Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Αγώνες
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Club teams
Μπαρτσελόνα
Ρεάλ Μαδρίτης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αρσεναλ
Λιβερπουλ
Δείτε όλα
Ιντερ
Μίλαν
Μπάγερν Μονάχου
Πόρτο
Μπόκα Τζούνιορς
Εθνικό
Ισπανία
Ολλανδία
Γερμανία
Αγγλία
Βραζιλία
Δείτε όλα
Αργεντινή
Ιταλία
Πορτογαλία
Γαλλία
Ρωσία
Περισσότερα
FIFA Rankings
σύγκριση αντιπάλων
Παίκτες
Διοργανώσεις
Εθνικό πρωτάθλημα
Premier League
Serie A
Primera División
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
Δείτε όλα
Διεθνές Πρωτάθλημα
Ευρώπη
Champions League
Europa League
Super Cup
Ασία
Champions League
AFC Cup
Νότια Αμερική
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Δείτε όλα
National
Παγκόσμιο Κύπελλο
Olympics
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
Δείτε όλα
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Δείτε όλα
Ομάδες
Παίκτες
Δημοφιλών
Premier League
Bundesliga
Serie A
Primera División
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Εθνικό πρωτάθλημα
Αγγλία
Αζερμπαϊτζάν
Αίγυπτος
Αιθιοπία
Αϊτή
Ακτή Ελεφαντοστού
Αλβανία
Αλγερία
Ανγκόλα
Ανδόρα
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα
Αργεντινή
Αρμενία
Αρούμπα
Αυστραλία
Αυστρία
Αφγανιστάν
Βέλγιο
Βενεζουέλα
Βερμούδες
Βιετνάμ
Βολιβία
Βόρειος Ιρλανδία
Βοσνία-Ερζεγοβίνη
Βουλγαρία
Βραζιλία
Βρετανικές Παρθένες Νήσοι
Γαλλία
Γαλλική Γουιάνα
Γερμανία
Γεωργία
Γιβραλτάρ
Γκάμπια
Γκαμπόν
Γκάνα
Γκουάμ
Γουαδελούπη
Γουατεμάλα
Γουιάνα
Γουινέα
Γρενάδα
Δανία
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Δημοκρατία της Κορέας
Δημοκρατία της Τσεχίας
Δομινικανή Δημοκρατία
Εκουαδόρ
Ελ Σαλβαντόρ
Ελβετία
Ελλάδα
Εσθονία
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Ηνωμένες Πολιτείες
Ιαπωνία
Ινδία
Ινδονησία
Ιορδανία
Ιράκ
Ιράν
Ισλανδία
Ισπανία
Ισραήλ
Ιταλία
Καζακστάν
Καμερούν
Καμπότζη
Καναδάς
Κατάρ
Κένυα
Κινεζική Ταϊπέι
Κολομβία
Κονγκό
Κόσοβο
Κόστα Ρίκα
Κούβα
Κουβέιτ
Κουρασάο
Κροατία
Κύπρος
Κυργιστάν
Λάος
ΛΔ Κίνας
ΛΔ Κονγκό
Λεσότο
Λετονία
Λευκορωσία
Λίβανος
Λιβερία
Λιβύη
Λιθουανία
Λιχτεστάιν
Λουξεμβούργο
Μαδαγασκάρη
Μακάο
Μαλαισία
Μαλάουι
Μαλδίβες
Μάλι
Μάλτα
Μαρόκο
Μαρτινίκα
Μαυριτανία
Μαυρίτιος
Μαυροβούνιο
Μεξικό
Μιανμάρ
Μογγολία
Μοζαμβίκη
Μολδαβία
Μπανγκλαντές
Μπαρμπάντος
Μπαχρέιν
Μπελίζε
Μπενίν
Μποτσουάνα
Μπουργκίνα Φάσο
Μπουρούντι
Μπουτάν
Νέα Ζηλανδία
Νέα Καληδονία
Νεπάλ
Νησιά Κούκ
Νησιά του Πράσινου Ακρωτηρίου
Νησιά Φαρόε
Νήσοι Κέιμαν
Νήσοι Σολωμόντος
Νήσοι Τέρκ και κάικος
Νίγηρας
Νιγηρία
Νικαράγουα
Νορβηγία
Νότιος Αφρική
Ολλανδία
Ομάν
Ονδούρα
Ουαλλία
Ουγγαρία
Ουγκάντα
Ουζμπεκιστάν
Ουκρανία
Ουρουγουάη
Πακιστάν
Παλαιστίνη
Παναμάς
Παπούα Νέα Γουινέα
Παραγουάη
ΠΓΔΜ
Περού
Πολωνία
Πορτογαλί
Πουέρτο Ρίκο
Ρεϋνιόν
Ρουάντα
Ρουμανία
Ρωσία
Σαμόα
Σαν Μαρίνο
Σάο Τομέ και Πρίνσιπε
Σαουδική Αραβία
Σενεγάλη
Σεντ Κιτς και Νέβις
Σερβία
Σερβία και Μαυροβούνιο
Σιγκαπούρη
Σιέρα Λεόνα
Σκωτία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σομαλία
Σουαζιλάνδη
Σουδάν
Σουηδία
Σουλτανάτο του Μπρουνέι
Σουρινάμ
Σρι Λάνκα
Συρία
Ταϊλάνδη
Ταϊτή
Τανζανία
Τατζικιστάν
Τζαμάικα
Τζιμπουτί
Τόγκο
Τουρκία
Τουρκμενιστάν
Τρινιδάδ και Τομπάγκο
Τσάντ
Τυνησία
Υεμένη
Φιλιππίνες
Φινλανδία
Φίτζι
Χιλή
Χόνγκ Κόνγκ
Διεθνές Πρωτάθλημα
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
OFC Champions League
Εθνικό
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Προκριματικοί Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
CONMEBOL Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Παγκόσμιο Κύπελλο
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
18 Φεβρουαρίου 2017
αναμετρήσεις 18 Φεβρουαρίου 2017
«
18/02 Σαβ
22/03 Παρ
23/03 Σαβ
24/03 Κυρ
25/03 Δευ
26/03 Τρι
27/03 Τετ
28/03 Πεμ
Σήμερα
30/03 Σαβ
31/03 Κυρ
01/04 Δευ
02/04 Τρι
03/04 Τετ
04/04 Πεμ
05/04 Παρ
»
Όλων
GR
Favourites
Ελλάδα
Super League
14:00
ΟΑ.
Ατρόμητος
SKODA Ξάνθη
2
1
1
0
Β. ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ
42'
1 - 0
1 - 1
57'
Χ. ΓΙΟΥΝΕΣ
M. Tonso
85'
2 - 1
90+4'
ΑΡ. ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΗΣ
16:15
ΟΑ.
ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα
1
1
0
0
Pedro Conde
18'
1 - 0
18:30
ΟΑ.
Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός
0
0
5
4
0 - 1
7'
Β. Κλωναρίδης
0 - 2
9'
Μ. Μπεργκ
0 - 3
31'
Rodrigo Moledo
0 - 4
39'
P. M'Poku
0 - 5
83'
O. Boumal
Αγγλία
Championship
16:00
ΟΑ.
Μπάρνσλεϊ
Μπράιτον
0
0
2
0
0 - 1
53'
S. Baldock
0 - 2
68'
S. Baldock
16:00
ΟΑ.
Μπέρμιγχαμ
ΚΠΡ
1
0
4
1
0 - 1
18'
M. Smith
0 - 2
47'
C. Washington
0 - 3
84'
I. Sylla
0 - 4
88'
Y. N'Gbakoto
Emilio Nsue
90+3'
1 - 4
16:00
ΟΑ.
Μπέρτον Αλμπιον
Νόριτς
2
1
1
0
C. Woodrow
25'
1 - 0
1 - 1
52'
C. Jerome
M. Kightly
56'
2 - 1
16:00
ΟΑ.
Κάρντιφ
Ρόδεραμ
5
2
0
0
K. Harris
11'
1 - 0
J. Hoilett
45+3'
2 - 0
C. Noone
49'
3 - 0
K. Zohorè
54'
4 - 0
K. Zohorè
83'
5 - 0
16:00
ΟΑ.
Ιπσουιτς
Λιντς
1
1
1
1
F. Sears
9'
1 - 0
1 - 1
42'
S. Dallas
16:00
ΟΑ.
Νότιγχαμ Φόρεστ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
1
0
2
1
0 - 1
28'
A. Abdi
0 - 2
52'
F. Forestieri
B. Osborn
60'
1 - 2
16:00
ΟΑ.
Γουίγκαν
Πρέστον
0
0
0
0
Γαλλία
Ligue 1
17:00
ΟΑ.
Μαρσέιγ
Ρεν
2
0
0
0
C. N'Jie
59'
1 - 0
F. Thauvin
64'
2 - 0
20:00
ΟΑ.
Λοριάν
Νις
0
0
1
1
0 - 1
15'
W. Cyprien
68'
Μ. Μπαλοτέλι
20:00
ΟΑ.
Ανζέ
Νανσί
1
1
0
0
J. Bamba
5'
1 - 0
20:00
ΟΑ.
Κάεν
Λιλ
0
0
1
0
63'
A. Soumaoro
0 - 1
69'
A. El Ghazi
20:00
ΟΑ.
Μετς
Ναντ
1
0
1
0
0 - 1
68'
V. Rongier
C. Diabaté
90+1'
1 - 1
Γερμανία
Bundesliga
15:30
ΟΑ.
Ντόρτμουντ
Βόλφσμπουργκ
3
1
0
0
Τζ. Μπρούμ
20'
1 - 0
Λ. Πίζκεκ
48'
2 - 0
O. Dembélé
59'
3 - 0
15:30
ΟΑ.
Μάινς
Βέρντερ Βρέμης
0
0
2
2
0 - 1
16'
S. Gnabry
0 - 2
23'
T. Delaney
15:30
ΟΑ.
Χέρτα
Μπάγερν Μονάχου
1
1
1
0
Β. Ιμπίσεβιτς
21'
1 - 0
1 - 1
90+6'
Ρ. Λεβαντόβσκι
15:30
ΟΑ.
Χόφενχαϊμ
Ντάρμσνταντ
2
0
0
0
A. Kramarić
64'
1 - 0
A. Kramarić
90+3'
2 - 0
15:30
ΟΑ.
Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Ινγκολσταντ
0
0
2
1
0 - 1
26'
R. Brégerie
D. Abraham
34'
0 - 2
69'
P. Groß
81'
Μ. Λέκι
18:30
ΟΑ.
Αμβούργο
Φράιμπουργκ
2
1
2
1
A. Hunt
15'
1 - 0
1 - 1
23'
M. Philipp
M. Gregoritsch
57'
2 - 1
2 - 2
72'
V. Grifo
Ισπανία
Primera División
13:00
ΟΑ.
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ατλέτικο Μαδρίτης
1
0
4
0
0 - 1
46'
Y. Carrasco
Sergio Álvarez
49'
1 - 1
1 - 2
80'
Κ. Γκαμέιρο
1 - 3
81'
Κ. Γκαμέιρο
1 - 4
85'
Κ. Γκαμέιρο
16:15
ΟΑ.
Ρεάλ Μαδρίτης
Εσπανιόλ
2
1
0
0
Álvaro Morata
33'
1 - 0
G. Bale
83'
2 - 0
18:30
ΟΑ.
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλαβές
0
0
1
0
0 - 1
68'
Manu García
20:45
ΟΑ.
Σεβίλλη
Εϊμπάρ
2
1
0
0
Pablo Sarabia
30'
1 - 0
Vitolo
90+1'
2 - 0
Ιταλία
Serie A
18:00
ΟΑ.
Αταλάντα
Κροτόνε
1
0
0
0
A. Conti
48'
1 - 0
20:45
ΟΑ.
Εμπολι
Λάτσιο
1
0
2
0
R. Krunić
67'
1 - 0
1 - 1
68'
Τ. Ιμόμπιλε
1 - 2
80'
K. Baldé
Αγγλία
FA Cup
13:30
ΟΑ.
Μπέρνλι
Λίνκολν
0
0
1
0
0 - 1
89'
S. Raggett
16:00
ΟΑ.
Μίντλεσμπρο
Οξφορντ Γιουνάιτεντ
3
2
2
0
G. Leadbitter
26'
1 - 0
R. Gestede
34'
2 - 0
2 - 1
64'
C. Maguire
2 - 2
65'
Toni Martínez
Κ. Στουάνι
86'
3 - 2
16:00
ΟΑ.
Χάντερσφιλντ
Μάντσεστερ Σίτι
0
0
0
0
16:00
ΟΑ.
Μίλγουολ
Λέστερ
1
0
0
0
J. Cooper
52'
S. Cummings
90'
1 - 0
18:30
ΟΑ.
Γουλβς
Τσέλσι
0
0
2
0
0 - 1
65'
Πέδρο
0 - 2
89'
Ντιέγκο Κόστα
Βέλγιο
First Division A
18:00
ΟΑ.
Μαλίν
Λόκερεν
3
2
0
0
N. Verdier
8'
1 - 0
Δ. Κολοβός
25'
2 - 0
I. Osaguona
76'
3 - 0
20:00
ΟΑ.
Πέρουβελς
Ρεντ Σταρ Βάασλαντ
1
1
2
1
N. Kabasele
26'
1 - 0
1 - 1
45+3'
R. Camacho
1 - 2
81'
S. Langil
20:00
ΟΑ.
Εουπεν
Κόρτραϊκ
1
0
0
0
74'
A. Van Loo
Μ. ΟΥΑΓΚΕ
80'
1 - 0
20:30
ΟΑ.
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Σιντ Τρούιντεν
4
0
1
1
0 - 1
33'
S. De Petter
L. Lerager
54'
1 - 1
B. Gueye
72'
2 - 1
M. Leye
77'
3 - 1
O. Kaya
81'
4 - 1
Ολλανδία
Eredivisie
18:30
ΟΑ.
Τβέντε
Χέρενφεν
1
0
0
0
Μ. Κλίτς
54'
1 - 0
19:45
ΟΑ.
ΑΪντχόφεν
Ναϊμέγκεν
3
1
1
1
M. van Ginkel
20'
1 - 0
1 - 1
30'
A. Messaoud
B. Ramselaar
55'
2 - 1
Λ. ντε Γιόνγκ
90+3'
3 - 1
19:45
ΟΑ.
Χέρακλες
Εξέλσιορ
4
1
0
0
34'
J. Mattheij
B. Kuwas
42'
1 - 0
T. Bruns
58'
2 - 0
M. te Wierik
66'
3 - 0
K. Peterson
84'
4 - 0
20:45
ΟΑ.
Ουτρέχτη
Τσβόλε
3
1
1
0
B. van Polen
44'
1 - 0
G. Kerk
49'
2 - 0
N. Barazite
80'
3 - 0
3 - 1
86'
N. Brock-Madsen
Πορτογαλί
Primeira Liga
17:00
ΟΑ.
Ντεσπορτίβο Τσάβες
Αρούκα
2
1
0
0
R. Bressan
8'
1 - 0
Fábio Martins
80'
2 - 0
17:00
ΟΑ.
Μορεϊρένσε
Εστορίλ
1
0
1
0
M. Sougou
53'
1 - 0
1 - 1
85'
Pedro Rebocho
19:15
ΟΑ.
Φιρένσε
Μποαβίστα
0
0
1
0
0 - 1
63'
I. Bulos
90+1'
I. Mandiang
21:30
ΟΑ.
Σπόρτινγκ Λισ.
Ρίο Αβε
1
1
0
0
A. Ruiz
20'
1 - 0
Τουρκία
Süper Lig
11:30
ΟΑ.
Αντάλιαπσορ
Καραμπούκσπορ
1
0
0
0
Σ. Ετό
82'
1 - 0
14:00
ΟΑ.
Ιστάνμπουλ Μπασακσεχίρ
Γκαζιάντεπσπορ
0
0
0
0
17:00
ΟΑ.
Ρίζεσπορ
Γαλατασαράι
1
0
1
1
0 - 1
23'
Λ. Ποντόλσκι
Ö. Çek
75'
1 - 1
Αφρική
CAF Champions League
14:00
ΟΑ.
Young Africans
Ngaya
1
1
1
1
0 - 1
20'
M. Zamir
H. Mngwali
43'
1 - 1
14:30
ΟΑ.
APR
Zanaco
0
0
1
1
0 - 1
16'
T. Bwembya
14:30
ΟΑ.
Atlabara
Cotonsport
2
1
5
3
0 - 1
12'
M. Harouna
0 - 2
18'
K. Daouda
W. Lopidia
40'
1 - 2
1 - 3
44'
K. Daouda
1 - 4
58'
M. Batai
1 - 5
82'
M. Souleymanou
S. Ajak
86'
2 - 5
15:00
ΟΑ.
Rollers
CS-Disciples
3
1
2
1
0 - 1
13'
M. Niasexe
L. Tshireletso
31'
1 - 1
E. Moalosi
62'
2 - 1
2 - 2
66'
A. Rakotondrazaka
S. Boy
68'
3 - 2
16:00
ΟΑ.
AS-FAN
Tanda
3
1
1
1
I. Seyni
25'
1 - 0
1 - 1
42'
C. Laurent
Y. Oumarou
46'
2 - 1
M. Amar
73'
3 - 1
17:00
ΟΑ.
BV Wits
St Louisienne
3
1
1
0
D. Klate
27'
1 - 0
S. Myeni
46'
2 - 0
2 - 1
78'
Philean
C. Malajila
86'
3 - 1
18:00
ΟΑ.
Merreikh
Sony
4
3
1
0
Bakri Al Madina
24'
1 - 0
Ο. Κουνλέ
29'
2 - 0
Ahmed Abdalla
31'
3 - 0
Ahmed Abdalla
65'
4 - 0
4 - 1
86'
Camara Zanga
20:30
ΟΑ.
FUS Rabat
Johansen
3
1
0
0
K. Benarif
19'
1 - 0
Y. Njie
78'
2 - 0
H. El Araoui
90+3'
3 - 0
Αφρική
CAF Confederation Cup
13:00
ΟΑ.
Volcan Club
Vipers
1
1
13:00
Π
Ulinzi
Hilal
1
5
0
4
13:30
ΟΑ.
Saint Michel
Hilal Obayed
0
1
14:00
ΟΑ.
Messager
KVZ
3
0
14:00
ΟΑ.
Ngezi
Pamplemousses
1
0
15:00
ΟΑ.
Swallows
Orapa Utd
3
2
15:30
ΟΑ.
YOSA
Mekelakeya
2
0
15:30
ΟΑ.
CARA
Maghreb Fès
2
0
16:30
ΟΑ.
Gagnoa
SONABEL
3
0
17:00
ΟΑ.
Songo
Platinum
0
1
17:30
ΟΑ.
Niarry Tally
APEJES
2
1
20:30
ΟΑ.
MC Alger
Bechem Utd
4
1
Αφρική
CAF Super Cup
18:00
ΟΑ.
Mamelodi
Mazembe
1
0
0
0
Ricardo Nascimento
83'
1 - 0
Αγγλία
League One
Αγγλία
League Two
Αγγλία
National League
Αγγλία
National League N / S
Αγγλία
Non League Premier
Αγγλία
Non League Div One
Αγγλία
FA Vase
Αγγλία
Premier League 2
Αγγλία
U18 Premier League
Αγγλία
U18 Professional Development League
Αγγλία
Youth Alliance
Αζερμπαϊτζάν
Premyer Liqa
Αζερμπαϊτζάν
Birinci Dasta
Αζερμπαϊτζάν
Reserve League
Αίγυπτος
Premier League
Ακτή Ελεφαντοστού
Ligue 1
Αλβανία
1st Division
Αλβανία
2nd Division
Αλγερία
Ligue 1
Αλγερία
Ligue 2
Αλγερία
U21 League 1
Ανγκόλα
Girabola
Ανδόρα
1a Divisió
Ανδόρα
2a Divisió
Αντίγκουα και Μπαρμπούντα
Premier Division
Αργεντινή
Copa Argentina
Αυστραλία
A-League Men
Αυστραλία
NPL Finals
Αυστραλία
FQPL 3 Metro
Αυστραλία
FQPL 3 Metro Youth
Αυστραλία
South Australia Reserves Premier League
Αυστραλία
Brisbane Capital League 1
Αυστραλία
NPL Youth League
Αυστραλία
State Leagues
Αυστρία
Bundesliga
Βέλγιο
Challenger Pro League
Βέλγιο
First Amateur Division
Βέλγιο
Second Amateur Division
Βέλγιο
Third Amateur Division
Βέλγιο
Provincial
Βέλγιο
Super League
Βέλγιο
1e Nationale Women
Βέλγιο
Interprovinciale Women
Βενεζουέλα
Primera División
Βενεζουέλα
Segunda División
Βιετνάμ
V.League 1
Βιετνάμ
V.League 2
Βολιβία
Primera División
Βόρειος Ιρλανδία
Championship
Βόρειος Ιρλανδία
Premier Intermediate League
Βόρειος Ιρλανδία
Premiership Development League
Βόρειος Ιρλανδία
League Cup
Βουλγαρία
First League
Βραζιλία
Paulista A1
Βραζιλία
Carioca Série A
Βραζιλία
Gaúcho 1
Βραζιλία
Mineiro 1
Βραζιλία
Paranaense 1
Βραζιλία
Catarinense 1
Βραζιλία
Cearense 1
Βραζιλία
Pernambucano 1
Βραζιλία
Sergipano 1
Βραζιλία
Brasiliense
Βραζιλία
Maranhense 1
Βραζιλία
Paraense A
Βραζιλία
Paraibano 1
Βραζιλία
Piauiense
Βραζιλία
Potiguar 1
Βραζιλία
Sul-Matogrossense
Βραζιλία
Paulista A2
Βραζιλία
Mineiro 2
Βραζιλία
Paulista A3
Βραζιλία
Copa Verde
Βραζιλία
Carioca U20
Γαλλία
Ligue 2
Γαλλία
National 1
Γαλλία
National 2
Γαλλία
National 3
Γαλλία
Championnat National U19
Γαλλική Γουιάνα
Régional 1
Γερμανία
2. Bundesliga
Γερμανία
3. Liga
Γερμανία
Regionalliga
Γερμανία
Oberliga
Γερμανία
Reg. Cup Rheinland
Γερμανία
U19 Bundesliga
Γερμανία
U17 Bundesliga
Γερμανία
Frauen Bundesliga
Γερμανία
2. Bundesliga Women
Γιβραλτάρ
Premier Division
Γκαμπόν
Championnat D1
Γκουάμ
G League
Γουαδελούπη
Division d'Honneur
Γουατεμάλα
Primera Division
Γουινέα
Ligue 1
Δανία
Superliga
Δημοκρατία της Ιρλανδίας
Leinster Senior Cup
Δημοκρατία της Τσεχίας
Czech Liga
Ελ Σαλβαντόρ
Primera Division
Ελβετία
Super League
Ελβετία
Challenge League
Ελβετία
Super League Women
Ελβετία
Nationalliga B Women
Ελλάδα
Β Εθνική
Ελλάδα
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
Ελλάδα
Super League K20
Εσθονία
Winter Tournament
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Division 1
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
Arabian Gulf Reserve League
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
U19 League
Ηνωμένες Πολιτείες
Suncoast Invitational
Ιαπωνία
Super Cup
Ινδία
I-League
Ινδία
I-League 2
Ινδία
Elite Youth League
Ινδονησία
Piala Presiden
Ιορδανία
League
Ιράν
Persian Gulf Pro League
Ισλανδία
League Cup
Ισλανδία
League Cup Women A
Ισπανία
Segunda División
Ισπανία
Primera División RFEF
Ισπανία
Tercera División RFEF
Ισπανία
División de Honor Juvenil
Ισπανία
Primera División Femenina
Ισπανία
Tercera Federación Femenina
Ισραήλ
Ligat Ha'al
Ισραήλ
Liga Alef
Ισραήλ
Liga Bet
Ισραήλ
U19 Elite Division
Ιταλία
Serie B
Ιταλία
Serie C
Ιταλία
Serie D
Ιταλία
Campionato Primavera 1
Ιταλία
Campionato Primavera 3
Ιταλία
Serie A Women
Καμπότζη
Premier League
Κολομβία
Primera A
Κολομβία
Primera B
Κολομβία
Liga Femenina
Κόσοβο
Cup
Κόστα Ρίκα
Liga de Ascenso
Κουρασάο
Curaçao Promé Divishon
Κροατία
HNL
Κύπρος
Πρωτάθλημα Λαϊκή Τράπεζα
Κύπρος
Πρωτάθλημα Β' Κατηγορίας
Κύπρος
Πρωτάθλημα Γ' Κατηγορίας
Λατινική Αμερική
Concacaf U20
ΛΔ Κονγκό
Ligue 1
Λεσότο
Premier League
Λίβανος
Premier League
Μακάο
Primeira Divisão
Μαλαισία
Super League
Μαλαισία
Premier League
Μάλι
Première Division
Μάλτα
FA Trophy
Μαρόκο
Botola Pro
Μαρόκο
Botola 2
Μαρτινίκα
Division d'Honneur
Μαυριτανία
Premier League
Μαυρίτιος
Mauritian League
Μεξικό
Liga MX
Μεξικό
Liga de Expansión MX
Μεξικό
Liga Premier Serie A
Μεξικό
U20 League
Μεξικό
U17 League
Μιανμάρ
National League
Μποτσουάνα
Premier League
Μπουργκίνα Φάσο
Ligue 1
Νήσοι Τέρκ και κάικος
Premier League
Νικαράγουα
Primera Division
Νότιος Αφρική
PSL
Νότιος Αφρική
1st Division
Ολλανδία
Tweede Divisie
Ολλανδία
Derde Divisie
Ολλανδία
Vierde Divisie
Ολλανδία
Eerste Klasse
Ολλανδία
Eredivisie Women
Ολλανδία
Topklasse Women
Ολλανδία
Hoofdklasse Women
Ολλανδία
Eerste Klasse Women
Ολλανδία
Eredivisie U19
Ονδούρα
Liga Nacional
Ουαλλία
Premier League
Ουαλλία
FAW Championship
Ουγγαρία
NB I
Ουγγαρία
NB III
Ουγκάντα
Premier League
Ουρουγουάη
Primera División
Παγκόσμιο
Club Friendlies
Παγκόσμιο
Winter Cup
Παγκόσμιο
Other Competition Matches Youth
Παγκόσμιο
Friendlies Women
Παλαιστίνη
West Bank Cup
Παναμάς
LPF
Παναμάς
Liga Prom
Παραγουάη
Division Profesional
Περού
Primera División
Πολωνία
Ekstraklasa
Πολωνία
Women's Cup
Πορτογαλί
Júniores U19
Πορτογαλί
Júniores U17
Ρουμανία
Liga I
Σαν Μαρίνο
Campionato
Σαουδική Αραβία
Saudi League
Σαουδική Αραβία
Division 1
Σαουδική Αραβία
Division 2
Σαουδική Αραβία
Youth League
Σεντ Κιτς και Νέβις
Premier League
Σερβία
Super Liga
Σκωτία
Premiership
Σκωτία
Championship
Σκωτία
League One
Σκωτία
League Two
Σκωτία
Highland / Lowland
Σκωτία
Regional Leagues
Σκωτία
Challenge Cup
Σλοβακία
Super Liga
Σουδάν
Sudani Premier League
Σουηδία
Svenska Cupen
Σουηδία
Svenska Cupen Women
Σουρινάμ
Suriname Major League
Σουρινάμ
Tweede Divisie
Σρι Λάνκα
Super League
Συρία
Premier League
Ταϊλάνδη
Thai League 1
Ταϊλάνδη
Thai League 2
Ταϊλάνδη
Thai League 3
Τζιμπουτί
Division 1
Τουρκία
1. Lig
Τουρκία
2. Lig
Τουρκία
3. Lig
Τουρκία
Bölgesel Amatör Lig
Τουρκία
U21 Süper Lig
Τουρκία
U21 1. Lig
Τουρκία
U19 Elit A Ligi
Τουρκία
Kadinlar 2. Ligi
Φινλανδία
Suomen Cup
Φινλανδία
A-Junior League
Χιλή
Primera División
Χιλή
Primera B
Χιλή
Segunda División
Χόνγκ Κόνγκ
Premier League
Χόνγκ Κόνγκ
HKFA 1st Division
Ωκεανία
OFC U17 Championship
Επιλογή Ημερομηνίας
Δείτε Σήμερα
Video:
Πίνακες
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Ομάδα
ΑΜ
Δ.
Β.
1
Αρσεναλ
28
+46
64
2
Λιβερπουλ
28
+39
64
3
Μάντσεστερ Σίτι
28
+35
63
4
Αστον Βίλα
29
+18
56
5
Τότεναμ
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.