Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Γκενκ | 0 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 3 - 2 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Γκενκ | 1 - 0 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Γκενκ | 3 - 3 | Κόρτραϊκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 4 - 1 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 3 - 2 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Μπριζ | 4 - 6 | Σταντάρ Λιέγης |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 4 - 1 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Οστάνδη | 2 - 3 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 3 - 3 | Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 5 - 1 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Οστάνδη | 2 - 0 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Πέρουβελς | 0 - 1 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 4 - 2 | Αντβέρπ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 1 - 1 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γάνδη | 2 - 1 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | 2 - 0 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 0 - 1 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 5 - 3 | RES Durbuy | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Αντβέρπ | 2 - 0 | Λιρς | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σιντ Τρούιντεν | 4 - 2 | Λέουβεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μαλίν | 3 - 0 | Μποσόλτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λιέγη | 2 - 3 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Οστάνδη | 3 - 1 | Ουνιόν Σεντ-Ζιλουάζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ | 1 - 2 | Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 0 - 1 | Γκενκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Πέρουβελς | 3 - 1 | Τούμπιζε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λόκερεν | 2 - 0 | Beerschot | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ρούζελαρ | 1 - 5 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Geel | 2 - 3 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Εουπεν | 3 - 2 | Ρούπελ Μπουμ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βέστερλο | 0 - 1 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 4 - 0 | Χέιστ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 4 - 0 | URS ντε Σεντρ | Δείτε τους αγώνες |