Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 0 - 1 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 1 - 1 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1 - 2 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Αντβέρπ | 1 - 1 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 0 - 1 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κόρτραϊκ | 1 - 2 | Αντβέρπ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2 - 0 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 0 - 1 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 1 - 3 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 0 - 2 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Αντβέρπ | 3 - 3 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 3 - 0 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 2 - 1 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 3 - 0 | Rebecq | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 0 - 0 | Βέστερλο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οστάνδη | 1 - 1 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 1 - 0 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Πέρουβελς | 2 - 3 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 0 - 1 | Rebecq | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | 3 - 4 | Βέστερλο | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρόνσε | 0 - 3 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Καπέλεν | 0 - 0 | Εουπεν | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 4 - 2 | KFC Duffel | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρούπελ Μπουμ | 2 - 3 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 3 - 0 | Verlaine | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεράινγκ | 1 - 3 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mandel United | 0 - 2 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουσό Ντουρ Ντορινάζ | 0 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιντ Τρούιντεν | 2 - 0 | Λέουβεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εεντραχτ Ααλστ | 0 - 4 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντεσέλ Σπορτ | 0 - 1 | Πέρουβελς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Beerschot | 2 - 3 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αντβέρπ | 4 - 2 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 2 - 1 | KSVK Γιουνάιτεντ | Δείτε τους αγώνες |