Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 1 - 2 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Εουπεν | 0 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 1 - 2 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 1 - 0 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 1 - 0 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 4 - 1 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 1 - 0 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 3 - 1 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 1 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 5 - 1 | Ολιμπίκ Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 1 - 0 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 3 - 1 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Beerschot | 0 - 1 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 3 - 1 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 0 - 5 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Αντβέρπ | 2 - 1 | RAAL La Louvière | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 2 - 1 | Πέρουβελς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρούπελ Μπουμ | 0 - 5 | Εουπεν | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ντεσέλ Σπορτ | 0 - 5 | Beerschot | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Τες Σπορτ Τεσεντέριο | 0 - 5 | Γκενκ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ | 1 - 3 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 2 - 0 | RWDM | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 1 - 0 | Βέστερλο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 5 - 0 | Heur Tongeren | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λέουβεν | 2 - 3 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεράινγκ | 1 - 4 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 6 - 1 | Ολσα Μπράκελ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lokeren-Temse | 0 - 2 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | 2 - 3 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ολιμπίκ Σαρλερουά | 1 - 0 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λιέγη | 0 - 2 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |