Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Δευτέρα | ||||
FT
|
Ζυρίχη | 2 - 0 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Τετάρτη | ||||
FT
|
Τουν | 0 - 0 | Γκρασχόπερς | |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λουκέρνη | 2 - 0 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Σεντ Γκάλεν | 0 - 1 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Τετάρτη | ||||
FT
|
Λε Μοντ | 1 - 6 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπάντεν | 1 - 4 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Köniz | 1 - 4 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπρουλ | 0 - 3 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Λε Μοντ | 4 - 1 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Τούγκεν | 1 - 3 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λουκέρνη | 1 - 0 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σεντ Γκάλεν | 4 - 0 | Ααράου | Δείτε τους αγώνες |
Πέμπτη | ||||
FT
|
Μπιέλ Μπιεν | 0 - 1 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Μέρα | Γηπεδούχος | Σκορ/Χρόνος | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
Παρασκευή | ||||
FT
|
Λοκάρνο | 0 - 3 | Τουν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Hergiswil | 2 - 3 | Μπάντεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Νιόν | 2 - 4 | Γκρασχόπερς | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σετς | 3 - 4 | Köniz | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπρουλ | 3 - 2 | Σαφχάουζεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Γιουβέντους | 2 - 4 | Γιουνγκ Μπόις | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μούνσινγκεν | 0 - 1 | Βασιλεία | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπαβουά | 0 - 4 | Μπιέλ Μπιεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Lancy | 0 - 5 | Λε Μοντ | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σαβιέσε | 1 - 3 | Τούγκεν | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Μπουόχς | 1 - 5 | Ααράου | Δείτε τους αγώνες |
Σάββατο | ||||
FT
|
Σερβέτ | 0 - 1 | Λωζάνη | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Βόλεν | 0 - 1 | Σιόν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Terre Sainte | 1 - 4 | Λουκέρνη | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Λουγκάνο | 1 - 3 | Σεντ Γκάλεν | Δείτε τους αγώνες |
Κυριακή | ||||
FT
|
Σταντ Λωζάνη Ούτσι | 2 - 3 | Ζυρίχη | Δείτε τους αγώνες |