 Καρβίνα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Μλάντα Μπόλεσλαβ 2 - 1 Βικτόρια Πλζεν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Τσέσκε Μπουντε… 3 - 2 Μποέμιανς 1905 Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Γιάμπλονετς '97 0 - 2 Σλάβια Πράγας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Λίμπερετς 14 : 30 Γιάμπλονετς '97 Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Σίγμα Ολομουτς 16 : 30 Τσέσκε Μπουντε… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Ζλιν 16 : 30 Μλάντα Μπόλεσλαβ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Σλάβια Πράγας 19 : 00 Πρίμπραμ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Μποέμιανς 1905 15 : 30 Οπάβα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Καρβίνα 15 : 30 Σλοβάτσκο Στάρ… Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Βικτόρια Πλζεν 15 : 30 Μπάνικ Οστράβα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Τέπλιτσε 18 : 00 Σπάρτα Πράγας Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Γιάμπλονετς '97 18 : 00 Τέπλιτσε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Σλοβάτσκο Στάρ… 14 : 30 Οπάβα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Μπάνικ Οστράβα 14 : 30 Σίγμα Ολομουτς Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Πρίμπραμ 14 : 30 Ζλιν Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Σπάρτα Πράγας 17 : 00 Μποέμιανς 1905 Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Μλάντα Μπόλεσλαβ 14 : 30 Λίμπερετς Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Τσέσκε Μπουντε… 14 : 30 Καρβίνα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Βικτόρια Πλζεν 17 : 00 Σλάβια Πράγας Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware