Primera A

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σάββατο 24/10/2020
23:00
Ονσε Κάλδας - Jaguares de Córdoba
Κυριακή 25/10/2020
01:05
Ντεπόρτες Τολίμα - Λα Εκουιδάδ
Κυριακή 25/10/2020
02:10
Τζούνιορ Μπαρανγκουίγια - Μιγιονάριος Μπογκοτά
Κυριακή 25/10/2020
17:30
Envigado - Alianza Petrolera
Κυριακή 25/10/2020
20:00
Patriotas Boyacá - Νασιονάλ Μεντεγίν
Κυριακή 25/10/2020
22:00
Σάντα Φε Μπογκοτά - Μπογιάκα Τσίκο
Δευτέρα 26/10/2020
00:05
Αμέρικα Ντε Κάλι - Ντεπορτίβο Πάστο
Δευτέρα 26/10/2020
02:10
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν - Ντεπορτίβο Κάλι
Τρίτη 27/10/2020
00:00
Águilas Doradas - Deportivo Pereira
Τρίτη 27/10/2020
02:00
Atlético Bucaramanga - Ντεπορτίβο Κουκουτά

* Παιχνίδια που έπαιξε ή θα παίξει τις περασμένες/επόμενες 3 μέρες.

Πίνακες

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 15 8 7 0 23 9 +14 31 D W W D D
2 Προηγούμενη θέση: 3 15 8 5 2 21 12 +9 29 W D D W W
3 Προηγούμενη θέση: 2 15 7 6 2 24 14 +10 27 L W D W W
4 15 6 9 0 23 14 +9 27 W W D W D
5 Προηγούμενη θέση: 6 15 7 5 3 31 24 +7 26 D W D W W
6 Προηγούμενη θέση: 5 15 6 6 3 23 16 +7 24 D D W D W
7 15 4 10 1 17 12 +5 22 D D L D D
8 15 5 7 3 15 12 +3 22 W D D L D
9 15 6 3 6 24 20 +4 21 W L W L W
10 Προηγούμενη θέση: 13 15 4 6 5 18 18 +0 18 W L D W L
11 Προηγούμενη θέση: 10 15 4 5 6 16 17 -1 17 L L D D L
12 Προηγούμενη θέση: 15 15 3 8 4 15 19 -4 17 W W D D D
13 Προηγούμενη θέση: 11 15 5 2 8 15 21 -6 17 L L L L D
14 Προηγούμενη θέση: 16 15 4 5 6 12 20 -8 17 L W W L D
15 Προηγούμενη θέση: 12 15 4 4 7 17 19 -2 16 L D L W L
16 Προηγούμενη θέση: 14 15 3 6 6 15 20 -5 15 L L D D D
17 15 3 5 7 16 22 -6 14 D D D L D
18 15 3 5 7 16 25 -9 14 W D L L L
19 15 3 3 9 10 23 -13 12 D L W W L
20 15 0 7 8 5 19 -14 7 L D L L D
Quarter-finals
Copa Sudamericana Play-off

Παίκτες

Παίκτης Ομάδα GΓκολ PΓκολ πέναλτι 1stΠρώτα γκολ
8 2 5
8 4 5
7 3 5
6 3 2
6 2 4
6 1 2
6 0 3
6 2 6
5 0 3
5 1 2
5 1 3
5 3 2
5 0 2
5 1 2
4 0 3

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 5 +7 13
2 5 +7 12
3 6 +3 10
4 5 +0 10
5 5 +4 9
18+ GambleAware