Cup

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 07/08/19 Náchod 0 - 5 Βικτόρια Ζίσκοφ Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Κλάντνο 1 - 2 Štěchovice Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Olympie Březová 0 - 3 Mariánské Lázně Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Brandýs nad Labem 0 - 10 Ústí nad Labem Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 13/08/19 Meteor Praha 1 - 3 Chrudim Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Aritma Praha 0 - 1 Admira Praha Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Olešnice u Bouzova 2 - 1 Viktoria Otrok… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Motorlet Praha 4 - 0 Chomutov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Český Brod 1 - 3 Slovan Velvary Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Baník Souš 0 - 3 Baník Sokolov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Kolín 0 - 1 Ústí nad Orlicí Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Dětmarovice 1 - 7 Třinec Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Beskyd Frenštát 1 - 2 Hlučín Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Humpolec 0 - 9 Βισότσινα Γίχλαβα Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Komárov 0 - 1 Loko Vltavín Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Hanácká Π 2 - 2 Π Vítkovice Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Sokol Lanžhot Π 1 - 1 Π Znojmo Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Letohrad 0 - 3 Χράντετς Κράλοβε Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Český lev - Un… 0 - 7 Ντούκλα Πράγας Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Nový Jičín 2 - 3 Frýdek-Místek Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Slovan Rosice 4 - 2 Velké Meziříčí Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Jiskra Rýmařov 2 - 3 Uničov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Skaštice 3 - 5 Líšeň Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Spartak Soběslav 0 - 2 Μπενέσοφ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Sokol Libiš 0 - 2 Sokol Zápy Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Sokol Srbice 1 - 2 Králův Dvůr Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Strání 1 - 3 Prostějov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Unie Hlubina 1 - 2 Dolní Benešov Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Valašské Meziříčí Κ 4 - 2 Κ Slavičín Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Velké Hamry 0 - 4 Varnsdorf Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Tatran Všechovice 0 - 4 Odra Petřkovice Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Ždírec nad Dou… 3 - 1 Stará Říše Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Zbuzany 1 - 3 Jiskra Domažlice Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Tatran Sedlčany 0 - 4 Táborsko Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Sokol Hostouň 2 - 1 Karlovy Vary Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Přepeře 6 - 2 Dvůr Králové Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Ostrá 1 - 3 Vlašim Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Slaný 0 - 4 Slavoj Vyšehrad Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 HFK Olomouc 0 - 3 Μπρνο Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Libčany 0 - 3 Chlumec nad Ci… Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 14/08/19 Dobříš 0 - 2 Písek Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Sokol Tasovice 17 : 00 Vrchovina Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 20/08/19 Vysoké Mýto 17 : 00 Pardubice Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 2 +2 6
2 1 +5 3
3 1 +4 3
4 1 +3 3
5 1 +3 3
18+ GambleAware