Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 0 - 1 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | 4 - 0 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Septemvri Sofia | 0 - 0 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | ||
συγκ. | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | 4 - 0 | Septemvri Sofia | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Botev Plovdiv | 3 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 3 - 3 | Botev Plovdiv | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Botev Plovdiv | 6 - 5 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Etar VT | 1 - 1 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ludogorets | 0 - 1 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Strumska slava | 0 - 2 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 1 - 1 | Τσέρνο Μόρε | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Strumska slava | 3 - 1 | Chernomorets Balchik | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Dunav ot Ruse | 1 - 2 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 3 - 1 | Vitosha Bistritsa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929 | 2 - 3 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τσέρνο Μόρε | 2 - 2 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Etar VT | 3 - 0 | Vereya | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ludogorets | 2 - 2 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Beroe | 0 - 0 | Botev Plovdiv |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Botev Galabovo | 0 - 0 | Vitosha Bistritsa | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia 1929 | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Strumska slava | 2 - 1 | Tsarsko selo | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Hebar 1918 | 1 - 6 | Beroe | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Kariana Erden | 0 - 1 | Septemvri Sofia | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Pomorie | 0 - 1 | Λοκομοτίβ Πλόβντιβ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 0 - 6 | Λέφσκι Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Λόβετς | 0 - 2 | Etar VT | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Montana | 0 - 2 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Nesebar | 1 - 3 | Ludogorets | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Arda | 0 - 1 | Τσέρνο Μόρε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lokomotiv GO | 1 - 1 | Dunav ot Ruse | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 1 - 0 | Botev Vratsa | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
CSKA 1948 Sofia | 1 - 4 | Botev Plovdiv | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 0 - 2 | Σλάβια Σόφιας | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 1 | Vereya | Δείτε τους αγώνες |