Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 1 - 2 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μαλίν | 0 - 0 | Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 1 - 2 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 1 - 2 | Μαλίν | ||
Πέμπτη | |||||
FT
|
Γάνδη | 2 - 2 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Οστάνδη | 2 - 2 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Οστάνδη | 4 - 4 | Γάνδη |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σιντ Τρούιντεν | 1 - 3 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 3 - 0 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 0 - 1 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 2 - 2 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 1 - 0 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 3 - 0 | Beerschot | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Πέρουβελς | 3 - 3 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 2 - 0 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντινζέ | 1 - 3 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιντ Τρούιντεν | 3 - 2 | Mandel United | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 1 - 3 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | 3 - 2 | Knokke | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 3 - 0 | Τούμπιζε | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | 1 - 2 | Mandel United | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Χαρελμπέκε | 0 - 1 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 4 - 0 | KSVK Γιουνάιτεντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ολιμπίκ Σαρλερουά | 2 - 5 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εξέλσιορ Βιρτόν | 2 - 4 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 1 - 2 | Beerschot | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χέιστ | 1 - 2 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιντ Τρούιντεν | 3 - 0 | KFC Duffel | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντεσέλ Σπορτ | 0 - 3 | Πέρουβελς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χούγκστρατεν | 1 - 3 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εεντραχτ Ααλστ | 0 - 2 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 1 - 2 | Knokke | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντινζέ | 2 - 0 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 3 - 1 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 0 - 3 | Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | Δείτε τους αγώνες |