Birinci Dasta

αναμετρήσεις

Μέρα Ημερομηνία Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Πεμ 05/03/20 Sabah II 1 - 1 Neftçi II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 05/03/20 Zaqatala 2 - 0 Səbail II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 05/03/20 Qarabağ II 2 - 0 Qaradağ Lökbatan Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 06/03/20 Ağsu 0 - 3 Kapaz Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 06/03/20 Sumqayıt II 1 - 3 Keşlə II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 06/03/20 Turan ΑΝΑΒ. MOIK Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/03/20 MOIK 3 - 0 Ağsu Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/03/20 Kapaz 1 - 0 Sabah II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 12/03/20 Turan 1 - 0 Keşlə II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 13/03/20 Səbail II 0 - 0 Zirə II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 13/03/20 Neftçi II 2 - 2 Qarabağ II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 13/03/20 Qaradağ Lökbatan 1 - 7 Zaqatala Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/03/20 Qarabağ II ΑΝΑΒ. Kapaz Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/03/20 Zirə II ΑΝΑΒ. Qaradağ Lökbatan Περισσότερες πληροφορίες
Τετ 18/03/20 Zaqatala ΑΝΑΒ. Neftçi II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 19/03/20 Sabah II ΑΝΑΒ. MOIK Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 19/03/20 Ağsu ΑΚΥΡ. Keşlə II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 19/03/20 Turan ΑΝΑΒ. Sumqayıt II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 02/04/20 MOIK ΑΝΑΒ. Qarabağ II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 02/04/20 Keşlə II ΑΝΑΒ. Sabah II Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 02/04/20 Sumqayıt II ΑΚΥΡ. Ağsu Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 03/04/20 Qaradağ Lökbatan ΑΝΑΒ. Səbail II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 03/04/20 Neftçi II ΑΝΑΒ. Zirə II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 03/04/20 Kapaz ΑΝΑΒ. Zaqatala Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 09/04/20 Zaqatala ΑΝΑΒ. MOIK Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 09/04/20 Zirə II ΑΝΑΒ. Kapaz Περισσότερες πληροφορίες
Πεμ 09/04/20 Səbail II ΑΝΑΒ. Neftçi II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 10/04/20 Sabah II ΑΝΑΒ. Sumqayıt II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 10/04/20 Qarabağ II ΑΝΑΒ. Keşlə II Περισσότερες πληροφορίες
Παρ 10/04/20 Turan ΑΚΥΡ. Ağsu Περισσότερες πληροφορίες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 29 +45 82
2 28 +37 57
3 29 +30 53
4 29 +12 48
5 29 +14 45
18+ GambleAware