Premier League

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Κυρ 06/10/19 Isloch 1 - 1 Ντιναμό Μινσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Energetyk-BDU 2 - 0 Vitebsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 06/10/19 Γκόμελ 0 - 0 Dnyapro Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 18/10/19 Minsk 3 - 0 Tarpeda Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Σλάβια Μ. 0 - 1 Νέμαν Γκρόντνο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 1 - 1 Γκόμελ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 19/10/19 Ντιναμό Μινσκ 0 - 2 Vitebsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Torpedo BelAZ 1 - 3 Isloch Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Dnyapro 2 - 0 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Dinamo Brest 3 - 2 Slutsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 21/10/19 Gorodeya 1 - 0 Energetyk-BDU Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Νέμαν Γκρόντνο 18 : 00 Minsk Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Tarpeda ΑΚΥΡ. Gorodeya Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Slutsk 14 : 00 Σλάβια Μ. Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Γκόμελ 16 : 00 Dinamo Brest Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Isloch 18 : 00 Dnyapro Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Energetyk-BDU 13 : 00 Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Vitebsk 15 : 00 Torpedo BelAZ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ 17 : 00 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 30/10/19 Dnyapro - ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 30/10/19 Tarpeda ΑΚΥΡ. Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 30/10/19 Σλάβια Μ. - Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 01/11/19 Minsk 16 : 00 Slutsk Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 02/11/19 Σλάβια Μ. 12 : 00 Γκόμελ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 02/11/19 Gorodeya 14 : 00 Νέμαν Γκρόντνο Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 03/11/19 Torpedo BelAZ 12 : 00 Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 03/11/19 Dnyapro 14 : 00 Vitebsk Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 03/11/19 Dinamo Brest 16 : 00 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 03/11/19 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 17 : 45 Isloch Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 04/11/19 Tarpeda ΑΚΥΡ. Energetyk-BDU Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware