Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Πέμπτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 2 - 1 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cherkaskyi Dnipro | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 4 - 0 | Τσερνομόρετς | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Desna | 0 - 2 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cherkaskyi Dnipro | 1 - 1 | Nyva Ternopil' | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ternopil' | 0 - 1 | Τσερνομόρετς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μέταλιστ Χαρκίφ | 2 - 3 | Ντιναμό Κιέβου | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Mykolaiv | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τρίτη | ||||
|
Nyva Ternopil' | - | Αρσεναλ Κιέβου | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Shakhtar Sverdlovsk | 0 - 4 | Ντιναμό Κιέβου | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Desna | 1 - 1 | Μέταλουργκ Ζαπορόζιε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cherkaskyi Dnipro | 1 - 0 | Kramatorsk | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ternopil' | 1 - 1 | Βόρσκλα Πολτάβα | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
|
Τσερνομόρετς | - | Ντνίπρο | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Καρπάτι | 0 - 2 | Μέταλιστ Χαρκίφ | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Shakhtar Sverdlovsk | 3 - 1 | Myr | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kryvbas KR | 1 - 2 | Desna | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Mykolaiv | 2 - 1 | Zirka | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζακαρπάτια | 0 - 1 | Αρσεναλ Κιέβου | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Kramatorsk | 3 - 1 | Ζόρια Λούχανς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Enerhiya Mykolajiv | 0 - 4 | Τσερνομόρετς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Bukovyna | 0 - 2 | Ντνίπρο | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Stal Kamianske | 1 - 2 | Μέταλουργκ Ζαπορόζιε | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Cherkaskyi Dnipro | 3 - 1 | Ταβρία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ternopil' | 4 - 3 | Poltava | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Oleksandria | 1 - 4 | Μέταλιστ Χαρκίφ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βόρσκλα Πολτάβα | 2 - 1 | Βόλιν Λουτσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ντιναμό Κιέβου | 3 - 2 | Μέταλουργκ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ιλίτσιβετς | 0 - 3 | Σαχτάρ Ντόνετσκ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Καρπάτι | 1 - 0 | Sevastopol | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Nyva Ternopil' | 3 - 0 | UkrAhroKom | Δείτε τους αγώνες |