Serie D

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 23/05/20 Galvez ΑΝΑΒ. Φαστ Κλούμπε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Bragantino PA ΑΝΑΒ. Vilhenense Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Ρίο Μπράνκο ΑΝΑΒ. Independente PA Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Altos ΑΝΑΒ. Σάο Ρεϊμούντο Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Luverdense ΑΝΑΒ. Ρίβερ Τερεσίνα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Juventude MA ΑΝΑΒ. Santos AP Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Αμέρικα Νατάλ ΑΝΑΒ. Καμπινένσε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Guarany de Sobral ΑΝΑΒ. Salgueiro Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Afogados ΑΝΑΒ. Floresta Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Atlético Cajazeirense ΑΝΑΒ. Globo Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Vitória da Conquista ΑΝΑΒ. Κορουρίπε Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Ιταμπαϊάνα ΑΝΑΒ. ABC Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Ποτιγκάρ Μοσόρο ΑΝΑΒ. Frei Paulistano Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Jacyobá ΑΝΑΒ. Σέντραλ Καρουάρου Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Goianésia ΑΝΑΒ. Βιτόρια Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Ουνιάο Ροντονόπολις ΑΝΑΒ. Αγκούια Νέγκρα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 CRAC Καταλάο ΑΝΑΒ. CEOV Operário Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 CA Patrocinense ΑΝΑΒ. Πάλμας FeR Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 23/05/20 Atlético Alagoinhas ΑΝΑΒ. Γκάμα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Tupynambás ΑΝΑΒ. Bahia de Feira Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Portuguesa RJ ΑΝΑΒ. Toledo Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Mirassol ΑΝΑΒ. Bangu Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Nacional PR ΑΝΑΒ. Φεροβιάρια Αραραγκουάρα Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Cascavel ΑΝΑΒ. Καμποφριένσε Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Pelotas ΑΝΑΒ. Marcílio Dias Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Σάο Καετάνο ΑΝΑΒ. Καχίας Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Joinville ΑΝΑΒ. Novorizontino Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 24/05/20 Atlético Tubarão ΑΝΑΒ. São Luiz Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Independente PA ΑΝΑΒ. Galvez Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Φαστ Κλούμπε ΑΝΑΒ. Ρίο Μπράνκο Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Atlético Acreano ΑΝΑΒ. Bragantino PA Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Σάο Ρεϊμούντο ΑΝΑΒ. Juventude MA Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Μότο Κλούμπε ΑΝΑΒ. Luverdense Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Santos AP ΑΝΑΒ. Altos Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Floresta ΑΝΑΒ. Αμέρικα Νατάλ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Salgueiro ΑΝΑΒ. Atlético Cajazeirense Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Καμπινένσε ΑΝΑΒ. Afogados Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Globo ΑΝΑΒ. Guarany de Sobral Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Frei Paulistano ΑΝΑΒ. Vitória da Conquista Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 ABC ΑΝΑΒ. Jacyobá Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Κορουρίπε ΑΝΑΒ. Ποτιγκάρ Μοσόρο Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 Σέντραλ Καρουάρου ΑΝΑΒ. Ιταμπαϊάνα Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/05/20 CEOV Operário ΑΝΑΒ. Goianésia Περισσότερες πληροφορίες

Γκρουπ 1

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 2

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 3

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 4

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 5

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 6

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 7

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Γκρουπ 8

#   Ομάδα ΑΜ Ν. Ι. Η. Υ. Κ. Δ. Β. Τελευταία 5 παιχνίδια ΠΜΠ
1 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 0 0 0 0 0 0 +0 0
16th Finals

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45

Έταιρος

18+ GambleAware