Friendlies

Παγκόσμιο

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 08/01/2020
FT
Μπαρμπέιντος 1 - 4 Καναδάς Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 11/01/2020
FT
Μπαρμπέιντος 1 - 4 Καναδάς Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 16/01/2020
FT
Ισλανδία 1 - 0 Καναδάς Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 20/01/2020
FT
Ισλανδία 1 - 0 Ελ Σαλβαδόρ Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 01/02/2020
FT
ΗΠΑ 1 - 0 Κόστα Ρίκα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 26/02/2020
FT
Βουλγαρία 0 - 1 Λευκορωσία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 26/03/2020
17:30
Κροατία - Ελβετία
Πέμπτη 26/03/2020
20:45
Ισπανία - Γερμανία
Παρασκευή 27/03/2020
02:00
Μεξικό - Τσεχία
Παρασκευή 27/03/2020
03:00
Ελλάδα - Κόστα Ρίκα
Παρασκευή 27/03/2020
18:00
Δανία - Νήσοι Φαρόε
Παρασκευή 27/03/2020
18:30
Βέλγιο - Πορτογαλία
Παρασκευή 27/03/2020
20:45
Σλοβενία - Τουρκία
Παρασκευή 27/03/2020
20:45
Πολωνία - Φινλανδία
Παρασκευή 27/03/2020
20:45
Ουαλία - Αυστρία
Παρασκευή 27/03/2020
21:00
Αγγλία - Ιταλία
Παρασκευή 27/03/2020
21:00
Γαλλία - Ουκρανία
Σάββατο 28/03/2020
02:00
Ελ Σαλβαδόρ - Παναμάς
Σάββατο 28/03/2020
03:30
Καναδάς - Τρίνινταντ & Τομπάγκο
Σάββατο 28/03/2020
18:00
Σουηδία - Ρωσία
Κυριακή 29/03/2020
19:00
Ολλανδία - Ισπανία
Κυριακή 29/03/2020
22:00
Ονδούρα - Τσεχία
Δευτέρα 30/03/2020
01:00
Μεξικό - Ελλάδα
Δευτέρα 30/03/2020
17:00
Ελβετία - Βέλγιο
Δευτέρα 30/03/2020
19:30
Πορτογαλία - Κροατία
Δευτέρα 30/03/2020
20:45
Αυστρία - Τουρκία
Δευτέρα 30/03/2020
20:45
Σλοβενία - Αλβανία
Τρίτη 31/03/2020
00:00
Καναδάς - Τρίνινταντ & Τομπάγκο
Τρίτη 31/03/2020
18:45
Μολδαβία - Ρωσία
Τρίτη 31/03/2020
19:30
Κύπρος - Σουηδία
Τρίτη 31/03/2020
20:45
Γερμανία - Ιταλία
Τρίτη 31/03/2020
20:45
Πολωνία - Ουκρανία
Τρίτη 31/03/2020
21:00
Αγγλία - Δανία
Τρίτη 31/03/2020
21:00
Γαλλία - Φινλανδία
Τετάρτη 01/04/2020
04:00
Κόστα Ρίκα - Παναμάς
Τρίτη 26/05/2020
00:00
Ουκρανία - Κύπρος
Τρίτη 26/05/2020
00:00
Τουρκία - Αζερμπαϊτζάν
Πέμπτη 28/05/2020
19:30
Ολλανδία - Ελλάδα
Παρασκευή 29/05/2020
20:45
Ιταλία - Σαν Μαρίνο
Σάββατο 30/05/2020
00:00
Μεξικό - Κολομβία
Κυριακή 31/05/2020
00:00
Σλοβενία - Πορτογαλία
Κυριακή 31/05/2020
20:45
Ελβετία - Γερμανία
Δευτέρα 01/06/2020
00:00
Δανία - Νορβηγία
Δευτέρα 01/06/2020
00:00
Κροατία - Τουρκία
Τρίτη 02/06/2020
00:00
Ουκρανία - Βόρεια Ιρλανδία
Τρίτη 02/06/2020
20:45
Αυστρία - Αγγλία
Τρίτη 02/06/2020
20:45
Πολωνία - Ρωσία
Τετάρτη 03/06/2020
00:00
Ισλανδία - Νήσοι Φαρόε
Πέμπτη 04/06/2020
19:45
Σουηδία - Φινλανδία
Πέμπτη 04/06/2020
20:00
Ελβετία - Λιχτενστάιν
Πέμπτη 04/06/2020
20:45
Ιταλία - Τσεχία
Παρασκευή 05/06/2020
19:30
Ισπανία - Πορτογαλία
Σάββατο 06/06/2020
00:00
Ρωσία - Σερβία
Σάββατο 06/06/2020
00:00
Νορβηγία - Σλοβακία
Σάββατο 06/06/2020
19:30
Ολλανδία - Ουαλία
Κυριακή 07/06/2020
00:00
Ουκρανία - Ισραήλ
Κυριακή 07/06/2020
15:00
Φινλανδία - Εσθονία
Κυριακή 07/06/2020
18:00
Τσεχία - Αυστρία
Κυριακή 07/06/2020
18:00
Δανία - Σουηδία
Κυριακή 07/06/2020
19:15
Αγγλία - Ρουμανία
Δευτέρα 08/06/2020
00:00
Ιράν - Ομάν
Δευτέρα 08/06/2020
21:00
Γαλλία - Κροατία
Τρίτη 09/06/2020
00:00
Πορτογαλία - Μάλτα
Τρίτη 09/06/2020
18:00
Πολωνία - Ισλανδία
Πέμπτη 01/10/2020
04:00
Μεξικό - Κόστα Ρίκα
Πέμπτη 01/10/2020
FT
Μεξικό 3 - 0 Γουατεμάλα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Δανία 4 - 0 Νήσοι Φαρόε Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Κύπρος 1 - 2 Τσεχία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Αυστρία 2 - 1 Ελλάδα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Πολωνία 5 - 1 Φινλανδία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Σλοβενία 4 - 0 Σαν Μαρίνο Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Ιταλία 6 - 0 Μολδαβία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Ελβετία 1 - 2 Κροατία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Γερμανία 3 - 3 Τουρκία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Ολλανδία 0 - 1 Μεξικό Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Πορτογαλία 0 - 0 Ισπανία
Τετάρτη 07/10/2020
FT
Γαλλία 7 - 1 Ουκρανία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/10/2020
FT
Ουζμπεκιστάν 1 - 2 Ιράν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/10/2020
FT
Νότιος Αφρική 1 - 1 Ναμίμπια Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/10/2020
FT
Ρωσία 1 - 2 Σουηδία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/10/2020
FT
Βέλγιο 1 - 1 Ακτή Ελεφαντοστού Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 08/10/2020
FT
Αγγλία 3 - 0 Ουαλία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Ιαπωνία 0 - 0 Καμερούν
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Κένυα 2 - 1 Ζάμπια Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Τυνησία 3 - 0 Σουδάν Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Μάλι 3 - 0 Γκάνα Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Μαρόκο 3 - 1 Σενεγάλη Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 09/10/2020
FT
Νιγηρία 0 - 1 Αλγερία Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/10/2020
FT
Ονδούρα 1 - 1 Νικαράγουα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/10/2020
FT
Κόστα Ρίκα 0 - 1 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/10/2020
FT
Τανζανία 0 - 1 Μπουρουντί Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 11/10/2020
FT
Νότιος Αφρική 1 - 2 Ζάμπια Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 12/10/2020
FT
Γκάνα 5 - 1 Κατάρ Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 13/10/2020
16:00
Μάλι - Ιράν
Τρίτη 13/10/2020
FT
Ιαπωνία 1 - 0 Ακτή Ελεφαντοστού Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 13/10/2020
FT
Μαρόκο 1 - 1 Ζαΐρ Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 13/10/2020
FT
Νιγηρία 1 - 1 Τυνησία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 13/10/2020
21:00
Σενεγάλη - Μαυριτανία
Τρίτη 13/10/2020
FT
Μεξικό 2 - 2 Αλγερία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 14/10/2020
FT
Κόστα Ρίκα 0 - 1 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Ελλάδα 2 - 1 Κύπρος Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Ρουμανία 5 - 3 Λευκορωσία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
18:00
Νορβηγία - Ισραήλ
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Βουλγαρία 3 - 0 Γιβραλτάρ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Τουρκία 3 - 3 Κροατία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Δανία 2 - 0 Σουηδία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Λουξεμβούργο 0 - 3 Αυστρία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Ολλανδία 1 - 1 Ισπανία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Βέλγιο 2 - 1 Ελβετία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Ιταλία 4 - 0 Εσθονία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Γερμανία 1 - 0 Τσεχία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Πορτογαλία 7 - 0 Ανδόρα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Σλοβενία 0 - 0 Αζερμπαϊτζάν
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Πολωνία 2 - 0 Ουκρανία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/11/2020
FT
Γαλλία 0 - 2 Φινλανδία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 12/11/2020
FT
Μολδαβία 0 - 0 Ρωσία
Πέμπτη 12/11/2020
FT
Βοσνία-Ερζεγοβίνη 0 - 2 Ιράν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 12/11/2020
FT
Ουαλία 0 - 0 ΗΠΑ
Πέμπτη 12/11/2020
21:00
Αγγλία - Νέα Ζηλανδία
Πέμπτη 12/11/2020
FT
Αγγλία 3 - 0 Ιρλανδία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 13/11/2020
FT
Ιαπωνία 1 - 0 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 13/11/2020
FT
Κόστα Ρίκα 1 - 1 Κατάρ Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 14/11/2020
FT
Σαουδική Αραβία 3 - 0 Τζαμάικα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 14/11/2020
FT
Μεξικό 3 - 2 Νότια Κορέα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 15/11/2020
FT
Γουατεμάλα 2 - 1 Ονδούρα Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 16/11/2020
FT
ΗΠΑ 6 - 2 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 17/11/2020
FT
Νότια Κορέα 2 - 1 Κατάρ Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 17/11/2020
FT
Σαουδική Αραβία 1 - 2 Τζαμάικα Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 17/11/2020
FT
Ιαπωνία 0 - 2 Μεξικό Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 10/12/2020
FT
ΗΠΑ 6 - 0 Ελ Σαλβαδόρ Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 27 +39 65
2 27 +21 51
3 27 +15 50
4 26 +9 45
5 26 +16 44
18+ GambleAware