Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Isloch | 2 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 4 - 2 | Isloch | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Isloch | 4 - 6 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες | |
Τρίτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 0 - 0 | Vitebsk | ||
συγκ. | Vitebsk | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 1 | Isloch | Δείτε τους αγώνες | |
Πέμπτη | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 0 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 2 | Isloch | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 0 | Lokomotiv Gomel | Δείτε τους αγώνες | |
Σάββατο | |||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 1 - 2 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Vitebsk | 3 - 1 | Lokomotiv Gomel | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 5 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | Δείτε τους αγώνες | |
Παρασκευή | |||||
FT
|
Μπελσίνα Μπομπρούισκ | 0 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 6 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 2 - 0 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες | |
Παρασκευή | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες | |
συγκ. | Ντιναμό Μινσκ | 2 - 1 | Slutsk |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | Smolevichy | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Torpedo BelAZ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 2 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Γκόμελ | 0 - 2 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 2 - 0 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 0 - 0 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 0 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | |
Σάββατο | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 0 - 0 | Gorodeya |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 4 | Vitebsk | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Lida | 0 - 3 | Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Παρασκευή | ||||
FT
|
Volna | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 3 - 2 | Dnepr Mogilev | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπελσίνα Μπομπρούισκ | 3 - 1 | Νέμαν Γκρόντνο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Uzda | 2 - 3 | Smolevichy | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 2 | Gorodeya | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νάφταν | 0 - 1 | Slutsk | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
SMI Autotrans | 1 - 6 | Γκόμελ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 4 | Torpedo | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 5 | Isloch | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 3 - 2 | Luch Minsk | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Kletsk | 2 - 2 | Dinamo Brest | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 11 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
FSK Energetik | 0 - 7 | Ντιναμό Μινσκ | Δείτε τους αγώνες |