Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 0 - 1 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 0 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 0 - 2 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σλάβια Σόφιας | 2 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ludogorets | 2 - 3 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
Παρασκευή | |||||
FT
|
Λέφσκι Σόφιας | 1 - 0 | Ludogorets | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ludogorets | 2 - 4 | Λέφσκι Σόφιας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 2 - 0 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Montana | 0 - 5 | Ludogorets | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Septemvri Sofia | 0 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 2 - 1 | Beroe | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929 | 0 - 2 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λέφσκι Σόφιας | 7 - 0 | Septemvri Simitli | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβια Σόφιας | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Beroe | 1 - 0 | Τσέρνο Μόρε | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Septemvri Sofia | 4 - 1 | Etar VT | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ludogorets | 3 - 1 | Lokomotiv GO | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 2 - 0 | Arda | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krumovgrad | 2 - 2 | Montana | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Starsko Haskovo | 2 - 2 | Dimitrovgrad | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 7 - 1 | Lyubimets 2000 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Apriltsi | 0 - 5 | Peshtera Galata | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Trakia Novi izvor | 0 - 3 | Atletik Kuklen | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Spartak Plovdiv | 0 - 1 | Sokol Markovo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Iskar Roman | 2 - 2 | Lokomotiv Mezdra | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ogosta Hayredin | 3 - 3 | Septemvri Glozhene |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Botev Ihtiman | 0 - 2 | Balkan Botevgrad | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bansko | 3 - 1 | Belasitsa | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Levski Chepintsi | 1 - 2 | Nadezhda Dobroslavtsi | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Sveti Nikola Burgas | 4 - 1 | Byala reka Zaychar | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sevlievo | 7 - 0 | Lokomotiv Dryanovo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 3 - 0 | Dimitrovgrad | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Vitosha Dolna Dikanya | 0 - 5 | Vitosha Bistritsa | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ruzhintsi | 1 - 8 | Drenovets | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ozren Golyam izvor | 0 - 3 | Peshtera Galata | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Partizan Cherven bryag | 2 - 1 | Spartak Pleven | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ogosta Hayredin | 2 - 4 | Lokomotiv Mezdra | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sokol Markovo | 4 - 2 | Atletik Kuklen | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zagorets | 1 - 1 | Yambol 1915 |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Atletik Provadia | 1 - 3 | Chernolomets 1919 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krumovgrad | 2 - 0 | Sayana Haskovo | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Sveti Nikola Burgas | 0 - 1 | Yambol 1915 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Partizan Cherven bryag | 2 - 1 | Peshtera Galata | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Drenovets | 2 - 3 | Lokomotiv Mezdra | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sokol Markovo | 2 - 2 | Rodopa Smolyan |