First League

Watch Live (Bulgaria - A PFG)

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Δευ 23/09/19 Etar 1 - 0 Vitosha Bistritsa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 27/09/19 Tsarsko selo 1 - 1 Τσέρνο Μόρε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 28/09/19 Λέφσκι Σόφιας 3 - 1 Botev Vratsa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Botev Plovdiv 0 - 1 Σλάβια Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Dunav 0 - 1 Ludogorets Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 29/09/19 Beroe 2 - 1 ΤΣΣΚΑ Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Arda 2 - 1 Etar Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 30/09/19 Vitosha Bistritsa 2 - 3 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 04/10/19 Σλάβια Σόφιας 1 - 0 Tsarsko selo Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 04/10/19 Τσέρνο Μόρε 2 - 0 Beroe Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Botev Vratsa 3 - 0 Botev Plovdiv Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 Etar 0 - 5 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 05/10/19 ΤΣΣΚΑ Σόφιας 4 - 0 Vitosha Bistritsa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Arda 0 - 2 Dunav Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Ludogorets 2 - 0 Λέφσκι Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Vitosha Bistritsa 0 - 2 Τσέρνο Μόρε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Dunav 0 - 2 Etar Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Botev Plovdiv 0 - 1 Ludogorets Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Λέφσκι Σόφιας 2 - 1 Arda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 1 - 0 ΤΣΣΚΑ Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 21/10/19 Tsarsko selo 3 - 0 Botev Vratsa Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 21/10/19 Beroe 1 - 2 Σλάβια Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 29/10/19 Beroe 12 : 30 Botev Vratsa Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 29/10/19 Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 15 : 00 Τσέρνο Μόρε Περισσότερες πληροφορίες
Τρι 29/10/19 Tsarsko selo 17 : 30 Ludogorets Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 30/10/19 Botev Plovdiv 15 : 00 Arda Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 30/10/19 Etar 17 : 30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 31/10/19 Vitosha Bistritsa 15 : 00 Σλάβια Σόφιας Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 31/10/19 Λέφσκι Σόφιας 17 : 30 Dunav Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 02/11/19 Ludogorets 16 : 30 Beroe Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware