Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 2 - 1 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 5 - 1 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 2 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Κλαμπ Μπριζ | 8 - 3 | Σερκλ Μπριζ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Γάνδη | 0 - 2 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Αντερλεχτ | 3 - 0 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Γάνδη | 0 - 5 | Αντερλεχτ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαρλερουά | 2 - 1 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 2 - 0 | Σαρλερουά | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαρλερουά | 2 - 3 | Σερκλ Μπριζ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Μαλίν | 0 - 0 | Κλαμπ Μπριζ | ||
Τρίτη | |||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 3 - 2 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μαλίν | 2 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 0 - 3 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Αντερλεχτ | 4 - 2 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2 - 7 | Αντερλεχτ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Λόκερεν | 1 - 4 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Γάνδη | 1 - 0 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Λόκερεν | 1 - 5 | Γάνδη |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Σερκλ Μπριζ | 3 - 0 | Coxyde | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 2 - 0 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κόρτραϊκ | 0 - 3 | Κλαμπ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ | 2 - 1 | Λιρς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ολσα Μπράκελ | 2 - 3 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ | 0 - 1 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σταντάρ Λιέγης | 1 - 4 | Λόκερεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αντερλεχτ | 4 - 1 | Ρασίνγκ Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Coxyde | 0 - 0 | Πέρουβελς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Sint-Gillis Waas | 1 - 7 | Σερκλ Μπριζ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ολσα Μπράκελ | 6 - 1 | Βέστερλο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκενκ | 0 - 1 | Ρασίνγκ Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λόκερεν | 6 - 0 | Σιντ Ελουά Βίνκελ Σπορτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαρλερουά | 2 - 0 | Εουπεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βολούβε-Ζάβεντεμ | 1 - 3 | Οστάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντεσέλ Σπορτ | 0 - 2 | Μαλίν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λέουβεν | 1 - 3 | Κόρτραϊκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Κλαμπ Μπριζ | 6 - 1 | Εεντραχτ Ααλστ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λιρς | 4 - 0 | Σιντ Τρούιντεν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Πάτρο Εϊσντεν Μαασμέχελεν | 3 - 5 | Αντερλεχτ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ναμούρ | 1 - 3 | Γάνδη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
KSVK Γιουνάιτεντ | 2 - 1 | Ρεντ Σταρ Βάασλαντ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Χέιστ | 0 - 3 | Σταντάρ Λιέγης | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Αντβέρπ | 0 - 4 | Ζούλτε Βάρεγκεμ | Δείτε τους αγώνες |