Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 1 - 1 | Radnik Bijeljina | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 3 - 0 | Sloboda Tuzla | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Radnik Bijeljina | 4 - 1 | Sloboda Tuzla |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 1 - 0 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 2 - 1 | Radnik Bijeljina | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 2 - 2 | Radnik Bijeljina | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 1 - 2 | Sloboda Tuzla | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 3 - 1 | Ζελέζνιτσαρ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Sloboda Tuzla | 5 - 2 | Ζελέζνιτσαρ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Sloboda Tuzla | 2 - 1 | Σαράγιεβο | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Σαράγιεβο | 0 - 3 | Sloboda Tuzla | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαράγιεβο | 1 - 5 | Sloboda Tuzla | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Radnički Lukavac | 0 - 2 | Radnik Bijeljina | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 1 - 1 | Radnički Lukavac | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Radnik Bijeljina | 3 - 1 | Radnički Lukavac | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 3 - 1 | Mladost Doboj Kakanj | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 1 - 0 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Mladost Doboj Kakanj | 2 - 3 | Σιρόκι Μπρίγιεγκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 2 | Ζελέζνιτσαρ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 2 - 1 | Borac Banja Luka | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ζελέζνιτσαρ | 4 - 1 | Borac Banja Luka |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ | 5 - 0 | Rudar Prijedor | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Velež | 0 - 1 | Sloboda Novi Grad | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Mladost Gacko | 0 - 1 | Borac Banja Luka | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 2 - 0 | Čapljina | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβια | 4 - 0 | Rudar Ugljevik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Čelik | 1 - 0 | Vitez | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Drina Zvornik | 0 - 1 | Bratstvo Gračanica | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 3 - 0 | Mladost Velika Obarska | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Rudar Kakanj | 2 - 0 | Ljubuski | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζρίνσκι | 1 - 1 | Σαράγιεβο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Radnički Lukavac | 2 - 1 | Olimpik Sarajevo | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μόντριτσα | 1 - 1 | GOŠK Gabela | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Goražde | 0 - 2 | Sloboda Tuzla | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Novi Travnik | 1 - 5 | Travnik | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζελέζνιτσαρ | 1 - 0 | Krupa na Vrbasu | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οράσιε | 3 - 2 | TOŠK Tešanj |