Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Αγώνες
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Club teams
Μπαρτσελόνα
Ρεάλ Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αρσεναλ
Λιβερπουλ
Δείτε όλα
Ιντερ
Μίλαν
Μπάγερν Μονάχου
Πόρτο
Μπόκα Τζούνιορς
Εθνικό
Ισπανία
Ολλανδία
Γερμανία
Αγγλία
Βραζιλία
Δείτε όλα
Αργεντινή
Ιταλία
Πορτογαλία
Γαλλία
Ρωσία
Περισσότερα
FIFA Rankings
σύγκριση αντιπάλων
Παίκτες
Points
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Παίκτες
Points
Δημοφιλών
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Εθνικό πρωτάθλημα
Αγγλία
Αζερμπαϊτζάν
Αίγυπτος
Αιθιοπία
Αϊτή
Ακτή Ελεφαντοστού
Αλβανία
Αλγερία
Ανγκόλα
Ανδόρα
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα
Αργεντινή
Αρμενία
Αρούμπα
Αυστραλία
Αυστρία
Αφγανιστάν
Βέλγιο
Βενεζουέλα
Βερμούδες
Βιετνάμ
Βολιβία
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Βουλγαρία
Βραζιλία
Βρετανικές Παρθένες Νήσοι
Γαλλία
Γαλλική Γουιάνα
Γερμανία
Γεωργία
Γιβραλτάρ
Γκάμπια
Γκαμπόν
Γκάνα
Γκουάμ
Γουαδελούπη
Γουατεμάλα
Γουιάνα
Γουινέα
Γρενάδα
Δανία
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Δημοκρατία της Κορέας
Δημοκρατία της Τσεχίας
Δομινικανή Δημοκρατία
Εκουαδόρ
Ελ Σαλβαντόρ
Ελβετία
Ελλάδα
Εσθονία
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράκ
Ιράν
Ισλανδία
Ισπανία
Ισραήλ
Ιταλία
Καζακστάν
Καμερούν
Καμπότζη
Καναδάς
Κατάρ
Κένυα
Κινεζική Ταϊπέι
Κολομβία
Κονγκό
Κόσοβο
Κόστα Ρίκα
Κούβα
Κουβέιτ
Κουρασάο
Κροατία
Κύπρος
Κυργιστάν
Λάος
ΛΔ Κίνας
ΛΔ Κονγκό
Λεσότο
Λετονία
Λευκορωσία
Λίβανος
Λιβερία
Λιβύη
Λιθουανία
Λιχτεστάιν
Λουξεμβούργο
Μαδαγασκάρη
Μακάο
Μαλαισία
Μαλάουι
Μαλδίβες
Μάλι
Μάλτα
Μαρόκο
Μαρτινίκα
Μαυριτανία
Μαυρίτιος
Μαυροβούνιο
Μεξικό
Μιανμάρ
Μογγολία
Μοζαμβίκη
Μολδαβία
Μπανγκλαντές
Μπαρμπάντος
Μπαχρέιν
Μπελίζε
Μπενίν
Μποτσουάνα
Μπουργκίνα Φάσο
Μπουρούντι
Μπουτάν
Νέα Ζηλανδία
Νέα Καληδονία
Νεπάλ
Νησιά Κούκ
Νησιά του Πράσινου Ακρωτηρίου
Νησιά Φαρόε
Νήσοι Κέιμαν
Νήσοι Σολωμόντος
Νήσοι Τέρκ και κάικος
Νίγηρας
Νιγηρία
Νικαράγουα
Νορβηγία
Νότιος Αφρική
Ολλανδία
Ομάν
Ονδούρα
Ουαλλία
Ουγγαρία
Ουγκάντα
Ουζμπεκιστάν
Ουκρανία
Ουρουγουάη
Πακιστάν
Παλαιστίνη
Παναμάς
Παπούα Νέα Γουινέα
Παραγουάη
ΠΓΔΜ
Περού
Πολωνία
Πορτογαλί
Πουέρτο Ρίκο
Ρεϋνιόν
Ρουάντα
Ρουμανία
Ρωσία
Σαμόα
Σαν Μαρίνο
Σάο Τομέ και Πρίνσιπε
Σαουδική Αραβία
Σενεγάλη
Σεντ Κιτς και Νέβις
Σερβία
Σερβία και Μαυροβούνιο
Σιγκαπούρη
Σιέρα Λεόνα
Σκωτία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σομαλία
Σουαζιλάνδη
Σουδάν
Σουηδία
Σουλτανάτο του Μπρουνέι
Σουρινάμ
Σρι Λάνκα
Συρία
Ταϊλάνδη
Ταϊτή
Τανζανία
Τατζικιστάν
Τζαμάικα
Τζιμπουτί
Τόγκο
Τουρκία
Τουρκμενιστάν
Τρινιδάδ και Τομπάγκο
Τσάντ
Τυνησία
Υεμένη
Φιλιππίνες
Φινλανδία
Φίτζι
Χιλή
Χόνγκ Κόνγκ
Διεθνές Πρωτάθλημα
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
OFC Champions League
Εθνικό
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Προκριματικοί Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
CONMEBOL Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Παγκόσμιο Κύπελλο
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Σίλκεμποργκ vs. Μπόντο Γκλιμτ
2 - 2
Σύνοψη
σύγκριση αντιπάλων
Σχολιασμός
Έδρα
Ατλάντε vs. Atlanta United
Λος Αντζελες vs. New York City
Volga Ulyanovsk vs. Χίμκι
Ufa vs. Ρούμπιν Καζάν
Βέιλε vs. Ντιναμό Κιέβου
Τέρεκ Γκρόζνι vs. Chayka
Τσερνομόρετς vs. Βέιλε
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν vs. Chrobry Głogów
Džiugas Telšiai vs. Nevėžis
ΤΣΣΚΑ Σόφιας vs. Pirin Blagoevgrad
Lechia Gdańsk vs. Chojniczanka Chojnice
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ vs. Τομπόλ Κοστανάι
Φρέμαντ Αμαγκερ vs. Brașov Steagul Renaște
Ρουζόμπεροκ vs. Puszcza Niepołomice
FC 1906 Erlensee vs. Barockstadt Fulda-Lehn.
FSV Φρανκφούρτης vs. Ερασιτέχνες Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Ural vs. Ararat-Armenia
Μπλάου-Βάις Λίντσερ vs. Kolos Kovalivka
Eichstätt vs. Ehekirchen
Αλταχ vs. Ιλέρτισεν
Τσερνομόρετς vs. Turon Yaypan
Λοκομοτίβ Μόσχας vs. Μπάναντς Ερεβάν
Progrès Niederkorn vs. Τρίερ
Βάτενς vs. Φλόρα Ταλίν
Volga Ulyanovsk vs. AGMK
Auda vs. Σουτγιέσκα
Oleksandria vs. Dinamo Batumi
Ρόζενμποργκ vs. Λέβανγκερ
Τέρεκ Γκρόζνι vs. Χίμκι
Νιου Ινγκλαντ vs. Φιλαδέλφεια Γιουν.
Ντιναμό Μόσκας vs. Yenisey
Ural vs. Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
Inhulets' vs. Makedonija GjP
Liepāja vs. FK Metalist Kharkiv
Σλάβια Σόφιας vs. Balkan Botevgrad
Riga vs. Τορπέντο Κουτάισι
Τρόμσο vs. Γκέτεμποργκ
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης vs. Johor Darul Ta'zim
Sochi vs. Ροστόφ
Ντιναμό Κιέβου vs. Shkendija
Σόγκνταλ vs. Ααλμποργκ
Ντάλας vs. Jeonbuk Motors
KAMAZ vs. SKA Khabarovsk
Neftekhimik vs. Kyzyl-Zhar
Krasnodar vs. Σπαρτάκ Μόσχας
Ουάσινγκτον vs. Los Angeles
Nashville SC vs. Orlando City
Louisville City vs. Colorado Springs
Orenburg vs. Unirea Dej
Σίνικ Γιάροσλαβ vs. Kuban Krasnodar
Βισότσινα Γίχλαβα vs. Sigma Olomouc II
FK Metalist Kharkiv vs. Sogdiana
Λας Πάλμας vs. Τζουργκάρντεν
Nakhon Pathom United vs. Οντένσε
Λέφσκι Σόφιας vs. Septemvri Sofia
Χόνκα vs. Paide
Aluminij vs. Mura
Dnipro-1 vs. Auda
Αντμίρα vs. FC Košice
Dynamo Makhachkala vs. Termez Surkhon
Γκράτσερ vs. Οπάβα
Bunyodkor vs. Veles
Λβιβ vs. Wieczysta Kraków
Metalist 1925 Kharkiv vs. Ordabasy
Volgar Astrakhan vs. Σίνικ Γιάροσλαβ
Μόλντε vs. Χάκεν
Ερασιτέχνες Γκρόιτερ Φιρτ vs. Ουλμ
Wiener SC vs. Σεντ Πόλτεν
Πούμας vs. Χιούστον
Νόρντζελαντ vs. Ροσκίλντε
Ισμανινγκ vs. Türkgücü München
Αστόρια Βάλντορφ vs. SGK Heidelberg
Donaustauf vs. Hankofen-Hailing
Nördlingen vs. Αλεν
Γιόνσεπινγκ vs. Nordic United
Χεϊμστέτεν vs. Garching
Νταντάλκ vs. Γουέξφορντ Γιουθς
Οντ Γκρένλαντ vs. Χάμαρμπι
Σλάβια Μ. vs. Volna
Veles vs. Politehnica Iași
Ufa vs. Sloga Doboj
Τορπέντο Μόσχας vs. Fakel
Volga Ulyanovsk vs. Andijan
Chrudim vs. Ντούκλα Πράγας
Riteriai vs. Dainava
Vitebsk vs. Luki-Energiya
Μπελσίνα Μπομπρούισκ vs. Osipovichi
Metta vs. Banga
Dinamo Batumi vs. Νέστβεντ
Minsk vs. Energetik-BGU
Neptūną Klaipėda vs. Džiugas Telšiai
Kryvbas KR vs. Σέριφ
Kolkheti Poti vs. Metalist 1925 Kharkiv
Ζαλγκίρις Βίλνιους vs. Oleksandria
Λαντσκρόνα vs. Β 93
Líšeň vs. FC Košice
Βόρσκλα Πολτάβα vs. Astana
Arsenal Tula vs. Olympic
Inđija vs. Χβιντόρβε
Ulsan vs. Μίαλμπι
Τορπέντο Μόσχας vs. Volgar Astrakhan
Σαχτάρ Ντόνετσκ vs. Σαράγιεβο
Σαχτάρ Ντόνετσκ vs. Διναμό Τιφλίδας
Volga Ulyanovsk vs. Οκζετπες
Διναμό Τιφλίδας vs. Λεβάντια Ταλίν
Βίμποργκ vs. Νόρκεπινγκ
Stripfing vs. Floridsdorfer AC
Volga Ulyanovsk vs. Minaur Baia Mare
Κρουζ Αζούλ vs. Atlanta United
Μπράμπραντ vs. Young Boys
Φερστ Βιέννης vs. Fach-Donaufeld
Βάρμπεργκς Μπόις vs. Tvååker
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης vs. Gebenbach
Μπράγκε vs. Kvarnsveden
Αντμίρα vs. Kottingbrunn
Μπάλινγκερ vs. Freiburger FC
Λος Αντζελες vs. St. Louis City
Κάνσας vs. Σολτ Λέικ
Τορόντο vs. Vancouver Whitecaps
Phoenix Rising vs. Colorado Springs
Πιούνικ Ερεβάν vs. Baltika
KAMAZ vs. Arsenal Tula
Alaniya Vladikavkaz vs. Chayka
Krasnodar II vs. Neftekhimik
Alashkert vs. Ζόρια Λούχανς
Akron vs. Buxoro
Warta Poznań vs. Kalisz
Ντάλας vs. Χάμαρμπι
Γκόμελ vs. Dinamo Bryansk
Minai vs. Velež
Inhulets' vs. Petrocub
Σίλκεμποργκ vs. Μπόντο Γκλιμτ
Μπάναντς Ερεβάν vs. Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης
Στρόμσγκοντσετ vs. Ράουφος
Auda vs. Borac Banja Luka
KAMAZ vs. Kaspiy
Liepāja vs. Dinamo Batumi
Valmiera vs. Shkendija
Κόγκε vs. ΑΒ Κοπεγχάγης
Alaniya Vladikavkaz vs. Kyzyl-Zhar
Kryvbas KR vs. Neftchi
Rodina Moskva vs. Chayka
Oleksandria vs. Τομπόλ Κοστανάι
Ουλμ vs. Οτελούλ Γκαλάτι
Ααλεσουντ vs. Μπραν
Οντ Γκρένλαντ vs. Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε
Οντ Γκρένλαντ vs. Μόλντε
Akron vs. Železničar Pančevo
Riga vs. Διναμό Τιφλίδας
ΓΚΑΪΣ vs. Ντέγκερφορς
Ερασιτέχνες Μάιντς vs. Basara Mainz
Ουάσινγκτον vs. Σαν Χοσέ
Louisville City vs. New Mexico United
Molde II vs. Brattvåg
Ζόρια Λούχανς vs. Νόρντζελαντ
Polissya vs. Veres Rivne
Dinamo Brest vs. Slutsk
Ουλενσάκερ Κίσα vs. Σκέιντ
Banga vs. Minija
Kolding vs. Σοντερίσκε
Νέμαν Γκρόντνο vs. Νάφταν
Βαλερένγκα vs. Μάλμε
Χάκεν vs. Ααρχους
Νόρντζελαντ vs. Politehnica Iași
Liefering vs. Αντμίρα
Κόνγκσβινγκερ vs. Γκιόβικ Λιν
Λίλεστρομ vs. Χαμ Καμ
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης vs. Ararat-Armenia
Λβιβ vs. Τορπέντο Κουτάισι
Panevėžys vs. FA Šiauliai
Ράνχαϊμ Τρόντχαϊμ vs. Stjørdals-Blink
Έρεμπρο vs. Γιόνσεπινγκ
Σεντ Πόλτεν vs. Rudeš
Αούστρια Βιέννης (εράσ.) vs. Αντμίρα
Ασάνε Ούλσετ vs. Κρίστιανσουντ
Samgurali vs. Kolos Kovalivka
Λέομπεν vs. Οπάβα
Rodina Moskva vs. Bunyodkor
Jeonbuk Motors vs. Σπάρτα Σάρπσμποργκ
Μάλμε vs. Ααρχους
Κρίλια vs. Aksu
Amstetten vs. Traiskirchen
Σταρτ vs. Egersund
Σπαρτάκ Μόσχας vs. Sochi
Lafnitz vs. Bruck / Leitha
Βόρσκλα Πολτάβα vs. Λεβάντια Ταλίν
Φιλαδέλφεια Γιουν. vs. Cincinnati
Αούστρια Βιέννης (εράσ.) vs. Βιένερ Νόσταντ
Χεϊμστέτεν vs. Ουντερχάκινγκ
Λέβανγκερ vs. Μπιάσεν Τροντχάιμ
Αστόρια Βάλντορφ vs. Oberachern
Νιου Ινγκλαντ vs. Nashville SC
Ανσμπαχ vs. Κέλε Φουρθ
Γουέξφορντ Γιουθς vs. Μποέμιανς
Nordstrand vs. Κιέλσας Οσλο
Galway United vs. Σέλμπουρν
Μπρέι vs. Ντροχέντα Γιουνάιτεντ
Κορκ Σίτι vs. Κομπ Ράμπλερς
Φρεντερίτσια vs. Βέιλε
Austin vs. Louisville City
Έσμπιεργκ vs. Χόμπρο
Κολόμπους vs. Inter Miami
Ορν Χόρτεν vs. Λιν
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ vs. Arsenal
Τέρεκ Γκρόζνι vs. Volga Ulyanovsk
Energetik-BGU vs. Torpedo BelAZ
Sigma Olomouc II vs. Prostějov
Σλάβια Μ. vs. Νέμαν Γκρόντνο
Isloch vs. Smorgon
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ vs. Shakhtyor Soligorsk II
Písek vs. Πρίμπραμ
Třinec vs. Πουχόφ
Βισότσινα Γίχλαβα vs. Slovan Rosice
Καρβίνα vs. Hlučín
Vlašim vs. Sokol Živanice
Chrudim vs. Slavia Praha II
Ντιναμό Μινσκ vs. Μπελσίνα Μπομπρούισκ
Energetik-BGU vs. Torpedo BelAZ
ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ vs. Molodechno
Fortuna 05 vs. Φερστ Βιέννης
Sparta Praha II vs. Zagłębie Lubin II
Dnepr Mogilev vs. Lokomotiv Gomel
Deisenhofen vs. Μπούτσμπαχ
Σόγκνταλ vs. Σίλκεμποργκ
Μπρουλ vs. Ντόρνμπερν
Inhulets' vs. Aksu
Βίσλα Κρακοβίας vs. Garbarnia Kraków
Φρεντερίτσια vs. Έσμπιεργκ
Minsk vs. Vitebsk
Λαντσκρόνα vs. Χέλερουπ
Σίριους vs. Τζουργκάρντεν
Βάκερ Μπουργκχάουζεν vs. Ampfing
Τρολχάταν vs. Σκόβντε
Μπράγκε vs. Σάντβικενς
Τρέλεμποργκ vs. Ariana
Μίντελφαρτ vs. Σκίβε
Young Boys vs. Θίστεντ
Μποέμιανς vs. Λόνγκφορντ Τάουν
Ζαλγκίρις Βίλνιους vs. Shkupi
Στρόμεν vs. Ούλερν
KFUM Οσλο vs. Μος
FK Metalist Kharkiv vs. Kaisar
Κίκερς Όφενμπαχ vs. Rot-Weiß Koblenz
Metta vs. Laagri
Καρβίνα vs. FC Košice
Teutonia Ottensen vs. Χέιντερ
FA 2000 vs. ΑΒ Κοπεγχάγης
Austria Salzburg vs. Βόρφαρτς Στέιρ
Horn vs. Líšeň
Sturm Hauzenberg vs. Hankofen-Hailing
Göppinger SV vs. Ουλμ
Ααλμποργκ vs. Χιέρινγκ
Χόρσενς vs. Κάλμαρ
Βάσμπι Γιουνάιτεντ vs. Μπρομαποϊκάρνα
Μιοντάλεν vs. Φρέντρικσταντ
Σάντνες Ουλφ vs. Βαρντ Χάουγκεσουντ
Σβάινφουρτ vs. Αλεν
Jerv vs. Arendal
LFA vs. Φρεμ
Φράιμπουργκ vs. Βίλινγκεν
Ερασιτέχνες Στουτγκάρδης vs. Μπάλινγκερ
Βορμάτια Βορμς vs. Πιρμάσενς
Neusiedl vs. Floridsdorfer AC
FSV Φρανκφούρτης vs. Hanau 93
Přeštice vs. Táborsko
Βικτόρια Ασάφενμπουργκ vs. TSV Steinbach
Γκράτσερ vs. Čelik
Κάπφενμπεργκ vs. Λέομπεν
Augsburg II vs. Αϊντραχτ Μπάμπεργκ
Ιλέρτισεν vs. Ravensburg
Hegelmann vs. Riteriai
Φραμ Λάρβικ vs. Νοτόντεν
Τρόμσο vs. Ελσίνκι
Φρέμαντ Αμαγκερ vs. Milsami
Βέιλε vs. Έσμπιεργκ
Αϊντραχτ Σταντάλεντορφ vs. Χέσεν Κάσελ
Βάρμπεργκς Μπόις vs. Varbergs GIF
Garching vs. Ράιν
Türkgücü München vs. Dachau
Liefering vs. Hertha
Ιλέρτισεν vs. CfR Pforzheim
SKA Khabarovsk vs. Ατιράου
Vilzing vs. Μπαντ Κέτσλινγκ
Ράουφος vs. Grorud
Barockstadt Fulda-Lehn. vs. Φέρνβαλντ
Γουότερφορντ Γιουνάιτεντ vs. Σεντ Πάτρικς
Ερασιτέχνες Νυρεμβέργης vs. Βίτσμπουργκερ Κίκερς
Μόλντε vs. Ντάλας
Ερασιτέχνες Μπάγερν Μονάχου vs. Ερασιτέχνες Μονακό
Ντιναμό Κιέβου vs. Σίλεκς
ΤΣΣΚΑ Μόσχας vs. Τέρεκ Γκρόζνι
Wiener SC vs. Φερστ Βιέννης
Dynamo Makhachkala vs. Volga Ulyanovsk
Φερστ Βιέννης vs. Βιένερ Νόσταντ
Εργκριτε vs. Εστερς
Σούντσβαλ vs. Οστερσουντς
Ελίτε 3000 Χέλσινγκερ vs. Χέλσινγκμποργκ
Χάμαρμπι vs. Στάμπαεκ
Χάουγκεσουντ vs. Μπρίνε
Γκέτεμποργκ vs. Βίμποργκ
Rīgas FS vs. Kauno Žalgiris
Aubstadt vs. Ερασιτέχνες Ινγκολσταντ
Μόλντε vs. Fyllingsdalen
Ροστόφ vs. Krasnodar
Ανσμπαχ vs. ATSV Erlangen
Τορόντο vs. Los Angeles
Ventura County vs. Orange County SC
Σλίγκο Ρόβερς vs. Φιν Χαρτς
Νέα Υόρκη vs. Minnesota United
Charleston Battery vs. Charlotte
Montréal vs. Χιούστον
Orlando City vs. Κολοράντο
Ντιναμό Μόσκας vs. Olympic
Χίμκι vs. Maqtaaral
Ντιναμό Κιέβου vs. Politehnica Iași
Νάφταν vs. Dinamo Brest
Admira Praha vs. Ντούκλα Πράγας
Μπλάου-Βάις Λίντσερ vs. Stripfing
FS Jelgava vs. Banga
Ράντερς vs. Iberia 1999
Terengganu vs. Οντένσε
Slutsk vs. Νέμαν Γκρόντνο
ΓΚΑΪΣ vs. Ούτσικτενς Βάστρα Φρολούντα
Βέιλε vs. Ααρχους Φρέμαντ
Minai vs. Nasaf
Σίνικ Γιάροσλαβ vs. Nizhny Novgorod
Metalist 1925 Kharkiv vs. Líšeň
Liepāja vs. Kaspiy
Kryvbas KR vs. Petrocub
Φρέντρικσταντ vs. Κβικ Χάλντεν
Βάσαλουντς vs. Βαστέρας
Ερασιτέχνες Χόφενχαϊμ vs. Ροϊτλίνγκεν
Valmiera vs. Olympic
Λοκομοτίβ Μόσχας vs. Ural
Ράντερς vs. Termez Surkhon
Alemannia Mariadorf vs. Ααχεν
Ντιναμό Μόσκας vs. Χίμκι
Ufa vs. Navbahor
Μπάερουμ vs. Φόλο
Σούντουβα vs. BFC Daugavpils
Riga vs. Σαράγιεβο
Džiugas Telšiai vs. Dainava
New Mexico United vs. Detroit City
Λος Αντζελες vs. Portland Timbers
Vancouver Whitecaps vs. St. Louis City
Παγκόσμιο
Club Friendlies
2023
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
Παγκόσμιο Κύπελλο
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
INFO
Σίλκεμποργκ
L
L
D
D
W
FT
2 - 2
Μπόντο Γκλιμτ
W
W
W
W
L
09/02/2023
Club Friendlies
KO
14:00
Έδρα
La Finca Golf & Spa Resort (Algorfa)
Excitement Index
General Game Stats Chart
Σίλκεμποργκ
Αγώνας:
Όλων
Superliga
DBU Pokalen
Club Friendlies
The Atlantic Cup
Απεικόνιση:
Όλων
Εντός
Εκτός
« προηγούμενο
επόμενο »
Ημερομηνία
Αγώνας
Το αποτέλεσμα
Γηπεδούχος
Σκορ/Χρόνος
Φιλοξενούμενη
29/03/24
DBP
Σίλκεμποργκ
6 - 1
Φρεντερίτσια
Δείτε τους αγώνες
01/04/24
SUP
Σίλκεμποργκ
2 - 2
Ααρχους
Δείτε τους αγώνες
08/04/24
SUP
Μπρόντμπι
1 - 1
Σίλκεμποργκ
Δείτε τους αγώνες
11/04/24
DBP
Φρεντερίτσια
2 - 0
Σίλκεμποργκ
Δείτε τους αγώνες
15/04/24
SUP
Σίλκεμποργκ
0 - 1
Νόρντζελαντ
Δείτε τους αγώνες
21/04/24
SUP
Κοπεγχάγη
16 : 00
Σίλκεμποργκ
29/04/24
SUP
Σίλκεμποργκ
19 : 00
Μίντιλαντ
05/05/24
SUP
Σίλκεμποργκ
16 : 00
Κοπεγχάγη
09/05/24
DBP
Σίλκεμποργκ
-
Ααρχους
12/05/24
SUP
Νόρντζελαντ
20 : 00
Σίλκεμποργκ
Μπόντο Γκλιμτ
Αγώνας:
Όλων
Eliteserien
NM Cupen
Club Friendlies
UEFA Europa Conference League
Απεικόνιση:
Όλων
Εντός
Εκτός
« προηγούμενο
επόμενο »
Ημερομηνία
Αγώνας
Το αποτέλεσμα
Γηπεδούχος
Σκορ/Χρόνος
Φιλοξενούμενη
25/03/24
CLF
Μπόντο Γκλιμτ
3 - 5
Μόλντε
01/04/24
ELI
Φρέντρικσταντ
0 - 2
Μπόντο Γκλιμτ
Δείτε τους αγώνες
06/04/24
ELI
Μπόντο Γκλιμτ
1 - 0
Βίκινγκ
Δείτε τους αγώνες
09/04/24
NMC
Brønnøysund
0 - 6
Μπόντο Γκλιμτ
14/04/24
ELI
Λίλεστρομ
0 - 5
Μπόντο Γκλιμτ
Δείτε τους αγώνες
21/04/24
ELI
Μπόντο Γκλιμτ
19 : 15
Μόλντε
24/04/24
NMC
Junkeren
18 : 00
Μπόντο Γκλιμτ
27/04/24
ELI
Ρόζενμποργκ
18 : 00
Μπόντο Γκλιμτ
05/05/24
ELI
Μπόντο Γκλιμτ
17 : 00
Στρόμσγκοντσετ
12/05/24
ELI
Κρίστιανσουντ
14 : 30
Μπόντο Γκλιμτ
Superliga πίνακας
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
2
Μίντιλαντ
25
+20
52
3
Κοπεγχάγη
25
+20
46
4
Νόρντζελαντ
25
+17
46
5
Ααρχους
25
+4
38
6
Σίλκεμποργκ
25
-5
29
Eliteserien πίνακας
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
1
Μπόντο Γκλιμτ
3
+8
9
2
Μόλντε
4
+6
9
3
Μπραν
4
+1
7
4
Οντ Γκρένλαντ
4
+1
7
5
Ρόζενμποργκ
3
+2
6
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.