Copa do Brasil

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετ 06/02/19 Ρίβερ Τερεσίνα 0 - 5 Φλουμινένσε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/02/19 Votuporanguense 0 - 1 Ypiranga Erechim Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/02/19 Altos 1 - 7 Σάντος Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/02/19 Foz do Iguaçu 1 - 0 Ιτουιουτάμπα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 06/02/19 Sobradinho 0 - 0 Αμέρικα Νατάλ Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Santa Cruz de … 1 - 0 Τούπι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Πάλμας FeR 0 - 1 Ζουβεντούδε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Corumbaense 0 - 0 Luverdense Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Atlético Cearense 2 - 0 Joinville Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Μίξτο 1 - 0 Μασέιο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Ιταμπαϊάνα 2 - 5 Παρανά Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Juazeirense 2 - 2 Βάσκο Ντα Γκάμα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Σέντραλ Καρουάρου 1 - 1 Σεαρά Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 07/02/19 Αμερικάνο 1 - 2 Λοντρίνα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 08/02/19 Ferroviário 2 - 2 Κορίνθιανς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Ιμπεράτριτς 1 - 1 Ναούτικο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Bragantino PA 1 - 0 ASA Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Μπραζιλένσε 0 - 0 CRB Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 EC São José 0 - 0 Τσαπεκοένσε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 São Raimundo 0 - 2 Κρισιούμα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Avenida 1 - 0 Γκουαρανί ντε … Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Galvez 0 - 1 ABC Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Boavista 1 - 2 Φιγκεϊρένσε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Σερτζίπε Αρακάγιου 0 - 2 Γκοϊάς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Brusque 1 - 1 Ατλέτικο Γκοϊα… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Σέρα 1 - 0 Ρέμο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 13/02/19 Real Ariquemes 1 - 4 Αβαΐ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Καμπινένσε 0 - 2 Μποταφόγκο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Ιπαράνγκα Μασαπά 0 - 1 Κουιάμπα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Σάο Ρεϊμούντο 0 - 0 Αμέρικα Μινέιρο Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Tombense 3 - 0 Σπορτ Ρεσίφε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Οπεράριο Κάμπο 1 - 4 Μποταφόγκο Ζοά… Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Μότο Κλούμπε 2 - 0 Βιτόρια Μπαΐα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Manaus 1 - 1 Βίλα Νόβα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Ρίο Μπράνκο 2 - 2 Μπαχία Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 14/02/19 Atlético Tubarão 0 - 0 Brasil de Pelotas Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 15/02/19 Πάτος ντε Μίνας 3 - 2 Κοριτίμπα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 15/02/19 Sinop 1 - 2 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 15/02/19 Φαστ Κλούμπε 1 - 6 Oeste Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 04/04/19 Aparecidense 2 - 0 Πόντε Πρέτα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware