Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 1 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 1 - 0 | Isloch | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 0 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Isloch | 2 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 4 - 1 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 1 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Torpedo BelAZ | 2 - 5 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Minsk | 1 - 1 | Isloch | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Isloch | 0 - 0 | Minsk | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Isloch | 1 - 1 | Minsk | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 3 - 0 | Arsenal | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Arsenal | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
συγκ. | Arsenal | 0 - 3 | Torpedo BelAZ | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 1 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 3 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Vitebsk | 3 - 5 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 3 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 2 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Νέμαν Γκρόντνο | 2 - 4 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Sputnik | 1 - 4 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 4 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 4 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ruh Brest | 0 - 3 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 3 | Arsenal | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 1 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 0 - 2 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 4 - 2 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Arsenal | 4 - 1 | Smolevichy | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 6 | Energetik-BGU | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 2 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νάφταν | 0 - 2 | Gorodeya | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 3 | Ruh Brest | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 6 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 2 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Granit | 0 - 5 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Volna | 0 - 4 | Σλάβια Μ. | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Sputnik | 3 - 2 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Oshmyany | 0 - 5 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Meliorator Zhitkovichi | 0 - 3 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Γκόμελ | 1 - 4 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Krumkachy | 2 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Ostrovets | 0 - 3 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 3 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες |