Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαράγιεβο | 3 - 0 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 1 - 0 | Σαράγιεβο | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 1 - 3 | Σαράγιεβο |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 2 - 0 | TOŠK Tešanj | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 0 - 1 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | TOŠK Tešanj | 0 - 3 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloga Gornje Crnjelovo | 1 - 4 | Σαράγιεβο | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαράγιεβο | 5 - 0 | Sloga Gornje Crnjelovo | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαράγιεβο | 9 - 1 | Sloga Gornje Crnjelovo |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 0 - 2 | TOŠK Tešanj | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 4 - 1 | Zvijezda Gradačac | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Zvijezda Gradačac | 1 - 6 | TOŠK Tešanj | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαράγιεβο | 1 - 0 | Ζρίνσκι | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζρίνσκι | 0 - 1 | Σαράγιεβο | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαράγιεβο | 2 - 0 | Ζρίνσκι | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 2 - 1 | Borac Banja Luka | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 1 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 3 - 1 | Borac Banja Luka | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Sloga Gornje Crnjelovo | 1 - 1 | Klis Buturović Polje | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Klis Buturović Polje | 2 - 2 | Sloga Gornje Crnjelovo | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Sloga Gornje Crnjelovo | 3 - 3 | Klis Buturović Polje |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 4 - 0 | GOŠK Gabela | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rudar Kakanj | 0 - 0 | Σαράγιεβο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 2 - 0 | Zvijezda 09 | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost Kikači | 2 - 2 | Sloga Gornje Crnjelovo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 2 - 2 | Klis Buturović Polje | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζρίνσκι | 1 - 1 | Krupa na Vrbasu | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Radnik Bijeljina | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 1 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Igman Konjic | 0 - 2 | Rudar Prijedor | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kozara Gradiška | 1 - 4 | Radnik Bijeljina | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Velež | 0 - 1 | Σαράγιεβο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Moševac | 1 - 1 | Rudar Kakanj | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tuzla City | 0 - 0 | Ζρίνσκι | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zvijezda 09 | 1 - 0 | Mladost Doboj Kakanj | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μόντριτσα | 1 - 3 | Borac Banja Luka | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Metalleghe-BSI Jajce | 0 - 1 | Sloboda Tuzla | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sloga Gornje Crnjelovo | 4 - 0 | Σλάβια | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Pobjeda | 1 - 3 | Zvijezda Gradačac | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
TOŠK Tešanj | 3 - 0 | Goražde | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bosna Visoko | 1 - 2 | GOŠK Gabela | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost Kikači | 3 - 2 | Λέοταρ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Čelik | 1 - 2 | Krupa na Vrbasu | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 2 - 0 | Ζελέζνιτσαρ |