Friendlies

Παγκόσμιο

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Δευτέρα 28/01/2019
FT
ΗΠΑ 3 - 0 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 02/02/2019
FT
ΗΠΑ 2 - 0 Κόστα Ρίκα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 03/03/2019
FT
Βολιβία 2 - 2 Νικαράγουα Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 20/03/2019
FT
Ουαλία 1 - 0 Τρίνινταντ & Τομπάγκο Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 20/03/2019
FT
Γερμανία 1 - 1 Σερβία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 21/03/2019
FT
ΗΑΕ 2 - 1 Σαουδική Αραβία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 21/03/2019
FT
Kosovo 2 - 2 Δανία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 22/03/2019
FT
ΗΠΑ 1 - 0 Εκουαδόρ Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 22/03/2019
FT
Ιαπωνία 0 - 1 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 22/03/2019
FT
Νότια Κορέα 1 - 0 Βολιβία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 22/03/2019
FT
Αργεντινή 1 - 3 Βενεζουέλα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 23/03/2019
FT
Περού 1 - 0 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 23/03/2019
FT
Γουατεμάλα 1 - 0 Κόστα Ρίκα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 23/03/2019
FT
Μεξικό 3 - 1 Χιλή Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 23/03/2019
FT
Βραζιλία 1 - 1 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 25/03/2019
FT
Μιανμάρ 0 - 2 Ινδονησία Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 25/03/2019
FT
Σαουδική Αραβία 3 - 2 Γουινέα Ισημερινού Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Ιαπωνία 1 - 0 Βολιβία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Νότια Κορέα 2 - 1 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Νιγηρία 1 - 0 Αίγυπτος Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Σενεγάλη 2 - 1 Μάλι Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 1 - 0 Λιβερία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Μαρόκο 0 - 1 Αργεντινή Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Αλγερία 1 - 0 Τυνησία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 26/03/2019
FT
Τσεχία 1 - 3 Βραζιλία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 27/03/2019
FT
ΗΠΑ 1 - 1 Χιλή Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 27/03/2019
FT
Περού 0 - 2 Ελ Σαλβαδόρ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 27/03/2019
FT
Ονδούρα 0 - 0 Εκουαδόρ
Τετάρτη 27/03/2019
FT
Μεξικό 4 - 2 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 27/03/2019
FT
Κόστα Ρίκα 1 - 0 Τζαμάικα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 30/05/2019
FT
Τουρκία 2 - 1 Ελλάδα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 02/06/2019
FT
Βενεζουέλα 1 - 1 Εκουαδόρ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 02/06/2019
FT
Τουρκία 2 - 0 Ουζμπεκιστάν Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 02/06/2019
FT
Γαλλία 2 - 0 Βολιβία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 04/06/2019
FT
Κολομβία 3 - 0 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 05/06/2019
FT
Ιαπωνία 0 - 0 Τρίνινταντ & Τομπάγκο
Πέμπτη 06/06/2019
FT
ΗΠΑ 0 - 1 Τζαμάικα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 06/06/2019
FT
Παραγουάη 1 - 1 Ονδούρα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 06/06/2019
FT
Βραζιλία 2 - 0 Κατάρ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 06/06/2019
FT
Μεξικό 3 - 1 Βενεζουέλα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 06/06/2019
FT
Περού 1 - 0 Κόστα Ρίκα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 06/06/2019
FT
Ιράν 5 - 0 Συρία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Χιλή 2 - 1 Αϊτή Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Νότια Κορέα 1 - 0 Αυστραλία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Κίνα 2 - 0 Φιλιππίνες Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 3 - 1 Κομόρος Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Κένυα 1 - 0 Μαδαγασκάρη
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Τυνησία 2 - 0 Ιράκ Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 07/06/2019
FT
Σλοβακία 5 - 1 Ιορδανία Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 08/06/2019
FT
Ουρουγουάη 3 - 0 Παναμάς Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 08/06/2019
FT
Αργεντινή 5 - 1 Νικαράγουα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 08/06/2019
FT
Νιγηρία 0 - 0 Ζιμπάμπουε
Κυριακή 09/06/2019
FT
Ιαπωνία 2 - 0 Ελ Σαλβαδόρ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 09/06/2019
FT
Καμερούν 2 - 1 Ζάμπια Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 09/06/2019
FT
ΗΠΑ 0 - 3 Βενεζουέλα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 09/06/2019
FT
Βραζιλία 7 - 0 Ονδούρα Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 09/06/2019
FT
Περού 0 - 3 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 09/06/2019
FT
Παραγουάη 2 - 0 Γουατεμάλα Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 10/06/2019
FT
Μεξικό 3 - 2 Εκουαδόρ Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 11/06/2019
FT
Νότια Κορέα 1 - 1 Ιράν Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 11/06/2019
FT
Κίνα 1 - 0 Τατζικιστάν Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 11/06/2019
FT
Ιορδανία 4 - 1 Ινδονησία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 11/06/2019
FT
Κροατία 1 - 2 Τυνησία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 12/06/2019
FT
Μαρόκο 0 - 1 Γκάμπια Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 13/06/2019
FT
Αίγυπτος 1 - 0 Τανζανία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 14/06/2019
FT
Καμερούν 1 - 1 Μάλι Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 15/06/2019
FT
Ινδονησία 6 - 0 Βανουάτου Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 15/06/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 0 - 1 Ουγκάντα Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 15/06/2019
FT
Γκάνα 0 - 0 Νότιος Αφρική
Σάββατο 15/06/2019
FT
Κένυα 1 - 1 Ζαΐρ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 16/06/2019
FT
Μαρόκο 2 - 3 Ζάμπια Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 16/06/2019
FT
Αίγυπτος 3 - 1 Γουινέα Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 17/06/2019
FT
Τυνησία 2 - 1 Μπουρουντί Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 19/06/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 4 - 1 Ζάμπια Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 05/09/2019
FT
Ιαπωνία 2 - 0 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 05/09/2019
FT
Νότια Κορέα 2 - 2 Γεωργία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 05/09/2019
FT
Σαουδική Αραβία 1 - 1 Μάλι Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 05/09/2019
FT
Βόρεια Ιρλανδία 1 - 0 Λουξεμβούργο Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 05/09/2019
FT
Μαυροβούνιο 2 - 1 Ουγγαρία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Περού 0 - 1 Εκουαδόρ Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Ονδούρα 4 - 0 Πουέρτο Ρίκο Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Χιλή 0 - 0 Αργεντινή
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 1 - 2 Μπενίν Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Τυνησία 1 - 0 Μαυριτανία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 06/09/2019
FT
Μαρόκο 1 - 1 Μπουρκίνα Φάσο Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 07/09/2019
FT
Βραζιλία 2 - 2 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 07/09/2019
FT
ΗΠΑ 0 - 3 Μεξικό Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 07/09/2019
FT
Κόστα Ρίκα 1 - 2 Ουρουγουάη Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 08/09/2019
FT
Κένυα 1 - 1 Ουγκάντα Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 09/09/2019
FT
Ουαλία 1 - 0 Λευκορωσία Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 09/09/2019
FT
Αλγερία 1 - 0 Μπενίν Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 10/09/2019
FT
Ιορδανία 2 - 4 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 10/09/2019
FT
Τυνησία 1 - 2 Ακτή Ελεφαντοστού Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 10/09/2019
FT
Ουκρανία 2 - 2 Νιγηρία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 10/09/2019
FT
Ιρλανδία 3 - 1 Βουλγαρία Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 10/09/2019
FT
Μαρόκο 1 - 0 Νίγηρας Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/09/2019
FT
Κολομβία 0 - 0 Βενεζουέλα
Τετάρτη 11/09/2019
FT
ΗΠΑ 1 - 1 Ουρουγουάη Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/09/2019
FT
Εκουαδόρ 3 - 0 Βολιβία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/09/2019
FT
Ονδούρα 2 - 1 Χιλή Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/09/2019
FT
Αργεντινή 4 - 0 Μεξικό Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 11/09/2019
FT
Βραζιλία 0 - 1 Περού Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 03/10/2019
FT
Μεξικό 2 - 0 Τρίνινταντ & Τομπάγκο Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 09/10/2019
FT
Γερμανία 2 - 2 Αργεντινή Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 10/10/2019
FT
Βραζιλία 1 - 1 Σενεγάλη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 10/10/2019
FT
Σερβία 1 - 0 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 11/10/2019
FT
Βενεζουέλα 4 - 1 Βολιβία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 11/10/2019
FT
Μαρόκο 1 - 1 Λιβύη Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 12/10/2019
FT
Ουρουγουάη 1 - 0 Περού Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 12/10/2019
FT
Κολομβία 0 - 0 Χιλή
Σάββατο 12/10/2019
FT
Τυνησία 0 - 0 Καμερούν
Κυριακή 13/10/2019
FT
Βραζιλία 1 - 1 Νιγηρία Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 13/10/2019
FT
Νότιος Αφρική 2 - 1 Μάλι Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 13/10/2019
FT
Κένυα 0 - 1 Μοζαμβίκη Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 13/10/2019
FT
Εκουαδόρ 1 - 6 Αργεντινή Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 13/10/2019
FT
Ακτή Ελεφαντοστού 3 - 1 Ζαΐρ Δείτε τους αγώνες
Κυριακή 13/10/2019
FT
Σλοβακία 1 - 1 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 14/10/2019
FT
Ρουάντα 0 - 0 Τανζανία
Δευτέρα 14/10/2019
FT
Τσεχία 2 - 3 Βόρεια Ιρλανδία Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 14/10/2019
FT
Αίγυπτος 1 - 0 Μποτσουάνα Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 15/10/2019
FT
Βενεζουέλα 2 - 0 Τρίνινταντ & Τομπάγκο Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 15/10/2019
FT
Χιλή 3 - 2 Γουινέα Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 15/10/2019
FT
Δανία 4 - 0 Λουξεμβούργο Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 15/10/2019
FT
Μαρόκο 2 - 3 Γκαμπόν Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 15/10/2019
FT
Αλγερία 3 - 0 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 16/10/2019
FT
Βολιβία 3 - 1 Αϊτή Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 16/10/2019
FT
Περού 1 - 1 Ουρουγουάη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 07/11/2019
FT
Αίγυπτος 1 - 0 Λιβερία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 14/11/2019
FT
Κατάρ 2 - 0 Σιγκαπούρη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 14/11/2019
FT
Ουκρανία 1 - 0 Εσθονία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 14/11/2019
FT
Βουλγαρία 0 - 1 Παραγουάη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 14/11/2019
FT
Ιρλανδία 3 - 1 Νέα Ζηλανδία Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 15/11/2019
FT
Εκουαδόρ 3 - 0 Τρίνινταντ & Τομπάγκο Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 15/11/2019
FT
Βραζιλία 0 - 1 Αργεντινή Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 15/11/2019
FT
Ουγγαρία 1 - 2 Ουρουγουάη Δείτε τους αγώνες
Σάββατο 16/11/2019
FT
Κολομβία 1 - 0 Περού Δείτε τους αγώνες
Δευτέρα 18/11/2019
FT
Αργεντινή 2 - 2 Ουρουγουάη Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 19/11/2019
00:00
Παναμάς - Βολιβία
Τρίτη 19/11/2019
FT
Ιαπωνία 1 - 4 Βενεζουέλα Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 19/11/2019
FT
Βραζιλία 3 - 0 Νότια Κορέα Δείτε τους αγώνες
Τρίτη 19/11/2019
FT
Σαουδική Αραβία 0 - 0 Παραγουάη
Τρίτη 19/11/2019
FT
Κροατία 2 - 1 Γεωργία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 20/11/2019
FT
Εκουαδόρ 0 - 1 Κολομβία Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 20/11/2019
02:30
Περού - Χιλή

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 34 +47 80
2 33 +29 67
3 34 +22 63
4 34 +22 61
5 34 +11 58
18+ GambleAware