Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 3 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Δευτέρα | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 0 - 0 | Γκόμελ | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Γκόμελ | 1 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
συγκ. | Γκόμελ | 1 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Δευτέρα | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 3 - 1 | Energetik-BGU | ||
Παρασκευή | |||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 4 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
συγκ. | Energetik-BGU | 1 - 7 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | ||
---|---|---|---|---|---|
Σάββατο | |||||
FT
|
Γκόμελ | 5 - 1 | Khimik Svetlogorsk | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 0 - 0 | Γκόμελ | ||
συγκ. | Khimik Svetlogorsk | 1 - 5 | Γκόμελ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Ντιναμό Μινσκ | 0 - 1 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 1 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | ||
συγκ. | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | 2 - 0 | Ντιναμό Μινσκ | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 0 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||
συγκ. | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 1 - 0 | Dinamo Brest | ||
Σάββατο | |||||
FT
|
Energetik-BGU | 4 - 1 | Baranovichi | ||
Τετάρτη | |||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 2 | Energetik-BGU | ||
συγκ. | Baranovichi | 1 - 6 | Energetik-BGU |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Baranovichi | 2 - 1 | Polotsk | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Veras Nesvizh | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Γκόμελ | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 3 - 1 | Νέμαν Γκρόντνο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | SKVICH | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Νάφταν | 0 - 4 | Ντιναμό Μινσκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
RIPO Μινσκ | 2 - 3 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | 2 - 2 | Σλάβια Μ. |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 0 - 1 | ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ | |
Σάββατο | ||||
FT
|
Smena Minsk | 1 - 2 | RIPO Μινσκ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 2 - 0 | Darida | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Vitebsk | 2 - 4 | Ντιναμό Μινσκ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Gorki | 1 - 3 | Νέμαν Γκρόντνο | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Kommunalnik Slonim | 0 - 2 | Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
DJSSh Kirovsk | 0 - 4 | SKVICH | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Veras Nesvizh | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Byaroza 2010 | 1 - 3 | Energetik-BGU | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Rechytsa | 1 - 4 | Νάφταν | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Orsha | 2 - 8 | Torpedo BelAZ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Lida | 1 - 2 | Γκόμελ | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 1 | Σλάβια Μ. | |
Κυριακή | ||||
FT
|
Torpedo-Kadino | 0 - 1 | Dinamo Brest |