CSL

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Παρ 13/09/19 Shandong Luneng 3 - 1 Shanghai SIPG Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 Guangzhou R&F 2 - 1 Tianjin Tianhai Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/09/19 Henan Jianye 4 - 1 Hebei CFFC Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/09/19 Shanghai Shenhua 0 - 3 Tianjin Teda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/09/19 Wuhan Zall 1 - 0 Dalian Yifang Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 20/09/19 Chongqing Dang… 1 - 2 Jiangsu Suning Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Dalian Yifang 2 - 0 Shenzhen Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Hebei CFFC 2 - 1 Tianjin Teda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Shandong Luneng 2 - 2 Shanghai Shenhua Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/09/19 Tianjin Tianhai 0 - 3 Beijing Guoan Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/09/19 Shanghai SIPG 2 - 1 Henan Jianye Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/09/19 Guangzhou Ever… 0 - 1 Wuhan Zall Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 26/09/19 Shanghai Shenhua 2 - 1 Shenzhen Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 13/10/19 Beijing Renhe 1 - 4 Chongqing Dang… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Tianjin Tianhai 13 : 35 Wuhan Zall Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Shenzhen 13 : 35 Guangzhou Ever… Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Guangzhou R&F 11 : 30 Shandong Luneng Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Beijing Guoan 13 : 35 Shanghai SIPG Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Tianjin Teda 09 : 30 Beijing Renhe Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Shanghai Shenhua 13 : 35 Dalian Yifang Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Jiangsu Suning 13 : 35 Hebei CFFC Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Henan Jianye 13 : 35 Chongqing Dang… Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Chongqing Dang… 13 : 35 Shanghai Shenhua Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Hebei CFFC 09 : 30 Guangzhou R&F Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Beijing Guoan 13 : 35 Tianjin Teda Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Shenzhen 13 : 35 Wuhan Zall Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Tianjin Tianhai 08 : 30 Beijing Renhe Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Shanghai SIPG 12 : 35 Dalian Yifang Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Guangzhou Ever… 12 : 35 Henan Jianye Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Jiangsu Suning 12 : 35 Shandong Luneng Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 8 +14 24
2 8 +18 16
3 8 +2 15
4 8 +7 14
5 8 +4 14
18+ GambleAware