Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
RIPO Μινσκ | 2 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 2 - 3 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
συγκ. | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 4 - 2 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 4 | RIPO Μινσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
RIPO Μινσκ | 2 - 1 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 3 - 6 | RIPO Μινσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 3 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||
συγκ. | Khimik Svetlogorsk | 1 - 3 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
RIPO Μινσκ | 4 - 0 | Γκόμελ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Γκόμελ | 2 - 0 | RIPO Μινσκ | ||
συγκ. | RIPO Μινσκ | 4 - 2 | Γκόμελ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Darida | 1 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 1 - 0 | Darida | ||
συγκ. | Darida | 1 - 3 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||
συγκ. | Dnepr Mogilev | 0 - 1 | Ντιναμό Μινσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
SKVICH | 0 - 2 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 0 - 1 | SKVICH | ||
συγκ. | SKVICH | 1 - 2 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Σάββατο | |||||
|
Zhlobin | ΑΚΥΡ. | RIPO Μινσκ | ||
Παρασκευή | |||||
|
RIPO Μινσκ | ΑΚΥΡ. | Zhlobin | ||
συγκ. | Zhlobin | ΑΚΥΡ. | RIPO Μινσκ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 2 | Γκόμελ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Γκόμελ | 1 - 2 | Dinamo Brest | ||
συγκ. | Dinamo Brest | 2 - 3 | Γκόμελ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 3 - 2 | Minsk | ||
συγκ. | Minsk | 2 - 4 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 0 | Veras Nesvizh | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Veras Nesvizh | 0 - 1 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 0 | Veras Nesvizh | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 0 | Vitebsk | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | ||
συγκ. | Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Vitebsk | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Myasokombinat | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Myasokombinat | 0 - 1 | Khimik Svetlogorsk | ||
συγκ. | Khimik Svetlogorsk | 2 - 0 | Myasokombinat | ||
Κυριακή | |||||
FT
|
Darida | 1 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Νέμαν Γκρόντνο | 0 - 1 | Darida | ||
συγκ. | Darida | 2 - 0 | Νέμαν Γκρόντνο |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Veras Nesvizh | 2 - 0 | Μπελσίνα Μπομπρούισκ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Νάφταν | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
PMK Hantsevichi | 2 - 3 | RIPO Μινσκ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Zhlobin | 1 - 1 | Smorgon | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Kommunalnik Slonim | 0 - 5 | Γκόμελ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Dinamo Brest | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Rechytsa | 0 - 1 | Minsk | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Vertikal | 0 - 3 | Darida | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 3 | Νέμαν Γκρόντνο | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | SKVICH | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
BelCard | 1 - 2 | Vitebsk | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Lida | 1 - 2 | Dnepr Mogilev | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 0 - 2 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Savit Mogilev | 0 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Myasokombinat | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | |
Τρίτη | ||||
FT
|
Σλάβια Μ. | 1 - 4 | Ντιναμό Μινσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Khimik Grodno | 1 - 4 | Rechytsa | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Polesya Kozenki | 0 - 2 | Lida | |
Σάββατο | ||||
FT
|
DJSSh Kirovsk | 0 - 4 | Veras Nesvizh | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Krutogorye | 0 - 3 | Vertikal | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 2 | Σλάβια Μ. | |
Σάββατο | ||||
FT
|
SK Nalohovik Minsk | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |
Σάββατο | ||||
FT
|
PMK Hantsevichi | 3 - 1 | Polotsk | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Atlant Kobrin | 0 - 9 | Savit Mogilev | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Osipovichi | 0 - 1 | Kommunalnik Slonim | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Mosty | 1 - 4 | Zhlobin | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Myasokombinat | 2 - 1 | Granit | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 3 | BelCard | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Byaroza 2010 | 0 - 1 | Volna | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Molodechno | 1 - 5 | Baranovichi | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 3 - 1 | PMTs Postavy | |
Δευτέρα | ||||
FT
|
Neftyanik | 0 - 1 | Energetik-BGU |