Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τρίτη | |||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 0 - 1 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 0 | Σλάβια Μ. | ||
συγκ. | Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Σλάβια Μ. | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 1 - 1 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 0 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο | ||
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 1 | Νέμαν Γκρόντνο |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Torpedo BelAZ | 2 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Μπελσίνα Μπομπρούισκ | 0 - 5 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 5 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | 0 - 10 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 2 - 1 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Vitebsk | 1 - 2 | Νέμαν Γκρόντνο | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 2 - 0 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες | |
Κυριακή | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Σλάβια Μ. | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σλάβια Μ. | 2 - 1 | Slutsk |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 1 - 1 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 2 - 1 | Arsenal | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 2 | Σλάβια Μ. | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Γκόμελ | 0 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Minsk | 1 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 3 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 2 - 3 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 3 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Stenles Pinsk | 1 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 3 | Energetik-BGU | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Σλάβια Μ. | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 3 | Γκόμελ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ostrovets | 1 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Tekhnolog-BGUT | 2 - 4 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Volna | 2 - 2 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Gazovik Vitebsk | 0 - 5 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Arsenal | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Νάφταν | 0 - 1 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |