Premier League

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Παρ 29/06/18 Γκόμελ 0 - 6 Dinamo Brest Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/06/18 Isloch 0 - 1 Slutsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/06/18 Torpedo BelAZ 1 - 0 Tarpeda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 30/06/18 Νέμαν Γκρόντνο 2 - 2 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 01/07/18 Gorodeya 1 - 1 Vitebsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 01/07/18 Ντιναμό Μινσκ 2 - 1 Dnepr Mogilev Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 01/07/18 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ 1 - 0 Smolevichy-STI Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 06/07/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 2 - 1 Torpedo BelAZ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/07/18 Minsk 0 - 0 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/07/18 Ντιναμό Μινσκ 1 - 0 Tarpeda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/07/18 Dinamo Brest 1 - 0 Νέμαν Γκρόντνο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 08/07/18 Vitebsk 1 - 0 Γκόμελ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 08/07/18 Smolevichy-STI 1 - 1 Luch Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 08/07/18 Slutsk 1 - 0 Gorodeya Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 09/07/18 Dnepr Mogilev 0 - 0 Isloch Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 13/07/18 Slutsk 0 - 1 Γκόμελ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/07/18 Minsk 3 - 1 Luch Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/07/18 Smolevichy-STI 2 - 3 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 14/07/18 Vitebsk 5 - 1 Νέμαν Γκρόντνο Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/07/18 Tarpeda 1 - 1 Isloch Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/07/18 Dnepr Mogilev 1 - 2 Gorodeya Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 16/07/18 Dinamo Brest 1 - 3 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 20/07/18 Νέμαν Γκρόντνο 0 - 3 Slutsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 20/07/18 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ 2 - 0 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/07/18 Luch Minsk 13 : 00 Dinamo Brest Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/07/18 Γκόμελ 15 : 30 Dnepr Mogilev Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/07/18 Gorodeya 17 : 30 Tarpeda Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/07/18 Isloch 15 : 30 Ντιναμό Μινσκ Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 22/07/18 Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ ΑΝΑΒ. Vitebsk Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 23/07/18 Smolevichy-STI 18 : 00 Torpedo BelAZ Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 0 +0 0
2 0 +0 0
3 0 +0 0
4 0 +0 0
5 0 +0 0
18+ GambleAware