Premier League Women

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Κυρ 07/07/19 Isloch-RGUOR 6 - 0 Nadezhda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Δευ 08/07/19 BOTSOR 2 - 2 Slavyanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 12/07/19 Zorka-BDU 12 - 0 BOTSOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 12/07/19 Slavyanka 0 - 16 Isloch-RGUOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Neman 0 - 3 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 13/07/19 Nadezhda 0 - 2 Bobruichanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 31/07/19 BOTSOR 0 - 10 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 03/08/19 Nadezhda 0 - 5 Bobruichanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 03/08/19 Neman 3 - 2 Isloch-RGUOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 04/08/19 Slavyanka 0 - 7 Zorka-BDU Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 16/08/19 Isloch-RGUOR 13 - 0 Slavyanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 17/08/19 Nadezhda 0 - 4 Neman Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 18/08/19 Bobruichanka 0 - 2 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 21/08/19 Zorka-BDU 11 - 0 BOTSOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 06/09/19 BOTSOR 0 - 5 Isloch-RGUOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 07/09/19 Neman 1 - 0 Bobruichanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 15/09/19 Slavyanka 1 - 6 Nadezhda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Bobruichanka 3 - 3 Zorka-BDU Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Neman 15 - 0 Slavyanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Nadezhda 6 - 0 BOTSOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 21/09/19 Isloch-RGUOR 0 - 2 Minsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 16/10/19 Minsk ΑΝΑΒ. Zorka-BDU Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Zorka-BDU 3 - 2 Isloch-RGUOR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Slavyanka 1 - 5 Bobruichanka Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 BOTSOR 0 - 6 Neman Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 20/10/19 Minsk 8 - 0 Nadezhda Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Neman - Minsk Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 25/10/19 Slavyanka - BOTSOR Περισσότερες πληροφορίες
Σαβ 26/10/19 Nadezhda - Zorka-BDU Περισσότερες πληροφορίες
Κυρ 27/10/19 Bobruichanka - Isloch-RGUOR Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 9 +14 25
2 9 +20 19
3 9 +8 17
4 9 +5 17
5 9 +1 15
18+ GambleAware