UEFA Europa League

αναμετρήσεις

Μέρα Γηπεδούχος Σκορ/Χρόνος Φιλοξενούμενη  
Τετάρτη 16/09/2020
FT
Progrès Niederkorn 0 - 5 Βίλεμ Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 16/09/2020
FT
Χάμαρμπι 0 - 3 Λεχ Πόζναν Δείτε τους αγώνες
Τετάρτη 16/09/2020
FT
Β36 Τόρσαβν 2 - 2 Δε Νιου Σεντς Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Kaisar 1 - 4 ΑΠΟΕΛ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Βέντσπιλς 1 - 5 Ρόζενμποργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Ρενόβα 0 - 1 Χάιντουκ Σπλιτ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Τέουτα Ντουρές 0 - 4 Γρανάδα Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Astana 0 - 1 Μπούντουτσνοστ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Ararat-Armenia 4 - 3 Fola Esch Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Lincoln Red Imps 0 - 5 Ρέιντζερς Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Κουόπιο 1 - 1 Σλόβαν Μπρατισλάβας Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Botoşani 0 - 1 Shkendija Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ 1 - 2 Τότεναμ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Νέφτσι 1 - 3 Γαλατασαράι Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Γκέτεμποργκ 1 - 2 Κοπεγχάγη Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Riteriai 1 - 5 Λίμπερετς Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Μπόντο Γκλιμτ 3 - 1 Ζαλγκίρις Βίλνιους Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Ολίμπια 2 - 3 Ζρίνσκι Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Φλόρα Ταλίν 2 - 1 KR Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Sfîntul Gheorghe 0 - 1 Παρτιζάν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Λοκομοτίβ Τιφλίδας 2 - 1 Ντιναμό Μόσκας Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2 - 0 ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Λάτσι 1 - 2 Hapoel Be'er Sheva Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Χιμπέρνινας 0 - 1 Φέχερβαρ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
ΟΦΗ 0 - 1 Απόλλων Λεμεσού Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Τζουργκάρντεν 2 - 1 Europa Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Connah's Quay 0 - 1 Διναμό Τιφλίδας Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Μακάμπι Χάιφα 2 - 1 Καϊράτ Αλμάτι Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Inter Club d'Escaldes 0 - 1 Νταντάλκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Σάμροκ Ρόβερς 0 - 2 Μίλαν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Piast Gliwice 3 - 2 Χάρτμπεργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Σταντάρ Λιέγης 2 - 0 Bala Town Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Αρης 1 - 2 Kolos Kovalivka Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Borac Banja Luka 0 - 2 Ρίο Αβε Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Kukësi 0 - 4 Βόλφσμπουργκ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Σίλεκς 0 - 2 Drita Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Mura 3 - 0 Ααρχους Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Κολεράιν 2 - 2 Μάδεργουελ Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Βίκινγκ 0 - 2 Αμπερντίν Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
DAC 5 - 3 Γιάμπλονετς '97 Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Σερβέτ 0 - 1 Ρεμς Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Οσιγιεκ 1 - 2 Βασιλεία Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Λίνφιλντ 0 - 1 Floriana Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Bačka Topola 6 - 6 Στεάουα Βουκουρεστίου Δείτε τους αγώνες
Πέμπτη 17/09/2020
FT
Χόνβεντ 0 - 2 Μάλμε Δείτε τους αγώνες
Παρασκευή 18/09/2020
FT
Riga 1 - 0 Τρε Φιόρι Δείτε τους αγώνες

Πίνακες

# Ομάδα ΑΜ Δ. Β.
1 2 +5 6
2 2 +4 6
3 2 +4 6
4 2 +3 6
5 2 +3 6
18+ GambleAware