Premier League

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Σαβ 01/09/18 Dnepr Mogilev 0 - 0 Luch Minsk Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 01/09/18 Isloch 0 - 1 Γκόμελ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 01/09/18 Dinamo Brest 2 - 1 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 02/09/18 Tarpeda 2 - 3 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 02/09/18 Slutsk 0 - 1 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 02/09/18 Ντιναμό Μινσκ 1 - 0 Νέμαν Γκρόντνο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 14/09/18 Luch Minsk 3 - 1 Tarpeda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 15/09/18 Minsk 1 - 3 Vitebsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 15/09/18 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ 0 - 0 Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 15/09/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 3 - 1 Dnepr Mogilev Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 16/09/18 Smolevichy-STI 1 - 2 Slutsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 16/09/18 Νέμαν Γκρόντνο 6 - 0 Isloch Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 16/09/18 Dinamo Brest 2 - 0 Torpedo BelAZ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 17/09/18 Γκόμελ 2 - 0 Gorodeya Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 21/09/18 Dnepr Mogilev 0 - 1 Smolevichy-STI Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/09/18 Isloch 1 - 0 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/09/18 Slutsk 0 - 1 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/09/18 Vitebsk 0 - 1 Dinamo Brest Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 22/09/18 Torpedo BelAZ 1 - 0 Γκόμελ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 23/09/18 Ντιναμό Μινσκ 18 : 45 Luch Minsk Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/09/18 Tarpeda ΑΝΑΒ. ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 24/09/18 Gorodeya 18 : 00 Νέμαν Γκρόντνο Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 28/09/18 Luch Minsk 18 : 00 Isloch Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 29/09/18 Smolevichy-STI 13 : 00 Tarpeda Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 29/09/18 Minsk 15 : 00 Dnepr Mogilev Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 29/09/18 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ 17 : 00 Gorodeya Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 30/09/18 Dinamo Brest 14 : 00 Slutsk Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 30/09/18 Torpedo BelAZ 16 : 00 Vitebsk Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 30/09/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 18 : 45 Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 01/10/18 Νέμαν Γκρόντνο 17 : 30 Γκόμελ Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 6 +12 18
2 6 +16 16
3 5 +10 15
4 6 +5 13
5 6 +5 12
18+ GambleAware