11 Ιούλιος 2019

11 Ιούλιος 2019

Αφρική - Africa Cup of Nations

More…
ΟΑ. Ακτή Ελεφαντοστού Π 1 - 1 Π Αλγερία Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μαδαγασκάρη 0 - 3 Τυνησία Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Ευρώπη - UEFA Europa League

More…
ΟΑ. Πιούνικ Ερεβάν 3 - 3 Shkupi Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ordabasy 1 - 0 Τορπέντο Κουτάισι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Βέντσπιλς 3 - 0 Τέουτα Ντουρές Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Alashkert 3 - 1 Makedonija GjP Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Λάτσι 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Τρανς Νάρβα 0 - 2 Μπούντουτσνοστ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. ΑΕΚ 1 - 0 Petrocub Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Səbail 2 - 3 Universitatea Craiova Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Φλόρα Ταλίν 2 - 0 Radnički Niš Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Κουόπιο 2 - 0 Vitebsk Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Balzan 3 - 4 Ντομζάλε Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Riteriai 1 - 1 Κλάκσβικ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ρουζόμπεροκ 0 - 2 Λέφσκι Σόφιας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Radnik Bijeljina 2 - 0 Σπαρτάκ Τρνάβα Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Kauno Žalgiris 0 - 2 Απόλλων Λεμεσού Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Liepāja 1 - 1 Ντιναμό Μινσκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μάλμε 7 - 0 Ballymena United Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μακάμπι Χάιφα 2 - 0 Mura Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Κρουσάντερς 2 - 0 Β36 Τόρσαβν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Διναμό Τιφλίδας 6 - 0 Engordany Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ντεμπρετσένι 3 - 0 Kukësi Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Akademija Pandev 0 - 3 Ζρίνσκι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μπρόντμπι 4 - 1 Ίντερ Τούρκου Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μπραν 2 - 2 Σάμροκ Ρόβερς Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ 1 - 0 Χιμπέρνινας Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Μόλντε 7 - 1 KR Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Speranţa Nisporeni 0 - 3 Νέφτσι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Fola Esch 1 - 2 Chikhura Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ολίμπια 2 - 3 Rīgas FS Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Connah's Quay 1 - 2 Κιλμάρνοκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Ζέτα 1 - 5 Φέχερβαρ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Europa 0 - 0 Λέγκια Βαρσοβίας Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Στεάουα Βουκουρεστίου 2 - 0 Milsami Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Čukarički 3 - 0 Μπάναντς Ερεβάν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. DAC 1 - 1 Cracovia Kraków Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Κλίφτονβαϊλ 0 - 1 Χάουγκεσουντ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Σεντ Πάτρικς 0 - 2 Νόρκεπινγκ Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Αμπερντίν 2 - 1 Ροβανιέμι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Κορκ Σίτι 0 - 2 Progrès Niederkorn Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Χόνβεντ 3 - 1 Ζαλγκίρις Βίλνιους Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Σιρόκι Μπρίγιεγκ 1 - 2 Καϊράτ Αλμάτι Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Breidablik 0 - 0 Βαντούζ Περισσότερες πληροφορίες
ΟΑ. Stjarnan 2 - 1 Λεβάντια Ταλίν Δείτε τους αγώνες Περισσότερες πληροφορίες

Αυστραλία - Northern NSW NPL

More…

Αυστραλία - Northern NSW NPL Youth League

More…

Αυστραλία - Victoria Women's State Knockout Cup

More…

Αφρική - CECAFA Club Cup

More…

Βραζιλία - Copa do Brasil

More…

Βραζιλία - Copa Rio

More…

Βραζιλία - Brasileiro de Aspirantes

More…

Βραζιλία - CBF Brasileiro U20

More…

Βραζιλία - Torneio Otavio Pinto Guimarães U20

More…

Βραζιλία - Brasileiro U17

More…

Γερμανία - Regionalliga

More…

Γερμανία - Oberliga

More…

Εκουαδόρ - Copa Ecuador

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - USL Championship

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - USL League One

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - USL League Two

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - NPSL

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - US Open Cup

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - US Soccer Development Academy Playoffs U18/19

More…

Ηνωμένες Πολιτείες - US Soccer Development Academy Playoffs U16/17

More…

Ινδονησία - Liga 1

More…

Ιράκ - Iraqi League

More…

Ισλανδία - 1. Deild

More…

Ισλανδία - 2. Deild

More…

Ισλανδία - 3. Deild

More…

Ισλανδία - 4. Deild

More…

Ισλανδία - U19 League Women

More…

Καμπότζη - Hun Sen Cup

More…

Καναδάς - Second Division

More…

Καναδάς - Canadian Championship

More…

Κουρασάο - Curaçao Sekshon Pagá

More…

ΛΔ Κίνας - CSL

More…

Λευκορωσία - Reserve League

More…

Μακάο - Primeira Divisão

More…

Μπανγκλαντές - Premier League

More…

Νορβηγία - 3. Division

More…

Παγκόσμιο - Club Friendlies

More…

Παγκόσμιο - Club Friendlies Women

More…

Παραγουάη - Copa Paraguay

More…

Ρωσία - III Division

More…

Ρωσία - Youth Championship

More…

Σιέρα Λεόνα - Premier League

More…

Σουηδία - Division 2

More…

Σουρινάμ - Eerste Divisie

More…

Φινλανδία - Kakkonen

More…

Φινλανδία - Kolmonen

More…

Φινλανδία - Ykkönen Women

More…

Χιλή - Copa Chile

More…

Ωκεανία - Pacific Games

More…

Επιλογή Ημερομηνίας

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 26 +46 76
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware