Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Γάνδη | 0 - 1 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 0 - 3 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Μπριζ | 1 - 3 | Γάνδη | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Εουπεν | 2 - 2 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Αντερλεχτ | 3 - 1 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Εουπεν | 3 - 5 | Αντερλεχτ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 1 - 3 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 3 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 3 - 0 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 4 - 1 | Λέουβεν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σεράινγκ | 3 - 3 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 3 - 2 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βέστερλο | 2 - 3 | Λέουβεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ | 0 - 2 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 2 - 1 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 1 - 0 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 3 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 2 - 0 | Beerschot | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Οστάνδη | 8 - 1 | Ονχάγιε | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
RWDM | 1 - 2 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 2 - 1 | Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Πέρουβελς | 0 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 4 - 0 | Σπούβεν Μοπερτίνγκεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιντ Ελουά Βίνκελ Σπορτ | 0 - 6 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντέντερ | 0 - 1 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεράινγκ | 3 - 2 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 0 - 0 | KSVK Γιουνάιτεντ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Knokke | 1 - 1 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουσό Ντουρ Ντορινάζ | 0 - 4 | Beerschot | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
RAAL La Louvière | 1 - 7 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lierse K | 1 - 2 | Λέουβεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 3 - 0 | Ντινζέ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 3 - 0 | Τίενεν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Βέστερλο | 2 - 1 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |