Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Κυριακή | ||||
FT
|
Βασιλεία | 0 - 3 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τρίτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 0 - 1 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Γκάλεν | 1 - 3 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 1 - 6 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 1 - 0 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σιόν | 2 - 1 | Ααράου | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Μπουόχς | 0 - 5 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουκέρνη | 1 - 2 | Ααράου | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουγκάνο | 0 - 1 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Βόλεν | 1 - 3 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Γκάλεν | 2 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Köniz | 0 - 3 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπουόχς | 2 - 0 | Σετς | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 3 - 2 | Βιλ | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τσαμ | 0 - 5 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Λωζάνη | 0 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 1 - 0 | Λοκάρνο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Tägerwilen | 3 - 9 | Λουγκάνο | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπουόχς | 1 - 0 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Κιάσο | 0 - 1 | Ααράου | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σαφχάουζεν | 3 - 5 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπιέλ Μπιεν | 0 - 1 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Henau | 2 - 3 | Βιλ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Hergiswil | 1 - 3 | Σετς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Black Stars | 1 - 2 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βιντερτούρ | 0 - 4 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Ξαμάξ | 3 - 5 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Greifensee | 2 - 3 | Τσαμ | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σερβέτ | 1 - 2 | Βόλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λε Μοντ | 1 - 2 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Νιόν | 1 - 2 | Köniz | Δείτε τους αγώνες |